Scheila


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 74, 75, 76  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Scheila  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Scheila
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Scheila


PříspěvekZaslal: čt březen 28, 2019 11:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

27.3.2019

"DL - sumo" - up to 6x5x70kg
5x (10x Military Press x15kg + 10x Jump squat + 10x Double 12kgKTB row)
5x (10x Triceps za hlavu VČ x15kg + 20x Výpady vzad x16kg + 10xAbs)
Veslo: 1 km, 4:15


Mám namoženou prdelku jako ještě nikdy
U vesla jsem málem vypustila duši, prvně se mi nechtělo, tak jsem jela prvních 500m tempem 2:30/500m a pak jsem si to rozmyslela a stahovala jsem vteřinky co se dalo ...Posledních 150m jsem se držela mezi 1:45-1:50 a pak jsem padla na zem, jak přezrálá hruška a dalších 5 min to rozdýchávala ...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: so březen 30, 2019 9:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

29.3.2019

Švihadlo - 7x30 + aktivace
5x (10x GobletSquatSKTB x 16kg + 10x UpažováníSGumou + 10x PřítahyVPředklonu x 30kg)
5x (10x DoubleKTBKomplex x (2x8kgKTB) + 10x VýskokNaBednu + 10x HorníKladkaZáda)
3x (1min švihadlo + 20x břicho)

https://www.instagram.com/p/BvmlDYZCtXX/?utm_source=ig_web_copy_link

Aaaaaa, hrozně mě to baví , hlavně ty blbinky s KTB, zatím moc těch cviků s tím neznám, kromě základních, tak se vždycky inspiruju na IG a pak to zkouším ...
Všechny bloky jsem jela na čas bez přestávky mezi sériema, pak jen chvilka pauza mezi blokama na nachystání a lilo ze mě jak z vola...U té poslední minuty na švihadle jsem myslela, že mi srdíčko vystřelí z hrudníku, takový pocity vůbec neznám ...
Akorát mi příjde, že toho je málo, jsem zvyklá být na tréninku 2 hodiny a nakonci se cítit jak kdyby mě někdo přejel parním válcem...Tak jestli to je pro mě dostatečná zátěž anebo na něčem přidat???
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po duben 01, 2019 9:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

@scheila Zopar poznamok k technike predvedenej na videu:
- mas "vylomene" zapastia, tie by mali byt v kazdej faze neutralne
- pri swingu ides prilis do drepu, kolena by mali zvierat tupsi uhol
- v pozicii clean by mali byt paste zvierajuce madlo pri sebe, ale nemali by sa dotykat. Lakte tlac co najblizsie k telu.
- bells treba po ukonceni bezpecne "odparkovat", pri tazsich vahach by to nemuselo dopadnut dobre.

Vo vseobecnosti by som najprv trenoval samostatne swing, clean a press jednorucne kvoli lepsej kontrole, vychytaniu chyb, a po nejakej dobe zaradil obojrucne drilly. Komplexy az po naozaj dobrom zvladnuti techniky. Nebudem sa vyjadrovat prilis kriticky, lebo neviem, co ti (ne)dovoluju tvoje zdravotne obmedzenia, ale aj s ohladom na ne by si mala zvazit vyssie spomenuty postup.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: po duben 01, 2019 7:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Super, děkuju za zpětnou vazbu . Pravda je, že jsem nad cvičení s KTB nikdy nepřemýšlela nějak technicky, ale spíš jsem s tím máchala, jak s prádlem a spoléhala jsem na svou svalovou inteligenci.
Určo se na to zaměřím, z toho vychází ají to celé nepochopení podstaty toho swingu, prostě jsem si namyslela, že u toho chci aji dřepovat, tak jsem si při tom dřepovala ...Ale kamarád mi za 2 týny doveze knížku od Tsatsoulina + jsem koukala, že na YT má taky spoustu videí.
Celkem mě ta práce s těma kettlebellama nadchla a baví mě to, tak si to zkusím trošku prostudovat a uvidíme co z toho vyleze ...

1.4.2019

10x30 švihadlo

( (10xLevá + 10xPravá)1ArmKTBSwingx12kg + 10xUpažováníJČx4kg + (10xLevá + 10xPravá)VýstupNaBednu+8kg
(9xLevá + 9xPravá)1ArmKTBSwingx12kg + 9xUpažováníJČx4kg + (9xLevá + 9xPravá)VýstupNaBednu+8kg
(8xLevá + 8xPravá)1ArmKTBSwingx12kg + 8xUpažováníJČx4kg + (8xLevá + 8xPravá)VýstupNaBednu+8kg
.
.
.
(1xLevá + 1xPravá)1ArmKTBSwingx12kg + 1xUpažováníJČx4kg + (1xLevá + 1xPravá)VýstupNaBednu+8kg)

5x ( (10xLevá + 10xPravá)KTBRowx12kg + 10xKladkaTriceps + 10xHipThrustx30kg)

10min EMOM švihadlo
7x50 přeskoků
2x80 přeskoků
1x122 přeskoků


Už hodně dlouhou dobu jsem nezažila, aby mě ty tréninky tak bavili a těšila jsem se na ně ...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út duben 02, 2019 7:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

@Scheila Tu sa mozes inspirovat technikou a formou, Tsatsoulinova Strong First je najlepsia na trhu, co sa tyka kettlebells.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: čt duben 04, 2019 11:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

3.4.2019

7x30 švihadlo

5x (5xDLKlasikax75kg + 10xPředpažováníSKotoučemx10kg + (10xLevá + 10xPravá)1ArmKTBSwingx12kg)

5x (10xDoubleKTBFrontSQx (8kg+8kg) + 10xDoubleKTBPressx (8kg+8kg) + 10xKladkaZáda)

Břicho


Na videu FrontSQ, Press, Swing.



Víte, co bylo nejhorší? Ty mrtvoly ...jednak jsem k nim cítila úplnej odpor a navíc to bylo nechutně těžký ... Ten pocit, když jsem před pár měsící zatáhla bezmála 160kg a teď bojuju s tímhle... ještě mi bude asi chvilku trvat, než se srovnám s tím, že je ze mě slabunká princezna
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt duben 04, 2019 12:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

OK, lepsie ako minule, ale:

- zapastia mas stale vylomene, aj ked uz menej. Musis ich mat uplne rovno, predlaktie s hankami zatnutej paste musi tvorit priamku. Ak ti bell prilis tlaci na predlaktie, daj si tenisove potitka.
- pozicia v nadhode (cleane) pocas drepov - absolutne dolezite je tlacit lakte k telu, mas ich daleko. To iste pri pressoch, startovacia pozicia laktov z cleanu musi byt cim blizsie k telu. Keby to aj znamenalo nemat past s bell pri brade, laket je dolezitejsi, kvoli pake a spevneniu.
Opat videjko od Strong First instruktorky, apropos, Karen Smith bude v Prahe v juni s nejakym seminarom aj cisto pre zeny. :)

- swing OK, vidno dobre navyky z deadliftu. :) faza predhodenia bell musi byt co najdynamickejsia, so zatnutim celeho tela a vydychom podporujucim spevnenie na konci. Nie je dolezite, ako vysoko bell predhodis, ale urcite ho nedotahuj smerom hore. Kam vyleti, tam vyleti.

_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt duben 04, 2019 12:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Znič ho v drepe, Scheila!
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt duben 04, 2019 1:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Znič ho v drepe, Scheila!


Ako keby si nevedel, ze na Scheilin osobak stracam este 20kg. Chces ma rozplakat???
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: so duben 06, 2019 6:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ve dřepu ho už asi nezničím, možná za pár let, a to to bude pak ještě zajímavější ...
Nicméně pokud se někde potkáme osobně, tak asi nemůžu zaručit, že se mi při swingu ten KTB nevysmykne a nepoletí jeho směrem ...
Ne sranda, jsem ráda, nutí mě to si to nastudovat a snažit se, aspoň to je větší challenge ...
Nicméně některé rady fakt nechápu, nevim jestli to je tou slovenštinou, zvolenou formulací, anebo mnou....sázím na třetí variantu ...

5.4.2019

6x30 švihadlo

5x (10xHBSquatx50kg + 10xUpažováníSGumou + 10xDoubleKTBRowx (12+12kg))
5x ( (10xLevá + 10xPravá)1ArmKTBSwingx16kg + 10xFrenchPressx12kg + 5xAktivníVis)

1 km veslo, 5 min
Švihadlo EMOM, 5 min: 60,70,80,90,126 přeskoků


Zkoušela jsem HighBar dřepy, když jsem si dávala pozor, tak to bylo dobré. Ale hroznej mordor to byl ...Na 1ASwingy jsem si vzala 16kg, už to bylo těžší, tím pádem mě to nutilo si dávat bacha na techniku, jinak bych s tím měla problém....
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: ne duben 07, 2019 11:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Here lyes Cohen
True hero of our
Times
Assasined with
Kettlebell bullet
By the hand
Of Scheila
The Liftmaiden

Ok, dobra smrt. 😂

@Scheila comu presne nerozumies? Skusim to vysvetlit este trochu viac nezrozumitelnejsie. 😂
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: út duben 09, 2019 7:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem




8.4.2019
švihadlo 5x50

10x (10xDoubleKTBSwingx (12+12kg) + 10xDBPressx (8+8kg) + 10xKTBSumoSquatx32kg + 50xšvihadlo)


Místo plánované půl hodinky v autoservisu po práci jsem tam zkejsla bezmála 2 hodiny, ach, ta lambda sonda mě trápí, už ju řeším asi počtvrté...Nicméně na trénink jsem dojela pozdě, hladová a otrávená...původně jsem měla chuť se na to vykašlat úplně, ale pak jsem si vzpomněla na tu mísu zmrzliny se sušenkama, kterou jsem sežrala večer předtím ...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: pá duben 12, 2019 7:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

10.4.2019

4x50 švihadlo

5x (10xKTBGobletSQx16kg + 10xKladkaTriceps + 10xRDLx28kg)
5x ( (5xLevá + 5xPravá) KTB Snatchx8kg + 10xKladkaZáda + 10xKTBSwingx20kg)
5x (10xPallofPress + 10xZvedánKolenveVisu + 100xšvihadlo)
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá duben 12, 2019 9:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Scheila napsal:
5x ( (5xLevá + 5xPravá) KTB Snatchx8kg


Postni kontrolne videjko
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: út duben 16, 2019 8:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, postnu, někdy, v budoucnu, až si to trochu natrénuju ....

15.4.2019
5x ( (10xLevá + 10xPravá)1ArmKTBSwingx16kg + 10xFrenchPressx8kg + (10xLevá + 10xPravá) BulgarianSquatx24kg)
5x (10xKTBGobletSQx20kg + 10xDoubleKTBPressx (8kg+8kg) + 10xRDLx32kg)
4x (1minPlank + 5xAktivníVis + 1minŠvihadlo)
(švihadlo: 130, 126, 147, 155 přeskoků - hrozně mě baví posouvat maxko přeskoků na 1 minutu )


16.4.2019
5x (500m veslo + 20xUpažováníJČx4kg + 20xKickBackJČx4kg + 10xGHR)
bříško


V pátek jsem se necítila dobře....tak jsem nešla na trénink...chápete to? nešla jsem na trénink, a vůbec jsem neměla výčitky a bylo mi to šumák, velice osvěžující a příjemný pocit ...
V pondělí mě to hrozně bavilo a moc jsem si to užila, snažila jsem si dát trošku víc do těla, když už jsem zazdila ten pátek ...a dneska jsem šla, protože ve středu budu mimo, ale všechno mě bolelo a nic se mi nechtělo, takže jsem cvičila jen to, co mě nebolelo...a veslo bylo utrpení, fakt mě to kardio nebaví
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Scheila Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 74, 75, 76  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: