Guru a jeho posilovací log =]


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 43, 44, 45  Další
 
odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - Guru a jeho posilovací log =]  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Guru a jeho posilovací log =]
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: st únor 08, 2012 3:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

:D emh... zapomněl jsem na to, že 70kg na každý straně... moje chyba :D takž 140kg + konstrukce.... to už je asi lepší, ne?:D

(a bolí mě z toho kotník, nebo mě teda nenapadá, z čeho jinýho)
nahoru
Draper


PříspěvekZaslal: st únor 08, 2012 3:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem


To je jak kdyby sis psal vahu na benchu jen na jedne strane osy. Ses nejakej roztekanej posledni dobou

Jo jinak 7x140kg + konstrukce to uz je dobry....
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2012 6:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BJJ 90 minut

dneska paráda ... naučil jsem se úplně novej SUB (když ho na mě předtím použil Machotka :D ), kterej se mi hodí, protože se skoro proti každému dostanu nehoru, jenže z té pozice neumím nic, takže jsem převracel, abych se dostal na záda... teď umím i z tohodle takovej "full mount neck crank"... jinak dneska můj arm triangle, kterej ale asi díky absolutní neflexibilitě nebudu zvládat normálně
každopádně dnes nej tréning =)
nahoru
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: po únor 13, 2012 7:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dřepy
4x 6x 135kg

.... překvapivě až moc těžký.... svádím to na to hnusný počasí

Bench Press
1x 3x 88kg
4x 3x 100kg

docela v pohodě

Dotlaky (12cm dřevo na hrudníku)
4x 3x 110kg

zajímavej cvik... cvičil jsem to poprvé.... první dvě opáčka vždy krásně dynamická a poslední těžší


Mrtvý tah
4x 4x 130kgg

super easy, skvěle tlak nohama... a skvěle dynamický

Biceps s VC (měla bejt eZ, ale celá posilka pumpovala)
5x 6x 46kg


.... příště eZ i kdybych měl čekat 20 minut... cejtím jen předloktí

Stahování kladky v kleče - triceps
20x 15kg
20x 20kg
2x 15x 25kg
30x 20kg

Crunches
4x 30


hmmmm... nudný to nebylo, ale těžký docela jo :D zvládl jsem to ale asi za hodinu a něco, takže pohoda
nahoru
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 6:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Protože od Apríla pojedu dietku, tak jsem si řekl, že by šlo vyzkoušet nějaký NOčko do tý doby. Takže jsem si dnes koupil Assaulta (Muscle Pharm) a zkusím si vytvořit definitivní názor na to, jestli na mě nakopávače mají vliv, nebo jestli pro mě budou zbytečné. Snad mi to ted pomůže nabrat ještě pár kilo.

Taky jsem tam přidal Animal FLEX, protože mě po dlouhý době začalo lehce tlačit (naštěstí ještě né píchat) koleno a postupně se blíží období, kdy budu běhat, fotbalovat a rugbyovat a to vím, že bez kloubní výživy při svém tréningu nezvládám.


(+ žlutý tričko ANIMAL )

takže supplementace teď:
ráno:
vitamin C - 1g
Ca + Mg + Zn (333mg + 133mg + 8,3mg)
B-komplex
k tomu bude ten FLEX
(když jsou vločky ke snídani, tak do nich Chow (Smartlabs), nebo Combat (MP)

před tréningem:
ten Assault

po tréningu:
Hydro traditional (Smartlabs) + malta (+glukopur)
40g+60g
(uvažoval jsem o Re-conu od MP, ale asi zatím radši ne =) to bych ho musel mít zadarmo :D)

před spaním:
když už tekutou stravu, tak mléko (+ tvaroh) + myofusion (potřebuju ho dodělat :D)
nahoru
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 12:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

bench press
1x 5x 66kg
3x 4x 79kg

... brutálně lehonká váha, ale lehký to nebylo.... pořád mám svalovku z těch dotlaků


dřepy
4x 5x 105kg


stejně jako o BP... + lehká váha u dřepů je větší zlo, než třeba 150kg

mrtvý tah
3x 3x 150kg

... jeden velkej fail... záda jsou sice relativně rovný, ale prdel prostě vyletí nahoru a tahám to jen zádama... no nic, tady už budu čekat jen na to, kdy mě tenhle cvik dodělá... achjo

shyby - nadhmat
20
15
12
14

opět fail... totálně bez energie, úchop špatnej... asi to bylo blbou snídaní, kdy mi doma snědli můj slunečnicovej chleba a já do sebe musel soukat těstoviny, který k vajíčkům fakt nešly, takže z toho bylo jen 100g těstovin a 3 bílky, páč žloutek sním jen když mám v h*bě pečivo


stahování horní kladky
10x 55kg
10x 70kg
2x 10x 60kg

hmm... až poslední série fakt dobrá

přítahy VC - zadní delty
3x 15x 40kg

... tak dobře jsem tenhle cvik asi nikdy neodcvičil a docela mi to zlepšilo den =)

teď se dvakrát musím pořádně nacpat "kung paa", abych večer udejchal BJJ
nahoru
švadla


PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 12:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čau, tak u mrtvoly máme stejnej problém. Se 120kg je to ještě krása, ale jakmile se to blíží ke 150kg a výš, taky mi ta prdel jde jako první. Chce to posílit prdel. Jinak s dřepama musím souhlasit. Od tý doby, co jsem snížil váhu a soustředím se na maximálně striktní techniku, jsou nohy mnohem víc na kaši. Každopádně ať ti to šlape!
_________________
"Only a life lived for others is worth living"
- Albert Einstein
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 7:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

90 minut BJJ

paráda dneska... už je znát, že jsem víc v klidu, když něco zkouším, nebo když mě někdo chytne... hlavně to jeden kluk natáčel, takže líp vím, co dělám špatně a co zas dobře... :D a byla to fakt sranda sledovat, protože ty chyby tam dělám stejně brutální =)

jinak ještě nějaký učení různejch locků na nohy a sundávání soupeře nohama - tam se ukazuje, jak jsem zkrácenej
nahoru
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: pá únor 17, 2012 7:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přítahy VC v předklonu - trhačky
5x 5x 100kg


Military Press
4x 4x 65kg

tady to snad půjde nahoru

Bench press
4x 6x 87,5 kg

chmm... čekal bych to lehčí

Dřepy
3x 5x 105kg

v pohodě dneska... po dlouhý době jsem byl i zregenerovanej


Tricepsová extenze s lanem nad hlavou + regulerní
4x 15x 20kg + 4x 12x 15kg

:D prej mám brutální triceps... takže to asi funguje

Kladiiva s JC
6/ 10kg 20kg 22,5kg 25kg 27,5kg
16x 15kg

příště zkusím i 30ky... překvapivě tu negativku zvládám, takže to ten můj cíl splňuje

Lýtka ve stoje
5x 20x 65kg


chtěl jsem v sedě, ale nešlo to udržet na stehnech...



jinak ...
lýtka 43,5cm
stehno 68cm
ruka 41cm

takže "maxka" z jara překonána při stejné váze, takže se mi snad povedlo nabrat i něco krom svalů... ale čekal jsem určitě trošku víc, když jsem začínal s objemem... příští objem pojedu asi úplně jinak. Snad teď do Apríla zvládnu dostat stehna na 70cm, což byl plán při současný BW

Zítra velkej tréning BJJ - přijedou Pražáci a mělo by to být 2-3 hodiny, takže očekávám brutální nálož na fyzičku. Nevím nevím, jak v neděli zvládnu přemístění, na který se fakt hodně moc těším.
nahoru
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: so únor 18, 2012 5:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BJJ
120 minut

absolutně nejlepší dneska!!!

asi 25x 2 minuty praníčko

2 judo hody
2 wrestling takedowny

držení pocit - side control a full mount

dneska mi to brutálně šlo, hrozně moc jsem se naučil a prostě to stálo za to... škoda, že zas nic takovýho dlouho nebude = (
nahoru
Primitiv


PříspěvekZaslal: so únor 18, 2012 6:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak mrtvolu uplně vyřaď, když ti nevyhovuje, ne?
Nevím, jaký je tvuj cíl, ale pokud to není dobrá mrtvola, tak bych se na ní vykašlal.
A nebo zkusit sumo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 4:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Power clean
4x 4x 80kg

absolutně easy... plán byl 75kg, ale to by byl brutálně easy... 1RM je snad 90 (91?) kg a já bych teď rád šel možná i na 4x4x 90kg... tak uvidíme
85kg by mělo jít určitě, pak to bude asi jen o technice...

One arm dumbbell snatch
3x 12,5kg
3x 22,5kg
3x 30kg
3x 32,5kg (levá jen 2x = ( )
3x 35kg
3x 37,5kg PR
2x 40kg PR - prává.... 0x 40kg levá

25x 25kg PR (pravá i levá)

wow....
1. absolutně famozní cvik
2. nevím, jestli to tak taky máte, ale levá strana mého těla je prostě nah*ovno... neumím s ní kopat do míče, ani házet.. to samé u cvičení... prostě chyběla dynamika
3. pravačka úplně v pohodě... u 40 radši jen 2 reps, protože už jsem trošku dotlačoval... bylo to fakt těžký :D 40ky jsou obří
4. tenhle cvik je určitě do diety... asi v tom podání, jak jsem to jel dnes... 25 reps vražda! pecka!
5. s 25kg rezerva asi ještě pár opáček, ale bál jsem se, abych si něco neudělal... zlepšit se můžu kdykoliv =)

Shrugs
20x 66kg
20x 86kg
20x 106kg
126kg x 10 (+5 - rest-pause)

20x 66kg (za tělem)

... to sedlo... dnes bez trhaček a úchop se lepší, mám radost

Hip thrust
6x 36kg
6x 56kg
4x 10x 66kg

divnej cvik, ale chtěl jsem ho zkusit... všichni na mě divně čuměli :D
s 36kg jsem si lehce přimáčkl, takže pak i karimatka kolem osy radši... no ještě se ten cvik musím učit, ale nechám ho


(měl být mid-thigh clean pull, ale to už bych dnes nedal... ráno jsem zkoumal techniku a asi by to nešlo)

Biceps na kladce v sedě + Stahování kladky na triceps v kleče
5 sérií ... 12-20 reps.. tak na napumpování jen

Rotátory
asi 5x 20 reps s 3kg

Crunch (balon) + přítahy kolen (lavička) + plank

5x 20 + 5x 20 + 5x 30s

vražedná super serie prakticky bez odpočinku...


(měly bejt lejtka místo rukou, ale měl jsem v nich epickou svalovku + včera na jiu jitsu křeče, takže to nemělo smysl)


dneska jeden z nejlepších tréningů vůbec... bavilo mě to neskutečně...
dnes poprvé Assault před tréningem - možná i fungoval, těžko říct
po tréningu jsem se cítil fakt skvěle... jako už dlouhou dobu ne.. buď to bylo tím, že byl tréning fakt skvělej, nebo třeba tím počasím, které mi fakt dělá radost... jaro je tady!
hmmm a ještě něco chci říct... jo... poslední týden mám brutální svalovky (záda, hamy, lejtka, zadek, prsa) a po tréningu to většinou neustupuje... dneska právě úplně v pohodě a cejtil jsem se fyzicky i psychicky fakt dokonale :D dokonce sem byl v šatně spokojen s formou
Pokud se budu cítit dobře zítra, tak T1... pokud ne, tak půjdu asi až v úterý, uvidíme.
nahoru
Luster


PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 5:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak dej priste Assaultu vetsi davku a uvidis, ze zafunguje urcite.. jinak ty snatche pekny, ruce se casem trochu srovnaj, ale mam tam taky rozdil.. zacinej vzdycky tou slabsi a uvidis jak to pude, zajimavy je, ze na dynamicky cviky mam pravacku silnejsi a na tlakovy slabsi, nechapu
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 5:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja mam u tohoto cviku problem, ze ta slabsi prava ruka nejde uplne primo rovne nahoru, ale lehce sejdrem, i kdyz ne moc. Ale tady ani tak nejde o silu ruky. Ono pokud spravne a ve spravny moment zapojis nohy a stred tela, tak ta cinka je nad hlavou ani nevis jak.
Jinak tu slabsi cvicis jako prvni v poradi ne?
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 5:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper: jasne, "sila ruky" byl spis takovej orientacni popis, nebo spatny vyjadreni je to samozrejme hodne komplexni cvik
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - Guru a jeho posilovací log =] Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 43, 44, 45  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: