TKD..targeted ketogenic diet


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - TKD..targeted ketogenic diet  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> TKD..targeted ketogenic diet
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

O kolik se vam podarilo zkvalitnit na obvode pasu po 4 tydnech ketogenni diety?
zhola nic/nevim
53%
 53%  [ 8 ]
1-3 cm
13%
 13%  [ 2 ]
3-5 cm
33%
 33%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 15

Autor Zpráva
Shari


PříspěvekZaslal: pá duben 27, 2007 10:39 pm    Předmět: TKD..targeted ketogenic diet Odpovědět s citátem

Pro ty, ktere to zajimalo a zajima...
Tahle dieta je modifikaci standardni ketogenni diety, rozdil spociva v tom, ze pri deficitnim prijmu v normalni ketogenni diete zarazujeme i sachry kolem treninku. V praxi to vypada tak, ze ve dnech treninku se prijem sacharidu zapocte do celkovyho energetickyho prijmu a tim padem je treba poupravit i mnozstvi ostatnich zivin, tedy pomer tuku a bilkovin. Prijem sacharidu kolem treninku je urcen zejmena pro ty, ktery se chtej nadale venovat intenzivnimu treninku dlouhodobe za podminek co nejefektivnejsiho udrzeni ketozy v tele. Proc kolem treninku, proc pred treninkem...protoze po treninku je dost velka sance nahnat telo zase zpet do ketozy. Mnozstvi sachru zavisi na objemu treninku a obecne se doporucuje davka v rozmezi 25-50 g 30-60 min pred vykonem...sachry s vys. GI se zdaji byt lepsi volbou, pac se dlouho netravi a poslouzi jako rychly zdroj E. Pokud objem treninku vyzaduje prijem vice nez 50 g sachru, doporucuje se je rozdelit do dvou davek, pulku pred treninkem a pulku po. Po treninku rozhodne nebrat fruktozu, ktera by doplnila hnedle glykogen a nabourala cely proces ustaveni ketozy. Po treninku dat extra porci proteinu pro usnadneni obnovy, jidlo po vykonu by melo obsahovat min tuku, aby zbytecne nezpomalilo metabo pri vyssi hladine inzulinu...a je to...vsechno. To be continued...
_________________
"...teplý český mladý svale..."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Míma


PříspěvekZaslal: pá duben 27, 2007 11:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no, nejak mi porad neni jasna ta vyhoda , protoze se prece nejakej alespon trochu normalni trenal v ketoze bez glykogenu jet neda a par gramu sacharidu uz asi nikoho nevytrhne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
supporter
(ban)


PříspěvekZaslal: so duben 28, 2007 8:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Míma napsal:
no, nejak mi porad neni jasna ta vyhoda , protoze se prece nejakej alespon trochu normalni trenal v ketoze bez glykogenu jet neda a par gramu sacharidu uz asi nikoho nevytrhne


Proč by se nedal jet nějakej normální trenál ??
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JPS


PříspěvekZaslal: so duben 28, 2007 8:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli sem dobre pochopil, tak pred trg napr : 50g glukopur a po trenalu naky maso?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Míma


PříspěvekZaslal: so duben 28, 2007 9:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

supporter napsal:
Míma napsal:
no, nejak mi porad neni jasna ta vyhoda , protoze se prece nejakej alespon trochu normalni trenal v ketoze bez glykogenu jet neda a par gramu sacharidu uz asi nikoho nevytrhne


Proč by se nedal jet nějakej normální trenál ??


Protoze porad nemas glykogen a 50g sacharidu alespon u me glykogen nedela. To je jak kdyz "plivne do more".
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olimpia


PříspěvekZaslal: so duben 28, 2007 10:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

200 Kcal znieje az tak malo,len teraz neviem v akom case to dat...ci je lepsie z toho s pravit napoj a udrzovat nejaku hladinu glukozy v krvy pred a pocas treningu alebo to supnut s nejakym casovym odstupom pred nech je z toho gykogen
_________________
Hlbku nasich vedomosti urcuju nase ciny!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shari


PříspěvekZaslal: so duben 28, 2007 10:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nez sem napisu zase neco moudryho, odpovim v kratkosti na dotazy..
Mimo, to by ses divil, jak se ti zmeni hladina, kdyz v low carb diete do sebe soupnes par gramu...na trenink to staci a tobe prece jde o to, abys nejel naprazdno a na ketony behem treninku..z dlouhodobych hlediska je tohle prinosnejsi nez CKD a obyc. KD.

Nepsala jsem ze se 50 g dava v kuse. Kdyz je dle objemu treninkovy jednotky zapotrebi dat vic, je lepsi to rozdelit na dve davky...30-60 min pred, zbytek po treninku.

Po treninku maso? Si myslim, ze po treninku telo potrebuje rychlejsi bilkoviny, extra protein, pak navazat na stravu, jak jste zvykli, lec potreninkovy jidlo by melo obsahovat min tuku. Takze to maso libovejsi ...nejaka ta brokolice, okurka atd...

Pozn. dalsi osveta brzy
_________________
"...teplý český mladý svale..."


Naposledy upravil Shari dne po duben 30, 2007 1:56 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shari


PříspěvekZaslal: ne duben 29, 2007 9:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem byla lina..no excuses
_________________
"...teplý český mladý svale..."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Míma


PříspěvekZaslal: ne duben 29, 2007 10:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hmm, zda se, ze celkova sila az tak nezalezi na hladine glykogenu ve svalech

a ja celou dobu myslel, ze je sila umerna glykogenu, kdyz sacharidova kompenzace tolika zveda silu nad normal.

jak to je??



Shari: jen takova mala nepresnost, brokolice a okurka jeste zadnymu jidlu stravitelnost nezrychlila, spis naopak
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shari


PříspěvekZaslal: po duben 30, 2007 12:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Míma napsal:
hmm, zda se, ze celkova sila az tak nezalezi na hladine glykogenu ve svalech

a ja celou dobu myslel, ze je sila umerna glykogenu, kdyz sacharidova kompenzace tolika zveda silu nad normal.

jak to je??



Shari: jen takova mala nepresnost, brokolice a okurka jeste zadnymu jidlu stravitelnost nezrychlila, spis naopak


Prdlajs...brokolice a okurka...jsem napsala jako prilohu..prosim te, extra proteinem jsem myslela suplement a tamto dala jen jako priklad min tucnyho jidla i se zeleninou, kdyz navazujes na norm. stravu.....neee asi

Jenze ty porad resis plnou kompenzaci, nepopiram, co tvrdis...jde jenom o to, ze castecne nahrnes formou jednouduchych cukru glykogen do svalu, z neho pak cerpas...nee asi ...

Kazdopadne podotykam, ze Mima ma samy dobry otazky ..v kladnym slova smyslu.

BTW. jde o udrzeni svalu ve vyssi mire nez v bezny KD...kdyz clovek chce kompenzovat, muze...viz.CKD..s tim rozdilem, ze dodava jednoduchy S kolem treninku.
_________________
"...teplý český mladý svale..."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olimpia


PříspěvekZaslal: po duben 30, 2007 2:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

a mne si neodpovedala,mozem si to zdovodnit tym ze som tam zabudol dat otaznik ?
_________________
Hlbku nasich vedomosti urcuju nase ciny!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Míma


PříspěvekZaslal: po duben 30, 2007 5:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

takze teda plati, min glykogenu=mensi sila na treninku= min udrzenych svalu

to porad nevidim tu vyhodu, jsem asi blbej
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shari


PříspěvekZaslal: po duben 30, 2007 7:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Olimpia napsal:
a mne si neodpovedala,mozem si to zdovodnit tym ze som tam zabudol dat otaznik ?


Odpovedela...viz druhy prispevek
_________________
"...teplý český mladý svale..."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olimpia


PříspěvekZaslal: po duben 30, 2007 11:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nechem rypat ale ako odpoved si myslela to ze ked mam vacsi objem treningu tak si to mam vynahradit sachrami po nom???
a este mi teda vyspetlis preco je stipka glykogenu lepsia ako stabilna hladina glukozy v krvy pocas treningu?
_________________
Hlbku nasich vedomosti urcuju nase ciny!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shari


PříspěvekZaslal: po duben 30, 2007 1:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olimpia napsal:
nechem rypat ale ako odpoved si myslela to ze ked mam vacsi objem treningu tak si to mam vynahradit sachrami po nom???
a este mi teda vyspetlis preco je stipka glykogenu lepsia ako stabilna hladina glukozy v krvy pocas treningu?


1.otazka-nene, v tom pripade pred i po, jak jsem psala v uvodu-rozdelit S na dve davky,30-60 min pred, zbytek hned po...jestli i behem, to nevim-jeste toho musim hafo doplnit, nak na to neni cas...tak se nezlob
2.otazka-to jsem netvrdila
_________________
"...teplý český mladý svale..."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - TKD..targeted ketogenic diet Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: