Co vám leze na nervy 4


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 1192, 1193, 1194  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Co vám leze na nervy 4  Úvodní stránka -> Ostatní -> Co vám leze na nervy 4
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jirik88
(ban)


PříspěvekZaslal: út červenec 21, 2009 6:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vam se taky nic nelibi, nic vam neni dost dobry, za mejch let jsme cvicili s cim to slo a neremcali!
_________________
[url=http://www.fodey.com/generators/animated/ninjatext.asp][img:34f989fdc8]http://r9.fodey.com/2064/cc5548da23ea4ab6b295c01477c39a89.0.gif[/img:34f989fdc8][/url]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peca


PříspěvekZaslal: út červenec 21, 2009 6:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jirik88 napsal:
Vam se taky nic nelibi, nic vam neni dost dobry, za mejch let jsme cvicili s cim to slo a neremcali!

ale taky uz ti tahne na 22
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirik88
(ban)


PříspěvekZaslal: út červenec 21, 2009 8:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peca napsal:
Jirik88 napsal:
Vam se taky nic nelibi, nic vam neni dost dobry, za mejch let jsme cvicili s cim to slo a neremcali!

ale taky uz ti tahne na 22


1.2.2010, uz se tesim na darek od Tebe
_________________
[url=http://www.fodey.com/generators/animated/ninjatext.asp][img:34f989fdc8]http://r9.fodey.com/2064/cc5548da23ea4ab6b295c01477c39a89.0.gif[/img:34f989fdc8][/url]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zacharo


PříspěvekZaslal: st červenec 22, 2009 9:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak dneska to bude takový drobnější výkřik do tmy. Leze mi na nervy dnešní zlatá mládež, do které patří i můj rozmazlený 17ti letý bratříček. Jsou líní, jen to pije a kouří, mluvit se s nimi nedá, protože si pak člověk připadá že mluví s ukrajinským zedníkem a hlavně jsou drzí i vůči lidem, kteří se o ně starají a milují je (rodiče...). Stačí aby se proti jejich životnímu stylu (který se nedá nazvat jinak než proflákaný) někdo ozval a už křičí, jak jim všichni ubližují, jak jim rodiče nedají peníze na benzín na motorku, jak je všichni omezují...

No a teď to co mi leze na nervy a svým způsobem mi to přijde neskutečně vtipné. Bratr se sbalil, vzal si nějaké oblečení, 100kč, ale hlavně nezapoměl na notebook a šel na pár dní k nějakému kamarádovi

Rodiče mají strach, že kdyby mu dali pár facek, tak uteče nadobro, ale na to nemá koule. Až ho dostanu pod ruce, seřežu toho spratka opaskem a ať ještě někdy zkusí říct sprosté slovo na účet lidí, kteří mu jako malému utírali zadek.

Tak co, máte doma taky problémy s nějakým pubertálním výrostkem? Pochlubte se (:
_________________
"Champions are made, not born!"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: st červenec 22, 2009 9:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No, né přímo doma, ale u nás na vesnici jo. Všichni ti velcí frajeři (15-20let) si myslej jaký jsou borci, že choděj pomalu každej den do hospody, kouřej, že na ně nikdo nemá. Navíc jejich největší kápo je 23letej kokot co se pomalu snad nepostaví ani na vlastní nohy. Hlavně když jsem slyšel, že třeba jde 2 dny do práce a pak tejden - 14dní ne, to by mě zajímalo sčeho žije. Navíc by potřeboval taky přes držku, nechceš přijet?
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JOga


PříspěvekZaslal: st červenec 22, 2009 10:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MAST3R napsal:
No, né přímo doma, ale u nás na vesnici jo. Všichni ti velcí frajeři (15-20let) si myslej jaký jsou borci, že choděj pomalu každej den do hospody, kouřej, že na ně nikdo nemá. Navíc jejich největší kápo je 23letej kokot co se pomalu snad nepostaví ani na vlastní nohy. Hlavně když jsem slyšel, že třeba jde 2 dny do práce a pak tejden - 14dní ne, to by mě zajímalo sčeho žije. Navíc by potřeboval taky přes držku, nechceš přijet?


JJ to znám, kdo dá nejvíc piv je ten největší borec na světě
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Weisser


PříspěvekZaslal: st červenec 22, 2009 10:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zacharo napsal:

Tak co, máte doma taky problémy s nějakým pubertálním výrostkem? Pochlubte se (:


To mám u našich taky. Akorát se jedná o mladší ségru, který je 18 a tu seřezat nemůžu, protože je to holka .
_________________
Lidi jsou svině. Nevyplácí se nikomu věřit. Jen sobě. A i to je někdy pořádná zrada.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
TheLeague
(ban)


PříspěvekZaslal: st červenec 22, 2009 10:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Petr Weisser napsal:
Zacharo napsal:

Tak co, máte doma taky problémy s nějakým pubertálním výrostkem? Pochlubte se (:


To mám u našich taky. Akorát se jedná o mladší ségru, který je 18 a tu seřezat nemůžu, protože je to holka .

Porad nechapu v cem je problem
_________________
Proud member of the Axis of evil

NIKDY NECHCI ZEMRIT!!!

In memoriam
http://www.youtube.com/watch?v=kNnW7GwI33Q
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mobsman


PříspěvekZaslal: st červenec 22, 2009 10:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zacharo napsal:
Tak dneska to bude takový drobnější výkřik do tmy. Leze mi na nervy dnešní zlatá mládež, do které patří i můj rozmazlený 17ti letý bratříček. Jsou líní, jen to pije a kouří, mluvit se s nimi nedá, protože si pak člověk připadá že mluví s ukrajinským zedníkem a hlavně jsou drzí i vůči lidem, kteří se o ně starají a milují je (rodiče...). Stačí aby se proti jejich životnímu stylu (který se nedá nazvat jinak než proflákaný) někdo ozval a už křičí, jak jim všichni ubližují, jak jim rodiče nedají peníze na benzín na motorku, jak je všichni omezují...

No a teď to co mi leze na nervy a svým způsobem mi to přijde neskutečně vtipné. Bratr se sbalil, vzal si nějaké oblečení, 100kč, ale hlavně nezapoměl na notebook a šel na pár dní k nějakému kamarádovi

Rodiče mají strach, že kdyby mu dali pár facek, tak uteče nadobro, ale na to nemá koule. Až ho dostanu pod ruce, seřežu toho spratka opaskem a ať ještě někdy zkusí říct sprosté slovo na účet lidí, kteří mu jako malému utírali zadek.

Tak co, máte doma taky problémy s nějakým pubertálním výrostkem? Pochlubte se (:


ad1 "zlatá mládež" je něco trošku jinýho
ad2 jaký si to uděláš takový to máš takže to že je tvůj bratr spratek (tvými slovy) můžeš říkat leda rodičům...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: st červenec 22, 2009 10:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to je spis rezava mladez, kdyz ma jenom kilo v kapse
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pimpy


PříspěvekZaslal: st červenec 22, 2009 10:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Muj bracha ma dva kluky, oba stejna vychova, jeden krade, podvani kde muze, huli od 14 let. Ten druhy je pravej opak, moc hodnej kluk. Takze s tim "jaky si to udelas takovy to mas" moc nesouhlasim.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
magion


PříspěvekZaslal: st červenec 22, 2009 10:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pimpy napsal:
Muj bracha ma dva kluky, oba stejna vychova, jeden krade, podvani kde muze, huli od 14 let. Ten druhy je pravej opak, moc hodnej kluk. Takze s tim "jaky si to udelas takovy to mas" moc nesouhlasim.


vychova za to muze, ale spis ze strany kamaradu nez rodicu.
_________________
Go For Your Dream..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pimpy


PříspěvekZaslal: st červenec 22, 2009 10:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

magion napsal:
Pimpy napsal:
Muj bracha ma dva kluky, oba stejna vychova, jeden krade, podvani kde muze, huli od 14 let. Ten druhy je pravej opak, moc hodnej kluk. Takze s tim "jaky si to udelas takovy to mas" moc nesouhlasim.


vychova za to muze, ale spis ze strany kamaradu nez rodicu.


to sem nezminil, mladsi se chytil particky, pak na neho uz rodice nestacili, zkouseli i ho nak zabavit, takze chodil na tenis, ale s tim stejne za nakou dobu seknul
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mobsman


PříspěvekZaslal: st červenec 22, 2009 10:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pimpy napsal:
Muj bracha ma dva kluky, oba stejna vychova, jeden krade, podvani kde muze, huli od 14 let. Ten druhy je pravej opak, moc hodnej kluk. Takze s tim "jaky si to udelas takovy to mas" moc nesouhlasim.


hehe nesouhlasim ale to je fuk na tohle tema bychom diskutovali hodiny a stejne by sme se nikam nedostali protoze nazor ma kazdy jiny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
frode


PříspěvekZaslal: st červenec 22, 2009 11:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemuzes vsechno hazet na rodice prece. Vzdyt si vsimni, ze kolikrat je deti vic, a i po stejne vychove se nektere chova jinak. Rodice muzou tak maximalne dite nasmerovat ... a to jen do ty doby dokud to jde, pak si stejne vetsina deti hleda cestu sama. To ze je to vsechno na rodicich neni pravda, to by museli decka travit vetsinu casu s nimi doma a nechodit mezi jiny lidi, kteri by je mohli ovlivnit.

Btw spatna parta se stala mnoho detem osudnou, i pres dobrou vychovu rodicu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Co vám leze na nervy 4 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 1192, 1193, 1194  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: