Frozz:


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 113, 114, 115 ... 125, 126, 127  Další
 
odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - Frozz:  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Frozz:
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: pá červenec 13, 2012 10:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to veslo máš na jakej výkon, nebo to, v čem se to měří? mám tam nějakou jednotku, ve který při intervalech jezdím 420-520 a mezi intervaly nechodím pod 200. Máte to tam taky a jestli jo, tak kolik máš u toho ty? Protože takhle se mi to zdá nereálný s 10s "na vydejchání"
nahoru
Frozz.


PříspěvekZaslal: pá červenec 13, 2012 10:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jezdím na Concept 2, nejvyšší odpor, nohama až do "dřepu" a pak dynamicky dozadu plnou silnou, prostě na plno.
Neříkám že to bylo lehký, ale 1x TABATA mi připadala OK. Jo nějaký takový čísla tam je, uprostřed se to pohybovalo kolem 220-250 tuším, ale fakt nevím co to bylo za jednotky, příště se podívám dobře.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: ne červenec 15, 2012 6:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sobota + neděle - narozeninová párty s cestou přes 1/3 republiky, spát jsem šel ve 04:00, vstával v 08:30 ale téměř vůbec jsem nespal
Teď jsem přijel domu a jsem hotovej, dnes půjdu brzo spát mám toho dost...
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: po červenec 16, 2012 6:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

16.7. - PONDĚLÍ
The "One Lift a Day" program

Teď na tom nejsem psychicky úplně nejlépe, tak jsem si šel zatrénovat abych si alespoň trochu pročistil hlavu.

warm-up

Mrtvý tah: 140kg cca 15 sérií
Zadní delty:
Biceps:

- zítra celý den brigáda, ve středu bych měl jít zřejmě konečně na INBODY měření, tak budu vědět na čem jsem
- forma se ale vrací, vzhledově určitě
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2012 11:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak jsem slíbil - zde jsou výsledky měření tělesné kompozice:
(celkově jsou výsledky pod normálem kvůli té dlouhé pauze, ale i tak jsem celkem spokojený, na podzim jdu znova)

Zjistil jsem také, že domácí váha ukazovala zřejmě celou dobu méně kg než jsem doopravdy měl, protože zde mám 87kg, přitom při včerejším domácím vážení jsem měl 84,5kg .

Taže ve zkratce:
Váha: 87kg
Tuk: 10,2% (8,8kg)



_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."


Naposledy upravil Frozz. dne st červenec 18, 2012 12:51 pm, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kiLa


PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2012 11:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zrovna dnes ráno jsem se díval na měření InBody u Daymoona v logu a moc tomu nerozumím. Jakto že ty máš 74 kg svalové hmoty a on "pouze" 45 kg při podobné BW i BF? Jen se ptám, protože mi to není jasné
_________________
Chci svaly... a nejlepe uz zitra
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2012 12:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kiLa napsal:
Jakto že ty máš 74 kg svalové hmoty a on "pouze" 45 kg při podobné BW i BF? Jen se ptám, protože mi to není jasné

Protože já jsem superman.

dělám si legraci, teď jdu pryč ale odpoledne odepíšu a zkouknu daymoonuv log a výsledky.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2012 12:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No moc pěkná práce.Mít při 87kg 10% tuku.To ten tvůj cíl (90kg při 8-10%) je celkem reálny.Taky bych se někdy chtěl změřit na IN body ale nevim kde.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PeterNu


PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2012 12:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lebo frozz do svalov rata aj kosti a vodu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2012 12:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2012 1:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lukinobr - já si taky myslím, že je reálný. Neříkám, že to zvládnu za 2 měsíce, ale snad do té zimy... (?) . Navíc teď o prázdninách jsou pořád nějaké srazy, výlety, dovolené, práce takže ta strava nemůže být 100%, jak bych si představoval.
V Americe určitě nebudu jíst každé ráno jogurt s oříškama a ke svačině proteiňák .

edit: http://www.inbody.cz/prehled-referenci.php

PeterNu - jo asi to podle těch výsledků tak bude, je jasné že nebudu mít 70 nebo kolik kilo čistých svalů
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2012 8:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

18.7. - STŘEDA
The "One Lift a Day" program

1. fáze

warm-up:
Veslo: 500m
Dřepy: 10x

3 kola (20kg tyč):
8x přítahy v předklonu
8x pushpress
8x přední dřep
8x goodmorning

Tlaky JČ hlavou nahoru: 30s pauzy
?x10kg
?x20kg
?x25kg
5x4x30kg + 7x4x25kg

2. fáze

METCON (mrtvý tah 60kg + přední dřep 60kg):
1+1
2+2
3+3
.....
10+10

Moocho Hnus (jako všechny METCONY) na konci jsem se válel po zemi

- tlaky jsem jel poprvé asi po třech letech, no jsem spokojený, ale neumím si ty JČ nadhazovat
- jinak vystřídal jsem je místo benche , potřebuju zlepšit vrch koz, oproti spodku dost zaostává a budu to mít jako obměnu
- METCON: co dostalo nejvíc na prdel? SPODNÍ ZÁDA, odvařený
- zítra cleansquat
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."


Naposledy upravil Frozz. dne čt červenec 26, 2012 5:16 pm, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2012 10:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ukázka dnešního jídeláku:

ráno - řecký jogurt, mandle, Chiachia semínka
dopoledne -
poledne - mléko, protein
odpoledne -
k večeru - 2 malá vejce, malá plech. tuňáka
před: 15g BCAA
TRÉNINK
po: 15g BCAA
overfeeding fáze:
- makrela
- 350g maso, pytel rýže, krabice špenátu (bylo toho hodně)
- 5 lžiček burákového másla
- hruška
- mléko, protein
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fonzik


PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2012 10:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To že dopoledne a odpoledne nejíš je schválně ? :) dost by mě to zajímalo, já se totiž doslova přejídám a nutím do jídla hlavně dopoledne :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2012 10:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes jsem toho dal v underfeeding fázi (vše před tréninkem, tzn. od spánku do cca 19:00) trochu víc, ale pořád je to OK.
Nezáleží jestli to je dopoledne, odpoledne, v tom nic nehledej, někdy si dám jogurt v 11:00, někdy v 9:30. Důležité je minimalizovat sacharidy počas první fáze a až potréninku se pořádně najíst se vším všudy.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - Frozz: Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 113, 114, 115 ... 125, 126, 127  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: