Jirkas Log - Powerbuilding 2.0

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 35, 36, 37

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jirkas Log - Powerbuilding 2.0  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Jirkas Log - Powerbuilding 2.0
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas

PříspěvekZaslal: út září 20, 2022 7:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Píšem čisto len o skúsenosti a narážam nato, že v človeku je oveľa viac, ako si myslí a že tvrdo a konzistentne sa dá trénovať aj keď nie je všetko ani zďaleka tip-top.

Nechcem Jirkovi zaspamovať log takými debatami, ale trvám na tom, že je to individuálne. Inak by v cigánskych osadách žili najuvedomelejší a najzodpovednejší ľudia na svete
Áno, trénovať sa dá, keď máš deti a si odhodlaný a srdciar, prečo nie? Ripper chodí trénovať po nočných a o polnoci a takíto ľudia majú môj obdiv.
Ale to si môžeš aplikovať aj na postihnutie, zranenie alebo nejakú životnú situáciu, ktorá ti to skomplikuje, nie nutne len na deti.

Necháp ma zle, ja som len rád, keď je niekto zodpovedný rodič a rodičovstvo ho posunie v živote ďalej. Ale na druhú stranu to z človeka bez detí nerobí menej hodnotnejšieho alebo ako to nazvať. Tiež nemám reči, že máš len jedno dieťa a ja dve a preto to mám istotne náročnejšie.

Btw si narážal v komente, ak si dobre vybavujem, ako to zmenilo mňa - neviem, nesledujem sa tak, neanalyzujem sa, ako ma veľmi zmenilo rodičovstvo. Osobne nemám pocit, že ma to zmenilo, holt mám menej času a niektoré veci som musel obmedziť/vynechať, aby som mal viac času na rodinu. Ale rovnako by som jednal aj keby som sa trebárs musel postarať o rodičov alebo keď je Soraya chorá, to je v povahe, nie v rodičovstve ako takom.

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam

PříspěvekZaslal: út září 20, 2022 9:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chápem, že to vnímaš takto, aj aspekt individuality, ale ozaj nehovorím o ľuďoch okrajovej zložky, ale o uvedomelých jedincoch schopných dôkladnej sebaanalýzy, zjavne to bolo pre teba oveľa prirodzenejšie a ľahšie sa adaptovať na novú situáciu, faktorov je veľa. Povaha môže byť akákoľvek, až reakcia na záťažovú situáciu odhalí charakter. Viď. sťažnosti a nepochopenie práve bezdetných a ľudí, ktorí iným záťažovým situáciám nečelia na dennej báze. Osobne sa na tom až smejem denne, no neraz som bol rovnaký v minulosti a posun by veru nenastal.
Jirkas8

PříspěvekZaslal: čt září 22, 2022 3:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Píšem čisto len o skúsenosti a narážam nato, že v človeku je oveľa viac, ako si myslí a že tvrdo a konzistentne sa dá trénovať aj keď nie je všetko ani zďaleka tip-top.

Pises o svoji zkusenosti, ale progress na spodku jsi udelal jen posledni pulrok a predtim celou tu dobu, co tu jsem ty 3 roky ses naspodku hrozne podtrenovaval z myho pohledu. Tak pak hodnotit, ze by ve me bylo vic kdyby... nevim je to uplne mimo... V podstate jsi udelal progress po tom co jsi dlouho odpocival a prisel jeste mentalni stimul v podobe radosti z potomka. Jenze uz nevis, ze to nevydrzi vecne. Ja udelal progres na trojboji za tri roky pres 100kg a muzu ti rict, neni ve me vic nez momentalne davam. Ono se ten progress taky projevi z dlouhodobeho hlediska, nemluve o vetsim zatizeni CNS z takovych vah... A u takovych vah uz MUSIS mit vsechno tip top, jinak se muzes klidne zacit spis zhorsovat... ale tohle je vec, kterou jsi nezazil...

Krome toho panove, tohle neni mimibazar, abyste tu spamovali pul fora otcovstvim, tohle forum je o zvedani zeleza

Naposledy upravil Jirkas8 dne čt září 22, 2022 4:23 pm, celkově upraveno 1 krát
Jirkas8

PříspěvekZaslal: čt září 22, 2022 4:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes:

Goblet squat : 4x8x16kg
v supersetu s:
Kliky za zemi : 4x12xBW
v supersetu s:
Shyby podhmat 4cm osa : 4x6xBW

Rest, tenhle tejden sem dospal ty dva tydny predtim, tak snad to v nedeli k necemu bude. Ted uz se setri rege kde se da...
Jirkas8

PříspěvekZaslal: po září 26, 2022 8:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No, tak bych chtel zase rict, ze vim proc jsem se posledni tejden dva tak flakal, proste znam sve telo a vim co mam kdy udelat

Strongman deadlift:
5x60kg
5x60kg
5x100kg
3x120kg
3x140kg odtud belt + trhačky
3x160kg
1x180kg
1x200kg odtud belt + trhačky + dres
1x220kg
1x240kg speed rep
1x250kg speed rep
1x260kg PR porad skoro speed rep, jen v dotahu mirne zpomaleni
1x270kg PR tezky dotah, hlavne kvuli absenci pudru na stehnech, ke kolenum s rezervou

Yes! Necekal jsem to vazne, cekal sem ze 260 bude uz tezka, ale dle videa asi ne Takze zahazuju mikrofon a budu odpocivat a pumpovat tak dva tri tydny. Mozna v zime nekdy udelam zas drepy...

Turakam

PříspěvekZaslal: po září 26, 2022 11:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Už to hecni na 300!
cohen999

PříspěvekZaslal: po září 26, 2022 11:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pekne si stehniska oholil! Gratulacia.
DAVID.LOPAN

PříspěvekZaslal: po září 26, 2022 12:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Slušný .o) Sice mi tvoje tréninky hlava úplně nebere (i když teoreticky jo) ale baví mě to sledovat .o)
Jirkas8

PříspěvekZaslal: po září 26, 2022 12:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Diky chlapi. Na 300 jeste neni, 280 by mozna uz padlo s pudrem, ale nechame na pristi rok, at mam co zkouset...

David: dikes, no to tu nechape asi nikdo a ja uz nemam touhu vysvetlovat
decarabas

PříspěvekZaslal: po září 26, 2022 1:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dosť epické Koľko ti tak odhadom pridá ten dres, ak vôbec?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
Peter Ustinov

PříspěvekZaslal: po září 26, 2022 1:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mě Photoshop
Jirkas8

PříspěvekZaslal: po září 26, 2022 2:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Dosť epické Koľko ti tak odhadom pridá ten dres, ak vôbec?

Od podlahy urcite da 20kg, ale jen prvnich 10cm cca... Takze to dost usnadnuje odlep, ale pak co se stane zalezi na tom jak jsi srovnanej, jak drzi horni zada a tak dale...

Ale ta 250ka tenkrat na tvrde ose byla pocitove o dost horsi odlepit, dres a trochu pruznejsi osa udela dost...
seeya

PříspěvekZaslal: po září 26, 2022 2:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

len pre zaujimavost, k tomu dresu si sa dopracoval kvoli nejakej sutazi alebo to proste len treningovo niekam zapada v tvojom master plane?
Ta 260 vyzerala velmi dobre inak
Jirkas8

PříspěvekZaslal: po září 26, 2022 3:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jelikoz jsem nechtel zacit sypat ale posouvat se i dal (cile nejsou male), zvolil sem si misto toho dres. A je to jen for fun a for my PR. Nic vic. Kdyz budes automobilovej zavodnik tak s lepsim autem budes taky zavodit lip. Tak jsem si uz taky trochu pomohl a suited deadlift je jedinej lift v dresu co uznavam, tak jsem to zkusil a sedlo to dobre...
seeya

PříspěvekZaslal: po září 26, 2022 3:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja to nahananie progresu plne chapem :)
este mi napadlo ze okrem sypky a dresu sa da strasne vyzrat a vykon tiez pojde hore ale neni to pre kazdeho to je fakt :)) Kolko teraz vlastne vazis? Posledny update je 98, Ja si vacsinou aktualnu formu odvodzujem od pomeru k bw. To ze pocuvas telo je len dobre, Dvihanie takychto balikov uz nie je ping-pong a pri "lamani cez koleno" je to o uraz

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jirkas Log - Powerbuilding 2.0 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 35, 36, 37
Rychle na stránku:

Přejdi na: