VITAMÍNY, MINERÁLY A KLOUBNÍ VÝŽIVA


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 58, 59, 60  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - VITAMÍNY, MINERÁLY A KLOUBNÍ VÝŽIVA  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> VITAMÍNY, MINERÁLY A KLOUBNÍ VÝŽIVA
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Primitiv


PříspěvekZaslal: út únor 07, 2012 10:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Luster napsal:
podle me je animal pak v dnesni dobe uz prekonanej, je tam toho sice hromada, ale imho vyrobky typu nexgen, armor-v atd. sou uz jinde co se tyce vyuzitelnosti.. jinak na klouby mam animal flex a s tim sem zatim hodne spokojenej

Podle mě je nexgen hodně drahej na to, jaký směšný dávky obsahuje
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: po únor 13, 2012 9:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Potřebuju radu.

Sháním nějaký multivitamín, co je kvalitní a má v sobě dostatečné množství vitamínů, minerálů, příp. stop. prvků.
Ale trochu limituje cena, takže spíš nějaký levnější. Klidně může být z výprodeje.

Co třeba toto?
https://obchod.ronnie.cz/s-313-one-daily.html

Díky
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 12:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

... trochu bych si připlatil, a vzal tohle, je to OK? Někdo zkušenosti?

https://obchod.ronnie.cz/s-3513-v44-vita-complex-forte.html
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 12:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nebyl by lepší ANIMAL PAK? nikdy jsem tyhle produkty nezkoumal, ale žádnej nemá takovou popularitu... stejně jako A FLEX na klouby
nahoru
Draper


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 12:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A co zkusit tuhle novinku. https://obchod.ronnie.cz/s-4443-armor-v.html S touto firmou mam velmi dobre zkusenosti a dle popisu to vypada celkem zajimave, takze bych na to i vsadil.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 12:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

AnimalPak i tenhle Armor asi budou dost kvalitní, ale na mě už je to moc (700kč). Ten V44 snad nebude špatný.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 12:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Frozz. napsal:
AnimalPak i tenhle Armor asi budou dost kvalitní, ale na mě už je to moc (700kč). Ten V44 snad nebude špatný.

přepočítej si to podle toho, co to má v sobě =)
nahoru
Turakam


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 12:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
Frozz. napsal:
AnimalPak i tenhle Armor asi budou dost kvalitní, ale na mě už je to moc (700kč). Ten V44 snad nebude špatný.

přepočítej si to podle toho, co to má v sobě =)


Pravda, ono však vyvstáva otázka, či je ešte stále prínosom dávať do seba až také mega dávky určitých vit., duplom, ked niekto pôjde aj do dvoch pakov denne, osobne uznávam skôr myšlienku, až tak to nehrotiť a skúsiť práve ten od musclepharm, dosť podobný anavite má v ponuke aj gaspari či AM/PM formulu od fitness authority.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: so únor 18, 2012 11:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky uvažuju o Mulťaku, jelikož teď dobírám zinek a zase bych rád šahl po něčem komplexnějším.
Co jsem koukal na trhu, tak ty jednorázovky na trhu převládá V44, to je takovej ideál, když nad tím moc nepřemýšlíte.
Ale co sem si tak četl, tak je ideální, pokud už multivitamín, tak něco co má rozdělený dávkování na celej den, tzn. i přes trošku vyšší cenu uvažuju o Armor-V (ikdyž teda skoro 2x dražší no a člověk by za tu cenu měl gainer/protein).
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Draper


PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 12:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Moje osobni zkusenost, kterou nikomu nevnucuji, jen ji konstatuji :)
Zral jsem dlouhou dobu multivitaminy a multimineraly ve velkem, ted uz asi rok a pul jsem nesezral ani tabletku, cvicim mnohem vic, mnohem vetsi zatez na telo,teoreticky tedy i vetsi potreba tela techto latek, ovsem rozdil ted a predtim = 0
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 12:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

on je hlavně velkej problém, že :
Gainery/proteiny obsahujou uz samotny nejaky vitaminy mineraly, v jidle mas mineraly vitaminy atd. ... a zas je proste fakt, ze to telo toho nepotrebuje zas tolik, dost vitaminu/mineralu si dokaze uschovat na x-dni dopredu ... takze jak rikas, mozna se ani nedivim ... popravde krom toho zinku zatim nepoznavam rozdil. Ten zinek mi pomohl na plet docela dost.

Jediny ceho mam asi nedostatek podle mne je vapnik, porad se mi delaj takovy bily fleky na nehtech (aspon teda kdysi davno se rikalo, ze je to vapnikem), ikdyz je fakt, ze ted minimalne a ze jsem na to trpel celej zivot.
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Pavelito


PříspěvekZaslal: po březen 12, 2012 7:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

co řikáte na CEM-M Gummies? Má s tím někdo zkušenosti? díky
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chuckis


PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2012 9:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CO se vyplatí nejlíp na klouby ? Tablety typu Proenzi apod., kulturistický doplňky nebo stačí obyčejní gumoví medvědi ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2012 10:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chuckis napsal:
CO se vyplatí nejlíp na klouby ? Tablety typu Proenzi apod., kulturistický doplňky nebo stačí obyčejní gumoví medvědi ?

Gumové medvídky si dej když budeš chtít přibrat :-)
Jinak kolagen (např. sulc či chrupavky), chondroitin, MSM, glukosamin a vitamin C.
Pokud máš peníze, kup Animal flex a kolagen.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: pá březen 23, 2012 12:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud nemáš peníze - nějaký komplexní přípravek kde je glukosamin, chondroitin a MSM v dostatečném množství (cca 3g na den by měli dávat dohromady tydle tři složky)
Výborně se mi osvědčil od MedPharmy "Klouby", cenově super a pociťově jediný přípravek, co mi zatím zabral z těch komplexních.
Pokud máš peníze určitě AnimalFlex.

Gumový medvídci jsou jen gumový cukr. Jejich větší konzumací si přivodíš maximálně žaludeční potíže.
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
V 52 Vita Complex Forte | Extrifit
Oblíbený produkt s vitamíny, minerály a dalšími látkami.
409 Kč
Multivitamin Fair Power ® | Survival
Přípravek s vitamíny a minerály s dokonale vyváženým složením.
299 Kč
Nexgen Pro Multivitamin + Digestive Enzymes | Reflex Nutrition
Prémiový all-in-one multivitamín a multiminerál s trávicími enzymy.
599 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - VITAMÍNY, MINERÁLY A KLOUBNÍ VÝŽIVA Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 58, 59, 60  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: