Tetovani a dalsi krasleni tela.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 48, 49, 50, 51, 52  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tetovani a dalsi krasleni tela.  Úvodní stránka -> Ostatní -> Tetovani a dalsi krasleni tela.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Libi se vam tetovani??
Jo libi a sam nejake vlastnim nebo ho planuji.
48%
 48%  [ 118 ]
Libi ale nemam.
51%
 51%  [ 127 ]
Celkem hlasů : 245

Autor Zpráva
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2012 7:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

.... ve škole nás jeden chytrej pán učil o estetice, každej má tohle estetické cítění jiný, ale... to se vážně takhle jednoduchý nesmyslný tetování někomu líbí?
nahoru
koubic


PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2012 8:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
.... ve škole nás jeden chytrej pán učil o estetice, každej má tohle estetické cítění jiný, ale... to se vážně takhle jednoduchý nesmyslný tetování někomu líbí?


ono asi nejakej smysl mit bude...
mne se nejvic libi Follow your dreams co ma pheonix na boku. font i motiv...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2012 8:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jo, černá tetování, navíc napsaná... citáty, důležité věci, data, cokoliv... to mi nevadí, sám si něco takový jednou nechám udělat .... mluvil jsem spíš o tom přeplácaným ničem na ruce a hlavně absolutně ohavnym černo-červeným hnusu, kterej
1. ok, je to ještě ve vývoji
2. se nehodí k jeho postavě a působí až ukrutně komicky (smutně?)
3. už vůbec se nehodí k jeho neopálený kůži
nahoru
Prasopes.


PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2012 9:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
důležité věci,

Nj když tatér nemá po ruce papír, aby si napsal co má koupit, hodi si to na sebe a pak z toho udělá japonský znaky :D

Ne, teď vážně. Nemůžete už dneska brát tetování jako nějaké hlubokomyslné nebo významově plné vyjádření čehokoliv. Spousta lidí používá tetování jako vy kalhoty, náramek, stylové hodinky ... prostě módní doplněk. Holek, co má tetování je už skoro víc jak těch, co ho nemá.
Taky mně mrzí, že se z toho stává pomalu kýč, může se nám to nelíbit, ale to je tak holt vše no:D

Btw. best tetování jsou pro mně hesla Motorheadu :)
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Hakymm


PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2012 2:56 pm    Předmět: Tetování Hertogenbosch Olomouc Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2012 3:04 pm    Předmět: Re: Tetování Hertogenbosch Olomouc Odpovědět s citátem

třeba tohle vypadá dost dobře! Stínování moc nemusím, ale je to pěkný.
nahoru
Hakymm


PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2012 3:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

díky...je to dělané do 3d
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bombay


PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2012 3:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Osobně bych ty červené plochy na tom celotělovém tribalu začernil.

Jinak samozřejmě každému může být tetování jiných osob putna, spokojený má být nositel.
_________________
Symobolika je jejich reč, prave proto ze to nikoho nezajima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hakymm


PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2012 3:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

souhlasím...ta červená je hrozná...dej tam černou a nech to dostínovat a bude to fpoho
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
phoenix.16


PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2012 11:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza: takový lidi jako ty miluju, tetování nemáš ale hubu plnou keců máš, že se ti to nelíbí neznamená že hned musíš psát že je to jednoduchý nesmyslný tetování, přeplácený nic na ruce a podobný sračky, stačí říct že se ti to nelíbí a basta a nemít rádoby vtipný keci že je to ohavnost

tetování neni ve vývoji a že se k mí postavě nehodí radši nebudu komentovat, nechci tu zbytečně zakládat flame a až tě někdy budou tetovat 4 hodiny tak se zkus vyfotit jak budeš vypadat jestli budeš krásnej svěží plnej barev a plnej sil, budeš rád že si lehneš a budeš spát celej den tak nebud chytrej jooo děkuju

prostě každýmu se líbí něco a hlavní je že tohle se líbí mě
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: pá leden 27, 2012 12:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

inak phoenixi, teraz odhladnuc od tetovania, cvičíš ešte? Svojho času si nemal zlý log, drepoval si vždy parádne, ako si na tom teraz?
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
phoenix.16


PříspěvekZaslal: pá leden 27, 2012 12:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
inak phoenixi, teraz odhladnuc od tetovania, cvičíš ešte? Svojho času si nemal zlý log, drepoval si vždy parádne, ako si na tom teraz?

cvičim pořád, tyhle fotky sou nepovedený, byl sem tam úplně vyřízenej protože 4 hodiny tetování sou 4 hodiny, dřepuju pořád dobře, držim se na stejnách váhách co sem dřív psal ale mnohem lepší technikou, sem mladej a nechci si nic urvat

dřep končim ted kolem 130 2-3 op
bench když je dobrej den tak 100-110 1-2 op
a mrtvolu sem nikdy nehrotil protože sem se zádama měl problém takže max 110-120 4-5op ale to je už offtopic
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e-witch


PříspěvekZaslal: pá leden 27, 2012 7:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

... líbí se mi tetování alá Josef Jelínek ... nepůsobí na mé oko jen jako namalovaný efektní obrázek, respektuje anatomii svého nositele a smysluplně dotváří "tělo bojovníka"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: pá leden 27, 2012 11:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

phoenix16 - přijmi tohle jako názor člověka, kterému tetování nic neříká a sám žádné tetování nemá (a asi ani mít nebude):

1) hned po prvním pohledu na fotku se mi zdá, že jsi nějak zhubl, je to pravda?
2) to černočervený podle mě není nějak hnusný, ale jak říkali kluci, taky bych tu červenou nahradil černou nebo odstínem
3) ta ryba - to se mi nelíbí, protože mi to připadá jako "moc malby na malém prostoru" - na mě je to moc "složité"
4) to písmo - hodně dobrý, takové "ghetto" :-) to se povedlo, je to jednoduchý, nic přeplácaného.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michoo


PříspěvekZaslal: pá leden 27, 2012 11:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Phoenix16: To tetovani na boku je super! Sam mam v planu do budoucna neco podobnyho. Ten ,,kritizovanej,, zbytek bych si osobne nedal, ale ne ze by se mi to vylozene nelibilo. Hlavni je ze jsi s tim spokojenej ty, davas si to kvuli sobe a nenech si kazit radost od ,,virtualnich kecalu,,
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tetovani a dalsi krasleni tela. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 48, 49, 50, 51, 52  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: