Jak na shyby?


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jak na shyby?  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Jak na shyby?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bonito


PříspěvekZaslal: ne květen 02, 2010 7:08 am    Předmět: Jak na shyby? Odpovědět s citátem

Rád bych se zeptal zkušenějších. Shyby dokážu dělat jen s dopomocí (např. s lavičkou pod hrazdou). Je to ostuda, ale bez dopomoci neudělám ani jeden. Chtěl bych se zeptat, jak optimalizovat cvičení shybů s dopomocí (počet opakování, počet sérií) a jaké zařadit doplňující cviky (preferuji cvičení s vlastní vahou) k posílení svalových partií potřebných pro shyby.

Díky za každou radu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
V!per


PříspěvekZaslal: ne květen 02, 2010 8:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Časem to přijde,já taky neudělal ani 1 shyb,teď už dělám 4x5 a jakž takž to někdy zvládnu..začínal jsem s dopomocí asi 30kg a postupem času si ubíral a za nějakých 2,5 měsíce už sem si střihnul i nějaký bez dopomoci.To stejné u bradel.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Frozz.


PříspěvekZaslal: ne květen 02, 2010 9:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Toto celé pročti:

https://forum.ronnie.cz/jak-na-shyby-nadhmatem-t23390.html

A k těm doplňkovým cvikům, ...chceš se naučit shyby, trenuj shyby, i třeba s dopomocí. A neboj, nejsi sám kdo neudělá ani 1 shyb, těch lidí je tak polovina cvičících .
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medek


PříspěvekZaslal: ne květen 02, 2010 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Frozz. napsal:
Toto celé pročti:

https://forum.ronnie.cz/jak-na-shyby-nadhmatem-t23390.html

A k těm doplňkovým cvikům, ...chceš se naučit shyby, trenuj shyby, i třeba s dopomocí. A neboj, nejsi sám kdo neudělá ani 1 shyb, těch lidí je tak polovina cvičících .


ve fitku kam chodim cvičí shyby tak 5% "borců" takže trpělivost a příde to samo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Lena Tajes


PříspěvekZaslal: st květen 12, 2010 1:32 pm    Předmět: Re: Jak na shyby? Odpovědět s citátem

tip od znamych je, ze se postavili pod hrazdu a pritahovali se co to slo, porad dokola. casem se vytahli vzdycky o vetsi a vetsi kousek, az tedka vali shyby bez problemu. co pomaha osobne mi, pokud neco z takovych cviku nezvladam, mas zpevnenou spodni polovinu tela? Zatly zadek, bricho, stehna?
_________________
život se má prožít, ne jen žít
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
fothee


PříspěvekZaslal: so červen 12, 2010 2:19 am    Předmět: Re: Jak na shyby? Odpovědět s citátem

Muj navod se nebude lisit o moc. Neni nad cim premyslet, ale jak mnozi z nas vedi, brzdivim pohybem taky svaly sili. Pokud se nemuzu zvenout, tak se muzu spoustet. Tj.vemu stolicku, pomuzu si uplne nahoru a pomalu se spoustim dolu. Je nutne dbat extremne na provedeni cviku, snazit se lopatky zatahnout k sobe a lokty tlacit za sebe nikoliv pred sebe, pac jinak se zapojuje hodne bic.

Mam hrazdu doma a zacinal jsem na nula opakovani.. Po tydnu treninku 12,10,8 uplne v klidu, ale nez toto spise bych doporucoval cvicit vice serii a mene opakovani napriklad kdyz to jeste clvoek nedava tak delat treba dvacet serii po jednom. Nebo deset po dvou. Je to jen o zvyku.. Az budes davat v pohode 3x8 zarad zavazi na pasek. Bez zavazi navic je to nuda.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
parez


PříspěvekZaslal: so červen 12, 2010 7:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já když jsem ještě nedal ani 1 shyb jsem jezdil stahování kladky na široko před hlavou tak jsem pomalu sílil na tomhle cviku až jsem později přešel na shyby
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SethX


PříspěvekZaslal: so červen 12, 2010 10:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To je bída nedat ani jeden shyb to snad musí zvládnout každej zdravej kluk.
_________________
radši první v pekle než až druhej v nebi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: so červen 12, 2010 10:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

SethX napsal:
To je bída nedat ani jeden shyb to snad musí zvládnout každej zdravej kluk.


Tak to by ses hodně divil, co si tak pamatuju tak od nás ze třídy by dalo pořádnej shyb, nadhmatem naširoko jen pár lidí. Je to bída no..
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SethX


PříspěvekZaslal: so červen 12, 2010 10:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Frozz. napsal:
SethX napsal:
To je bída nedat ani jeden shyb to snad musí zvládnout každej zdravej kluk.


Tak to by ses hodně divil, co si tak pamatuju tak od nás ze třídy by dalo pořádnej shyb, nadhmatem naširoko jen pár lidí. Je to bída no..


Já se tomu nedivim, vim že to tak je, ale co si pamatuju tak i na základce bylo jen pár kluků co jich několik neudělali a ted je to obráceně.
_________________
radši první v pekle než až druhej v nebi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: so červen 12, 2010 10:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

SethX napsal:
Frozz. napsal:
SethX napsal:
To je bída nedat ani jeden shyb to snad musí zvládnout každej zdravej kluk.


Tak to by ses hodně divil, co si tak pamatuju tak od nás ze třídy by dalo pořádnej shyb, nadhmatem naširoko jen pár lidí. Je to bída no..


Já se tomu nedivim, vim že to tak je, ale co si pamatuju tak i na základce bylo jen pár kluků co jich několik neudělali a ted je to obráceně.


Jojo, ti mladí jsou tlustý prasata co nic nevydrží. Zrovna jsem si teď připomněl čtvrtek - trenuju sám na stadionu, najednou přijde parta 15 kluků s učitelem, asi nějaká základka - tipuju 8. třída. On je pošle běhat - 1 kolečko po trávě (necelých 400m), a když jsem se na ně podíval jak dobíhají, tak půlka z nich zarudlá a funivá, další doběhli dřív a hned si sedli na trávu aby to rozdýchali, a někteří to ani nedoběhli....to je hrůza pohledět. Já být jejich učitelem tak bych je hnal div by se nepozvraceli, protože si to zaslouží. No a takový pohled mám já, o pár roků starší jak tihle hoši, a co si o tom pak musí myslet naši rodiče...
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Robb


PříspěvekZaslal: so červen 12, 2010 10:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

***


Naposledy upravil Robb dne ne březen 03, 2013 10:50 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JOga


PříspěvekZaslal: so červen 12, 2010 11:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mrtvola, přítahy v předklonu ...shyby si strčte víte kam
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: so červen 12, 2010 11:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky sem s tim mel problem, ale casem sem se zlepsil, taky sem se snazil pridavat zatez. Ted co drzim dietu sem jich udelal nejvic, asi proto ze sem lehci.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elnino


PříspěvekZaslal: so červen 12, 2010 11:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

70mMyW!53 napsal:
Taky sem s tim mel problem, ale casem sem se zlepsil, taky sem se snazil pridavat zatez. Ted co drzim dietu sem jich udelal nejvic, asi proto ze sem lehci.

Já bych řekl,že spíš nemáš takový odpor vzduchu a lepší aerodynamiku.
_________________
Fanaticzny styl życie
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jak na shyby? Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: