Aktuální formy VII.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 339, 340, 341  Další
 
odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - Aktuální formy VII.  Úvodní stránka -> Fotografie -> Aktuální formy VII.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: pá září 07, 2012 11:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Guru, sakra to je kolik, -5% tuku? Pekloo!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majesty


PříspěvekZaslal: pá září 07, 2012 11:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Guru parada, ale ted objem prosimte
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: pá září 07, 2012 5:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rostislaw napsal:
Guru: takové formy jdou mimo mě a ani tomu nerozumím, ale klobouk dolů, je tam kus práce.


Mozna tohle odmene nekteri nepochopi, ale mne se to taky nelibi, i presto ze jsem si podobnou formu posledni dobou drzel a to hlavne pro me z praktickych duvodu (ted jelikoz necvicim a delam jen milion kardia nejde o forme vubec mluvit, nezbylo na me vubec nic :-) ), ovsem z estetickeho hlediska se mne mnohem vic libi forma, kterou jsi tu postnul treba ty pred par dny.

Guru: Jak jsem psal, tohle se mne moc nelibi, ale to je naprosto nepodstatne, jiste vis, proc jsi to delal, takze do toho ti kecat nebudu, ovsem co by me zajimalo je to, jak se tohle podepsalo na tve sila a celkove fyzicke kondici a jak se takto citis?
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: pá září 07, 2012 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za reakce ;)

Arnie: jde přece o změnu, tu si udělal ty i možná větší - poprvé si začal fakt poctivě držet stravu, cvičit nohy a určitě toho bude víc. Možná jsme schodili stejně, jenže tobě se určitě povedlo nabrat třeba na nohách svaly.

Magumi: dám teď 3 týdny úplnou pauzu od posilky a hodím dolů sacharidy a bílkoviny. A pak bude asi ta objemovka. Né tedapodle představ mnoha lidí, protože žádnejch 15% tuku nechci, ale určitě budu chtít nabrat.

Turakam: Kdo ví, kdy ještě bude tahle příležitost. Zkusil jsem si toho fakt hodně a vím, co příště ne a co příště víc.

Draper: Od května (vazy v kotníku) jsem necvičil zadní dřepy, bench press celou dietu a mrtvolu to samý. Ale co jsem cvičil, tak to se zlepšilo (military press, bench hlavou nahoru, kliky na bradlech, přítahy JC - 3x 15x 50kg s hákama asi před 2 týdny a sám víš, jak poctivě zrovna ty přítahy jezdím - a T-bar, bulharský dřepy). U trhů s JC, výrazů s JC i přemístění s VC - tedy cviků na dynamiku - mám stejný výkony při 80kg jako při 95kg, což je pro mě nejdůležitější. No a jak se cítím určitě víš sám. Sám si tak rok a půl nebyl ani nad 10% tuku a víš proč. Člověk se pak cítí mnohem líp.
nahoru
Majesty


PříspěvekZaslal: pá září 07, 2012 9:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejlip se urcite clovek citi kolem tech 12%, to je takova prirozena hranice. Pod deset je uz malo a zvlast ted na zimu bych se bal onemocneni a obecne snizene imunity, + by mi byla zima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
grogy


PříspěvekZaslal: pá září 07, 2012 9:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
Díky za reakce ;)

Magumi: dám teď 3 týdny úplnou pauzu od posilky a hodím dolů sacharidy a bílkoviny. A pak bude asi ta objemovka. Né tedapodle představ mnoha lidí, protože žádnejch 15% tuku nechci, ale určitě budu chtít nabrat.



A já si vždycky myslel že při 15% se ukončuje dieta a začíná objem....SHIT!
_________________
"Jestli se té činky dotkneš, zabiju tě!"
Kirk Karwoski směrem ke spotterovi



"Vždyť je to jen bolest"



http://www.kstkurim.estranky.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
phoenix.16


PříspěvekZaslal: pá září 07, 2012 10:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak čekal sem teda víc kritiky na tetování ale budiž
no fotka je horzná ale nechtěl sem to fotit dvacetkrát tak snad příště a díky za všechnu kritiku
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joerex


PříspěvekZaslal: so září 08, 2012 5:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Majesty napsal:
Nejlip se urcite clovek citi kolem tech 12%, to je takova prirozena hranice. Pod deset je uz malo a zvlast ted na zimu bych se bal onemocneni a obecne snizene imunity, + by mi byla zima


Já mam celoročně kolem 7-8% tuku a že by mi byla zima nebo jsem byl věčně nachlazenej se teda fakt říct nedá :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
riker


PříspěvekZaslal: so září 08, 2012 7:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Majesty napsal:
Nejlip se urcite clovek citi kolem tech 12%, to je takova prirozena hranice. Pod deset je uz malo a zvlast ted na zimu bych se bal onemocneni a obecne snizene imunity, + by mi byla zima


to je jeden z duvodu proc momentalne shazuju tuk - abych mohl v zime chodit v bunde jako normalni clovek, a ne v triku a stejne se potit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RoscoeArbuckle


PříspěvekZaslal: so září 08, 2012 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

phoenix.16 napsal:
tak čekal sem teda víc kritiky na tetování ale budiž
no fotka je horzná ale nechtěl sem to fotit dvacetkrát tak snad příště a díky za všechnu kritiku


dekovat za kritiku kerky me prijde uhozený
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
phoenix.16


PříspěvekZaslal: so září 08, 2012 8:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

RoscoeArbuckle napsal:
phoenix.16 napsal:
tak čekal sem teda víc kritiky na tetování ale budiž
no fotka je horzná ale nechtěl sem to fotit dvacetkrát tak snad příště a díky za všechnu kritiku


dekovat za kritiku kerky me prijde uhozený

tak každej má jiný hodnoty mě příjde uhozený necvičit nohy ale to je už OT tak nebudem zbytečně zakládat na zbytečnej flame
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majesty


PříspěvekZaslal: ne září 09, 2012 5:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Joerex napsal:
Majesty napsal:
Nejlip se urcite clovek citi kolem tech 12%, to je takova prirozena hranice. Pod deset je uz malo a zvlast ted na zimu bych se bal onemocneni a obecne snizene imunity, + by mi byla zima


Já mam celoročně kolem 7-8% tuku a že by mi byla zima nebo jsem byl věčně nachlazenej se teda fakt říct nedá :)

Neni to prirozeny a neni to zdravy, ende

riker napsal:
Majesty napsal:
Nejlip se urcite clovek citi kolem tech 12%, to je takova prirozena hranice. Pod deset je uz malo a zvlast ted na zimu bych se bal onemocneni a obecne snizene imunity, + by mi byla zima


to je jeden z duvodu proc momentalne shazuju tuk - abych mohl v zime chodit v bunde jako normalni clovek, a ne v triku a stejne se potit

Jj, protoze proste neni nic logictejsiho nez zacinat dietu v zari
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: út září 11, 2012 3:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Konec letošní diety. Váha na fotkách 73,6 kg.




Pro rejpaly: Ano, neni to syrový, je to upravený. Fotil to kámoš, fotograf Lukáš Ptáček (google), je tam udělanej lehkej tonemapping a vymazaný pihy krásy

Na nohy se letos zase nedostalo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Seva98


PříspěvekZaslal: út září 11, 2012 3:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bozi jari

Ja to furt rikam, ze na poradnou formu (staci vyska - 100) kg, ale tak ty jsi letos zas udelas poradny objem a pristi rok si to shodis zase znova ze? Myslim, ze si psal, ze te dieta na celem tom cviceni nejvice bavi
_________________
3x BW Deadlift (nakonec nepadlo, zraneni a pak Corona, nej 227 @ 79.7)
https://www.instagram.com/p/B5qIf6RAllb/?igshid=3ihnlexawod1

Moje CrossFit kalkulacka http://wodtimecalculator.com/


Naposledy upravil Seva98 dne út září 11, 2012 3:48 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rostislaw


PříspěvekZaslal: út září 11, 2012 3:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já tě měl za chlapáka a ty si v obličeji takový dvacetiletý zajíček
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - Aktuální formy VII. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 339, 340, 341  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: