Scheila


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 74, 75, 76  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Scheila  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Scheila
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Judson


PříspěvekZaslal: čt červen 07, 2018 8:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nadhera a odhlasovano, popravde ale musim rict, ze konkurence je tam velka.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá červen 08, 2018 7:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mali by sme si taký kalendár spraviť aj my chlapi, je to nefér

Odhlasované za 56
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: so červen 09, 2018 1:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Mali by sme si taký kalendár spraviť aj my chlapi, je to nefér


Já jsem rozhodně pro ...

8.6.2018

Kompenzace

Dřep
2x10
5x20kg
5x40kg
4x50kg
3x60kg
3x70kg
3x3x80kg

Benč pres
5x30kg
5x40kg
4x50kg
3x60kg
2x65kg
2x2x70kg

Mrtvý tah - sumo
5x60kg
4x80kg
3x100kg
2x110kg
2x120kg


Hrozně málo času, takže jsme odjela aspoň ten základ celkem v poklusu...dřepy stále ještě bez bot a bez pásku, ale od příštího týdne mi ty váhy už začínají narůstat, takže už si to asi budu muset vzít...jsem hrozně zvědavá, jak se mi bude po tak dlouhé době v těch vzpěračkách dřepovat ...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: po červen 11, 2018 7:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

10.6.2018

Kompenzace

Dřepy se stopkou
2x10
5x20kg
5x40kg
3x50kg
3x60kg
3x70kg
3x3x80kg

Floor press
5x20kg
5x30kg
5x40kg
4x5x50kg

Mrtvý tah - klasika z deficitu
5x40kg
5x60kg
3x80kg
3x90kg
4x3x100kg

Shyby nadhmat
5x5


Na dřepech jsem po 3 měsících kompenzování, trápení a lámání kotníčku konečně obula dřepařské botičky...a bylo to tak hrooozně přijemnýý, hrozně to tomu kotníku pomohlo, konečně to netahalo, nebolelo a ty dřepíky byly hrozně stabilní....nicméně jsem si všimla, že jak jsem dřela na té pravé nožce, co byla špatná, tak ta je oproti té levé teď výrazně lepší a na té levé tam vidím takovou pidi disbalanci...Takže teď se snažím si hlídat pořádně obě dvě...
Poslední sérka dřepů, je tam trošku vidět jak ten levej kotník je víc zborcenej a přetahuje mě to na pravou stranu...

https://www.instagram.com/p/Bj2kKrFBZj9/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=50sarf4lrfn0
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: po červen 11, 2018 9:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle oblečení bych do posiloven zakázal Ber ohledy na zbytek cvičících, kdo se pak má soustředit
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: po červen 11, 2018 9:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Wojtkingson napsal:
Tohle oblečení bych do posiloven zakázal Ber ohledy na zbytek cvičících, kdo se pak má soustředit


Budeš se divit, ale zrovna v tu chvíli jsem neměla nejkratší kraťásky v posilovně ... respektive jsme vedli diskuzi o tom, jestli ta druhá slečna má jen kalhotky, anebo to jsou opravdu kraťasy ... A tam kam chodíme, tak tam chodí většinou pumpičky a bikinky, takže tohle je normálka ...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po červen 11, 2018 10:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Scheila napsal:
A tam kam chodíme, tak tam chodí většinou pumpičky a bikinky


Ahaaa, tak tam aj borci majú kratšie kraťásky
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: út červen 12, 2018 8:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

12.6.2018

Dřepy
5x20kg
5x40kg
5x50kg
3x60kg
3x70kg
3x80kg
3x3x90kg - opasek

Benč pres
2x5x20kg
5x40kg
4x50kg
3x60kg
2x65kg - stopky
2x1x70kg - stopky

Mrtvý tah - sumo
5x50kg
5x70kg
3x90kg
3x100kg
2x110kg
1x120kg
1x130kg

Shyby nadhmat
2x5
2x4
1x5

Dřepy
3x55kg
3x75kg
2x80kg
2x85kg


První dřepy byly až překvapivě lehké, 90 kg naprosto s přehledem, pod kontrolou...Nicméně po shlédnutí videa jsem se zděsila, byla jsem zase vyrotovaná na jedné noze,i přes to, že kotníky jsem si hlídala a vše dělala jak normálně...no a později jsem si na videu všimla, že jedno zápěstí mám víc zalomené než druhé, respektive jedno je úplně rovné a zafixované a druhé bylo mírně pokrčené. U nižších vah mi to nedělalo, ale když už jsem toho měla na zádech víc, tak to jedno mělo problém se zpevnit....takže jsem si tuto hypotézu potřebovala ověřit v praxi, proto ty 4 série dřepů na konci...a bingo, musela jsem lehce rozšířit úchop a pořádně to zápěstí zpevnit a zase to vypadalo mnoohem lépe ...ufff...po těch prvních dřepech se mi chtělo úplně brečet ...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2018 7:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

14.6.2018

Kompenzace

Dřep - stopky
5x20kg
5x40kg
5x50kg
3x60kg
3x70kg
3x80kg
4x3x85kg

CG Benč pres
10x20kg
5x40kg
4x5x50kg
20x50kg - byla to hrozná nuda, tak jsem se chtěla aspoň trošku rozptýlit - pálí, pálí, pálí

Rumunský Mrtvý tah
5x40kg
5x70kg
4x3x80kg

Přítahy JČ v leže
3x8x14kg

Bříško
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: so červen 16, 2018 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

16.6.2018

Kompenzace

Dřepy
3x5x20kg
5x40kg
5x50kg
3x60kg
3x70kg
3x80kg
3x90kg - SBD
3x95kg - SBD, pásek
2x3x100kg - SBD, pásek


Nebyl čas, cesta PV - Brno zabrala místo plánované půl hoďky 1,5 hodiny ...Dřepy šly zhruba do 85 kg...i když to bylo lehké, tak prostě pod větší váhou nejsem schopná udržet techniku a po tom, co jsem si odjela ty 2 sérky s metráčkem jsem začla zase mírně cítit to tříslo...
Přemýšlela jsem co s tím...
Snažili jsme se, abych se co nejdřív dostala zpátky, chtěli jsme tlačit na výkon, abychom stihli udělat nějakou formu na letošní ME...
Ale příjde mi, že i když se snažím jak se snažím, tak to prostě nejde... určitě se nechci dostat zase do stavu, že mě bolela i chůze a v leže na zádech jsem nebyla schopná téměř tu nohu zvednout...
Zdraví je přednější, takže pokud se nestane zázrak, tak na to letos rezignuji, budu si dřepovat se svejma 80 kilama, bez bot, bez pásku, bez návleků, víc opakování, nebudu na to tlačit, prostě tak, aby mě to bavilo a neměla jsem nervy z toho, že tam mám mít o 50 kg víc anebo že když si tam něco víc naložím, tak se zase celá dok***ím ...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: po červen 18, 2018 7:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to určitě těžký a psychicky tě to svazuje, ale dej tomu čas. Seš mladá a budeš mít X příležitostí si to ME ještě odjet...
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: po červen 18, 2018 10:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dave1913 napsal:
Je to určitě těžký a psychicky tě to svazuje, ale dej tomu čas. Seš mladá a budeš mít X příležitostí si to ME ještě odjet...


No divil by ses, ale až tak těžké to není... Za tu dobu co to dělám, jsem měla čas si srovnat priority a zdraví je pro mě vždycky na prvním místě... Přece jenom, trojboj je koníček, i když tomu obětováváme spoustu času, peněz a energie, tak nic víc než radost mi to nepřináší...A pokud nebudu moct dělat konkrétně trojboj, najdu si něco jiného...

No a zas až tak mladá taky nejsem, letos mi bude 27, a pokud chci někdy v blízké budoucnosti založit rodinu, tak těch příležitostí spočítám na prstech jedné ruky... Jistě, můžeme namítat, že s dětma to půjde taky, ale určitě ne tak hladce a jednoduše jako teď...

Každopádně děkuju za podporu ...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: po červen 18, 2018 10:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Scheila napsal:

Nebyl čas, cesta PV - Brno zabrala místo plánované půl hoďky 1,5 hodiny ...Dřepy šly zhruba do 85 kg...i když to bylo lehké, tak prostě pod větší váhou nejsem schopná udržet techniku a po tom, co jsem si odjela ty 2 sérky s metráčkem jsem začla zase mírně cítit to tříslo...
Přemýšlela jsem co s tím...
Snažili jsme se, abych se co nejdřív dostala zpátky, chtěli jsme tlačit na výkon, abychom stihli udělat nějakou formu na letošní ME...
Ale příjde mi, že i když se snažím jak se snažím, tak to prostě nejde... určitě se nechci dostat zase do stavu, že mě bolela i chůze a v leže na zádech jsem nebyla schopná téměř tu nohu zvednout...
Zdraví je přednější, takže pokud se nestane zázrak, tak na to letos rezignuji, budu si dřepovat se svejma 80 kilama, bez bot, bez pásku, bez návleků, víc opakování, nebudu na to tlačit, prostě tak, aby mě to bavilo a neměla jsem nervy z toho, že tam mám mít o 50 kg víc anebo že když si tam něco víc naložím, tak se zase celá dok***ím ...


Ja teda pujdu proti proudu, ale jeste bych tomu dal sanci. Na chvili bych zastavil na vyssich vahach, jestli si to nepodda, prip. jestli to nebude bolet porad jen mirne. Bylo by mi lito, to takhle snadno odpiskat. Prece jen zavodit na ME/MS je trosku neco jineho nez na domacich soutezich. Kdo tohle neokusil, asi to tezko chape. Sance, ze si na tehle zavodech zazavodis, se bude bohuzel vekem asi snizovat (vek, rodina atd.).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: po červen 18, 2018 10:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

drlift_ napsal:


Ja teda pujdu proti proudu, ale jeste bych tomu dal sanci. Na chvili bych zastavil na vyssich vahach, jestli si to nepodda, prip. jestli to nebude bolet porad jen mirne. Bylo by mi lito, to takhle snadno odpiskat. Prece jen zavodit na ME/MS je trosku neco jineho nez na domacich soutezich. Kdo tohle neokusil, asi to tezko chape. Sance, ze si na tehle zavodech zazavodis, se bude bohuzel vekem asi snizovat (vek, rodina atd.).


Souhlasím s tím, že mít možnost si zazávodit na takové soutěží se nedá srovnat s nějakou zdejší pohárovkou nebo oblastí...
Ale zase musím uvažovat racionálně, za předpokladu, že by teď už bylo všechno v pořádku, tak mám zhruba necelých 5 měsíců se dostat do formy, za kterou bych se nemusela stydět na mezinárodní úrovni...Pokud se problémy protahují a nemůžu se do toho opřít hned, tak už máme žalostně málo času a třeba 3 měsíce na to, abych dohonila celej rok prostě nestačí... Zase nechci investovat zhruba 20 tis. Kč do toho, abych jela do Litvy, kde bych nakonec měla výkon např. 120/80/150 a umístila bych se poslední s 50kg odskokem na předposlední...

Příjde mi jako nejrozumnější řešení to směřovat na 2019, budu mít dostatek času ještě doléčit ty neduhy a vybudovat něco, za co bych se nemusela stydět...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: po červen 18, 2018 12:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Scheila napsal:

Souhlasím s tím, že mít možnost si zazávodit na takové soutěží se nedá srovnat s nějakou zdejší pohárovkou nebo oblastí...
Ale zase musím uvažovat racionálně, za předpokladu, že by teď už bylo všechno v pořádku, tak mám zhruba necelých 5 měsíců se dostat do formy, za kterou bych se nemusela stydět na mezinárodní úrovni...Pokud se problémy protahují a nemůžu se do toho opřít hned, tak už máme žalostně málo času a třeba 3 měsíce na to, abych dohonila celej rok prostě nestačí... Zase nechci investovat zhruba 20 tis. Kč do toho, abych jela do Litvy, kde bych nakonec měla výkon např. 120/80/150 a umístila bych se poslední s 50kg odskokem na předposlední...

Příjde mi jako nejrozumnější řešení to směřovat na 2019, budu mít dostatek času ještě doléčit ty neduhy a vybudovat něco, za co bych se nemusela stydět...


5 mesicu je hodne dlouha doba. Nejdelsi treninkove cykly se pisi cca na 12 tydnu, takze casu je jeste dost. Samozrejme musis byt na zacatek cyklu jakz takz nachystana, ale vzdavat to v tuhle chvili mi prijde predcasny.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Scheila Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 74, 75, 76  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: