Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 248, 249, 250  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cohen999


PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2019 9:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 48, stvrtok

Bench press 3x7x60kg trosku prepumpovat

Pistol 1+1 +5, +10, +15kg . slaba noha s rezervou, slabsia LTT.

Stena

5+ ok
7 seda brutal previs, 3x odsadnute, ale parada.
potom dalsie cesty lahsie a na zaver ako siedma v poradi
7+ seda previs 4x odsadnute . nabuduce ju skusim medzi prvymi.

Otazne je, kedy bude nabuduce, lebo od pondelka citim nejaky upon pri lopatke a nie je to dobre, takze v pondelok este vytrapim maxka a zaradim kludovejsi rezim. Ale nasadil som voltaren a klbovku, snad to zaberie.

Edit: zatial to vyzera na 95% skludnene, ale zostavam v alert mode, nech sa to nepodrazdi.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po březen 18, 2019 6:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 49, pondelok

Kedze cvicenie je ako turecka telenovela, vzdy viete na 6 tyzdnov dopredu co sa stane. Dnes ale MAX DAY, takze nic samozrejme neslo podla planu, maxka su vzdy najlepsi spindoctor v dejovej linii slabosti a obtloustlosti.

Deadlift . Up to 1x140, 0x147,5, 0x147,5, 1x140 . Zakliate. Na doterajsie maxko 145kg mi stacilo 5x5x122,5 heavy, zjavne budem musiet nieco zmenit.
Drep zadny . Up to 1x110kg biiig PR Nasraty som bol za tu failnutu mrtvolu, tak som prihodil namiesto 2,5kg celych 5kg a vytlacil som to s vypulenymi ocami nejako, hlbka pod paralel, spokojnost.
Bench press . Up to 1x97,5kg, 0x102,5kg . Tazke to bolo, spotter ma zachranil pred biednou smrtou.
Vaha : 88,2kg, ide to dole.

Takze takto maxka su DL 145 + BSq 110 + BP 100 = 355kg . Stale nie som silna zena. Fok.

Zistil som, ze problem nie je v ramene, ale v upone kridla, takze vyhlasujem pokoj treningu az do odvolania a po vyrieseni latissimu dorsi bude nasledovat deload.

Ked sa dari, tak sa dari.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út březen 19, 2019 7:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Minitrening 50, utorok

Indiansky beh 7km s kocikom . beh bol tak cca 2km max, ostatne rychla chodza.

Podrazdeny upon sa zlepsil, ale ak pojdem na stenu, tak najblizsie az v piatok.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st březen 20, 2019 8:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kedze doteraz som kaslal na nejaky peaking pred maxkami a dve z troch disciplin som maxoval po lahkom, alebo strednom treningu, minimalne toto sa musi zmenit. Maximalky pojdem vzdy tyzden po kazdom druhom heavy treningu v kazdej discipline.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st březen 20, 2019 8:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Škoda tej mŕtvoly. Mal si sa nastaviť ešte v stoji
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st březen 20, 2019 8:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Škoda tej mŕtvoly. Mal si sa nastaviť ešte v stoji
Ved som sa aj!

...ale bolo mi to prd platne.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: so březen 23, 2019 12:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Setrim upon kridla, lahko ho strecujem, mazem Voltarenom a nechavam co najviac v pokoji. Jedine co ma potesilo je vaha, dnes rano po dlhom case tesne pod 88. Potom mensi vylet s drsnym kardiom, ked som s malym na ramenach a kocikom na chrbte najprv zisiel a potom vyliezol po lesnom strmom zlahka blatistom chodnicku. Po cca troch minutach som sa aj celkom zadychal. 😂

Neznasam zranenia. Neznasam.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po březen 25, 2019 10:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

...na druhu stranu, je fajn, ze sa zranenie stretlo s pôstom, takze nezvysujem svoju obtloustlost nezriadenym zranim (az na cheatingday, cez vikend padli za 24 hodin 3 ks makovej torty, 1 ks cheesecake slany karamel a polovica karameloveho veternika), ale postupne stracam tuky a snad nestratim vela svalov. Dnes teda vynechavam posilku (bez kridel sa toho naozaj neda vela odcvicit) a pocitovo to vidim este na tyzden az dva, kym budem moct nieco zacat robit. Ale hovorim si, kiezby to boli len dva - tri tyzdne, pokojne to mozu byt opat mesiace.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po březen 25, 2019 5:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

regeTrening 51, pondelok

Single leg DL 24kg 3x 5+3; 36kg 3x 3+2 . Bell som drzal vzdy v pravej ruke a viac opaciek slo na pravu slabsiu nohu. Kazdu situaciu treba vediet vyuzit pre zlepsenie napriklad dysbalancii.

Single bell Front Squat 24kg 5, 7, 5; 36kg 5, 7, 5 . prava strana dnes dostala nalozene aj pri drepoch
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st březen 27, 2019 9:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

regeTrening 52, streda

Kocikovanie indianske 7km, do chodze som naprasil asi 18 intervalov roznej intenzity od 80 do 150m, cize odbehnute nejake dva kilaky. Kedze sa kridlo upokojilo, skusobne som pressol 20kg bell a na pohodu. Velkej cinke dam ale este pokoj do buduceho tyzdna.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: ne březen 31, 2019 9:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

RegeTrening 53

Pocas poslednych troch dni na chate sa udiala 14km tura, 10 drepov vkuse s 55kg human weight na chrbte a 7 testovacich zhybov. Zatial stale plati rege, ale v stredu by som chcel ist dat drepovaci trening.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út duben 02, 2019 4:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 54, utorok

2H swing 24kg . 4x15
1H swing 24kg . 2x 10+10
1R press 24kg . 6x 3+3

drep zadny 5x40, 50, 60, 70, 80, 3x90, 5x70kg . a zajtra bude svalovka
deadlift . 5x70, 5x100, 2x120kg . kridlo este citim, takze som to nehrotil.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt duben 04, 2019 7:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

miniTrening 55, streda

nejake SLDL´s na rozhybanie

Kocikovanie 6km . rychla chodza

Kridlo stale podrazdene ako "hejno vos", hladam rozne sposoby ako stav zlepsit, napriklad dychacimi cviceniami a strecingom kridel
Obcasne zaradujem aj masaz tenisakom a foam rollerom, tak, aby to neposobilo kontraproduktivne a nerozdrazdilo postihnute miesto este viac.
Rozmyslam, ze po vyse tyzdni pauzy zacnem opat mazat Voltarenom a nasadim este jeden Voltarenovy cyklus... ale este par dni pockam, ci zaberie klbovka.
Klbovka od pondelka nasadena na plny vykon, doplnene zasoby JointX a Triple Blendu.
Svalovka z pondelka jak prasa na stehnach, ale to som cakal. Tesil som sa vcera, ze to rozchodim, ale kdeze, dnes horsie ako vcera. :D
Snad sa to zranenie nebude opat tahat ako sopel...
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá duben 05, 2019 4:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 56, piatok

Double ktb front squat 22+24kg 5x3
1H ktb floor press 20kg 3x 5+5
1H swing 24kg 3x 10+10
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po duben 08, 2019 6:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 57, pondelok

Restartovaci trening na bench a DL.

Drep zadny . Easy . Up to 5x5x80kg . Toto ide.
Deadlift . Easy . Up to 10x3x100kg . Slo to, ale na ukor kridla
Bench press . Easy . Up to 5x5x60kg . Bolo to lahke, ale kridlo este nie je OK...
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 248, 249, 250  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: