Scheila


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 74, 75, 76  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Scheila  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Scheila
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
spekounP


PříspěvekZaslal: út květen 24, 2016 9:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

výkony moc pěkný

těch 19 opakování s 80kg je naprosto ideální rozcvičení na pracovní série, to potom muselo jít samo

trochu mě udivuje, že jako lifterka trénuješ děleným splitem, ale asi ti to vyhovuje

Apropo ten tvůj sparing, není to náhodou Miroslav Hejda?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: út květen 24, 2016 9:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

spekounP napsal:
výkony moc pěkný

trochu mě udivuje, že jako lifterka trénuješ děleným splitem, ale asi ti to vyhovuje

Apropo ten tvůj sparing, není to náhodou Miroslav Hejda?


Děkuji ,
Zatím mi nejvíce šla síla nahoru právě v tom splitu, jedu vžycky 2x týdně benč, 1x mrtvolu a 1x dřepy + doplňky vždy na danou partii...Řekla bych, že to je tím, že teprve začínám, cca 2. rok, takže jako "začátečníkovi" mi stačí relativně "málo" a jdu nahoru. Časem to bude asi chtít trošku upravit a nakombinovat. A druhá věc, baví mě i doplňkové cviky, kdybych měla furt dokola jezdit SQ,BP a DL a k tomu 1 nebo 2 doplňky, tak by mi z toho asi hráblo .

A aaano, můj tréningový i životní sparing je Mirek Hejda .
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: út květen 24, 2016 10:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Trochu sleduju českou lifterskou scénu. Dřív jsem sledoval jeho brutální videa na youtube. Pak měl tuším nějaký problém s ramenem a byl s ním na operaci, takže tahle Evropa je jeho parádní comback.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: út květen 24, 2016 10:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

spekounP napsal:
Trochu sleduju českou lifterskou scénu. Dřív jsem sledoval jeho brutální videa na youtube. Pak měl tuším nějaký problém s ramenem a byl s ním na operaci, takže tahle Evropa je jeho parádní comback.


Tak tak, měl roztrhanou rotátorovou manžetu a utržený úpon od bicepsu, ale sešít a zrehabilitovat se to povedlo perfektně.
A co se týká té Evropy, nenazvala bych to parádním comebackem, ten byl na MČR v únoru, kde dal 930 kg a 536 wilksů, na ME se pos*alo co mohlo, ale i tak výkon solidní a 7. místo pěkné .
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: út květen 24, 2016 12:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moc pěkné tréninky, radost si to číst. :)
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: út květen 24, 2016 1:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky :*,
jste zlatí, moc to potěší a povzbudí takový support .
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: st květen 25, 2016 8:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

25. 5. 2016 BENČ

zahřátí (rozpažky ramena, kladka triceps, kliky)

Bench Press
3x10x20kg ú.ú. + s.ú.
2x10x30kg ú.ú. + s.ú.
2x7x40kg ú.ú. + s.ú.
6x50kg s.ú.
4x60kg š.ú.

6x7x55kg š.ú
- snaha o minimální pauzy.
6x55kg š.ú. - na poslední 7. opáčko už prostě nebylo, málem jsem se při tom pořvala k smrti, ale činka mě zavalila.
2x65kg š.ú. - 2. opáčko mírná dopomoc v mrtvém bodu.
1x65kg s.ú. - vydřený, ale krásně pod kontrolou a neustále v pohybu.

2x10x40kg pumping

Francouzský tlak VČ
10x20kg
3x8x25kg

Tlaky na ramena ve stoji VČ
10x15kg
10x20kg
2x8x25kg

Streč


Dneska bylo málo času, takže rychlovka a za 1:10 hotovo . Ze začátku to vypadalo fakt bídně, před tréninkem jsem si asi hoďku pospala v buse, takže jsem byla ze začátku jak praštěná, žádná síla, měla jsem chuť to zabalit . Ale člověk se párkrát proliská, trošku si zařve a hnedka to jde líp .
Benče super, měla jsem velikou radost z těch 65kg, zkusila jsem to jenom z hecu, vzhledem k tomu, že na začátku roku to bylo moje RAW maxko, tak mě moc potěšilo, že teď jsem to dala docela s přehledem i po takové náloži předtím .
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: so květen 28, 2016 1:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

28.5.2016 DŘEPY

zahřátí

Dřep
10x20kg
10x40kg
6x60kg
5x70kg
5x60kg

4x80kg
2x90kg
1x100kg
3x85kg
3x5x80kg

3x10x60kg

Zakopávání
3x12x?

Výpony na lýtka ve stoje
3x10x?

Předpokávání
3x12x?

Zkracovačky na šikmé
3x15

Zvedání nohou ve visu
3x10

Streč


Fuuuu, dneska zase trénink ráno, takže bíííííída, i když trošku menší než jindy . Snažila jsem se vstát dřív, abych se trochu nastartovala, ale moc se nepovedlo .
Jinak dřepy ze začátku docela těžký, těch 90 kg se pocitově docela dalo ještě, ale těch 100 kg, hrůůůza, když se teď na to ještě koukám jak mi tam lítaj kolena a sotva pravej úhel ....
Jinak zase mi příjde, že mi zase to koleno trošku nateklo , nemáte s tím někdo zkušenosti? Jedině mě napadá nechodit pod paralel, popřípadě se zaměřit na to, aby ty kolena nelítaly dovnitř, i když to je jednodušší říct než udělat .

_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: so květen 28, 2016 4:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Neni tu ten pasek velkej ? ) a jinak pekny ksichteni ))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: so květen 28, 2016 7:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Judson napsal:
Neni tu ten pasek velkej ? ) a jinak pekny ksichteni ))


Pásek mi velkej byl, ale postupem času do něj navrtáváme díry podle potřeby , ale uprostřed pásku mám navlečenou gumičku do vlasů a ten cancour se tam dá zasunout, aby tam tak nevlál, ale to se mi na trenálu většinou nechce s tím drbat . S páskama mám docela problém, od přírody mám uzkej pas, teďka cca 62 cm, takže i ty nejmenší pásky většinou potřebují díru navíc .
A ksichtím se hrozně, to jo , ale ještě víc funny je prej moje "řvaní", kdy to zní spíš jako orgasmus než dřepování .
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: so květen 28, 2016 8:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moc pěkné dřepy, klobouk dolů.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so květen 28, 2016 8:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Scheila napsal:

Jinak zase mi příjde, že mi zase to koleno trošku nateklo , nemáte s tím někdo zkušenosti? Jedině mě napadá nechodit pod paralel, popřípadě se zaměřit na to, aby ty kolena nelítaly dovnitř, i když to je jednodušší říct než udělat .


Určite by koleno nemalo lietať dovnútra Mňa bolievali kolená (a občas bolia stále), ale odkedy som zúžil postoj a začal tlačiť kolená poctivo von, môžem ísť ozaj hlboko a nebolí to ani zďaleka tak, ako predtým. Vlastne skoro vôbec, kým sa dramatický nemení počasie, ale to potom bolí, že starnem expresne rýchlo
Inak ale silu máš, to hej
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: so květen 28, 2016 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Scheila napsal:

A ksichtím se hrozně, to jo , ale ještě víc funny je prej moje "řvaní", kdy to zní spíš jako orgasmus než dřepování .


Ok, tak priste bych prosil videa drepu s originalnim audiem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: so květen 28, 2016 9:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Scheila napsal:

Jinak zase mi příjde, že mi zase to koleno trošku nateklo , nemáte s tím někdo zkušenosti? Jedině mě napadá nechodit pod paralel, popřípadě se zaměřit na to, aby ty kolena nelítaly dovnitř, i když to je jednodušší říct než udělat .


Určite by koleno nemalo lietať dovnútra Mňa bolievali kolená (a občas bolia stále), ale odkedy som zúžil postoj a začal tlačiť kolená poctivo von, môžem ísť ozaj hlboko a nebolí to ani zďaleka tak, ako predtým. Vlastne skoro vôbec, kým sa dramatický nemení počasie, ale to potom bolí, že starnem expresne rýchlo
Inak ale silu máš, to hej


Hlavně ti to ubírá kila, protože koleno ti ujede jen když správně nezapojíš hýžďové svaly.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: so květen 28, 2016 9:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Určite by koleno nemalo lietať dovnútra Mňa bolievali kolená (a občas bolia stále), ale odkedy som zúžil postoj a začal tlačiť kolená poctivo von, môžem ísť ozaj hlboko a nebolí to ani zďaleka tak, ako predtým. Vlastne skoro vôbec, kým sa dramatický nemení počasie, ale to potom bolí, že starnem expresne rýchlo
Inak ale silu máš, to hej


No mě teda zatím to koleno nebolívá, ale jenom trošku opuchne a cítím v něm tlak, jakoby se v něm udělalo trochu vody a během týdne se to vstřebá a je to ok. Ale že by to nemělo lítat to vím, ale je to těžkýýýý se na to soustředit, doteď jsem si hlídala spodní záda a teď ještě kolena do toho .

Magumi napsal:
Hlavně ti to ubírá kila, protože koleno ti ujede jen když správně nezapojíš hýžďové svaly.


Mě spíš příjde, že to koleno ujede tehdy, když mám pocit že to ty hýždě nezvládaj a tak se tam snažím vecpat kvadráky aby to vytáhly, je to v podstatě berlička, jako když na benču zvedneš zadek. Ale určo to není dobře a bude potřeba to nějak ošetřit, přece jenom nechtěla bych mít za 5 let odrovnaná kolena .

Takže DÚ pro příště .
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Scheila Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 74, 75, 76  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: