Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 250, 251, 252  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cohen999


PříspěvekZaslal: po červen 25, 2018 5:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 113, pondelok

Zadny drep atg high bar 5x40kg, 5x60kg, 5x70kg, 4x5x72,5kg . heavy . ale tak akurat. Moc som si neveril, ale po prvej 5ke so 70kg som este prihodil 2 a pol.

Deadlift klasika nadhmat 7x70kg, 5x5x95 . easy . pobolieva vrch laveho stehna, musim poctivejsie masirovat.

Bench press 5x40kg, 5x5x65kg . medium . pekne, dynamicke.

Military press 5x3x42kg . na striedacku s
Zhyby BW 5x5

Box. vrece + strecing.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út červen 26, 2018 9:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vcera asi hodka na valci a tenisaku, dnes vsetko podstatne lepsie, ale zopakoval som si to, hlavne spodny chrbat a vrch laveho stehna zboku a spredu. V pondelok ma cakaju tazke deadlifty, chcem sa sustredit na techniku a nie riesit bolest a ako ju obist.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st červen 27, 2018 8:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 114, streda

Zhyby BW 8, 7, 6, 5, 4

Beh 6km 0:39:24 . tepy nemerane . Intervaly 5kove tempo 100, 200, 200, 4:50 300m, a na zaver sprint 100m, najrychlejsie zaznamenane tempo 2:45/km.

A teraz este sup na valec.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2018 8:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 115, stvrtok

2KB front squat 20+24kg 3x3 . heavy . stvrtky alebo piatky pojdem predne drepy a pokusim sa postupne zvysovat pocty opakovani.
1R press 24kg 3x 3+3, 28kg 2+2 . chcel som viac, ale nevydalo 😂
ab wheel 2x5

Dnes taka flakarina, ale vlastne dobre, aj zajtra je den.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2018 5:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 116, piatok

1R press 24kg 9x 3+3
Zhyby BW 5x4

...a to by aj stacilo.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: ne červenec 01, 2018 10:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 117, nedela

Beh 7km 0:46:39 . tepy nemerane . Inetrvaly tempom 5:15 200, 300, 300, 200, a tempom 5:00 300m. Vysledne priemerne tempo 6:40. Pocitovo lahke az stredne narocne.

Vaha 87,5kg
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2018 4:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 118, pondelok

No mor a cholera, slaby som!

Deadlift polosumo nadhmat . heavy . 5x70, 5x5x112,5 PR . ano, mal som ist 115 a pomylil som si tie prtave kotuciky. Ale tazke to bolo ako prasa aj tak.

Drep zadny atg highbar . medium . 5x40, 5x5x65kg . nejako to slo

Bench press . easy . 5x50kg, 5x5x57,5kg . Lahke, aspon nieco.

Military press 5x5x37kg v kobminacii s
Zhyby 5x5

BIKE 17km

. Pri DL som musel rozsirit postoj, lave stehno to proste uz nedavalo. A dobre som urobil, nic nebolelo, netahalo, len to bolo tazke ako barak.
. Pri DL som si trochu nacal lave koleno, v ktorom mal pri drepoch zoparkrat neprijemne pichlo, musim na to pozriet Voltarenom 😂
. Jedine bench a doplnky potesili, lebo pri nich nebol ziadny problem.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po červenec 09, 2018 7:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Od stredy na predlzenom vikende, takze trening veskery zadny, ak neratam zopar zhybov a pistoli.
Dnes by som mal maxovat, ocakavam zlepsenie v bench z 2x75 na 2x80, drep z 2x80 na 2x85 a deadlift z 1x130 na 2x130. Uvidime, zobudil som sa z pocitom 100x zoslapaneho ho*na, ale verim, ze poobede bude lepsie.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po červenec 09, 2018 7:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 119, pondelok

Max day! Prognozy ocakavanych vysledkov:

cohen999 napsal:
Od stredy na predlzenom vikende, takze trening veskery zadny, ak neratam zopar zhybov a pistoli.
Dnes by som mal maxovat, ocakavam zlepsenie v bench z 2x75 na 2x80, drep z 2x80 na 2x85 a deadlift z 1x130 na 2x130. Uvidime, zobudil som sa z pocitom 100x zoslapaneho ho*na, ale verim, ze poobede bude lepsie.


...ale realita prekvapila. V dobrom? V zlom? Dozviete sa uz o chvilu, len co nakrmim Juniora, ktory tu uz od hladu olizuje bulinu a snazi sa tak ziskat zelezo a magnezium z najblizsieho zdroja...

...o 20 minut neskor...

Drep zadny high bar atg . 3x50, 2x60, 2x70, 3x85, 1x90kg PR . nuz, dobre! Ked je clovek cerstvy, da sa maxkovat aj pri drepoch. Co sa ale vypomstilo uz coskoro....

Deadlift polosumo nadhmat . 3x70, 2x90, 1x110, 1x120, 1x130kg vPR . cinka sla hore ako spomaleny film, zadok vystrelil hore ako raketa a chudak chrbat potom asi dva dni tahal hore tu vahu... Neprekvapi, ze pokus so 135kg som uz ani neodlepil zo zeme. Nabuduce pojde DL ako prvy cvik.

Bench press . 3x40, 2x60, 2x70, 2x75, 2x80, 2x82,5 PR . nove PR a vzapati dalsie? Dobre ja! Virtualny 1RM davam 85kg.

...reklama, kupem Juniora, narobili sme bordel pri jedle, takze sup do vane...

Military press 3x37, 2x47, 2x57 PR na viac tam dnes nebolo.

Zhyby 5xBW, 2x5kg, 2x10kg, 2x15kg, 2x20kg, 1x25kg . vsetko pekne nadhmatom, striktne, len posledny pokus nebol bradou nad, len k hrazde.

Boxovacie vrece 5min., brusaky na vreci dole hlavou 5, 4...

...uspavam Juniora, dzavoce si spokojno - unavene, premava sa v postielke ako tiger v klietke, ale zatial nereve, zatial. Na dovazok pocujem zenu ako cinka priborom o tanier (palacinky mnaaaam)a chyta ma vlci hlad...

BIKE 17km

OK, total 305kg , spokojnost. Dam si treti 7tyzdnovy cyklus lenivej silovky podla doterajsieho scenara, len DL si zopakujem, asi som ho zlahka nadhodnotil. A pri maxovani treba ist DL ako prvy, drep zo mna dnes vytiahol viac, ako som cakal. A samozrejme, ked tyzden pred maxkami menite postoj z klasiky do polosuma, tiez to nie je uplny ideal.

...maly este nespi, ale trening zapisany, vesmirna rovnovaha je takmer zachovana. ;)
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út červenec 10, 2018 9:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zhrnutie:
Progres nastal, zacinal som na 115+75+72,5=262,5. Po prvom cykle posun na 130+85+77,5=292,5kg cize +30kg. Po druhom cykle 130+90+85=305, cize +12,5kg. Este 13kg a mam total na Scheilinom sutaznom maxku z roku 2016! #motivacia

Pytam sa sam seba, ci je 42,5kg za 14 tyzdnov vela, alebo malo. Skromne myslim, ze je to dost, na moj typ treningu a zamerania. Jasne, nebude to fungovat donekonecna, krivka klesajuceho progresu je neuprosna, bude ju treba v buducnosti ozivit zmenou treningu, ale napriek failu pri DL ocakavam, ze z tretieho cyklu vytlacim na total +15kg, ak pojde vsetko ako ma. DL restartnem v polovici uplynuleho cyklu, prejdem na polosumo, zbytok podla planu. V zasade sa nic dramaticke nedeje, pomerovo musi aj tak drep a bench dobehnut DL. Teda najma drep

Keby mal niekto nieco do mojho monologu, nevahajte! #slabychlapecsmutny #alezatoobtloustly
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út červenec 10, 2018 9:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Prerusujem tvoj monolog, aby som ti pogratuloval k progressu

Som hrdy, ze ty si zacal skor robit DL a drepy, ako ja pistole Robi to vitazom teba, lebo si sa otvoril novym moznostiam, ci mna, pretoze som zostal verny svojim hodnotam a nenavisti voci vsetkemu novemu?
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út červenec 10, 2018 10:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tazko povedat, ja sa zatial ako vitaz necitim, ciastocne az ked prekonam Scheiline maxka z minuleho roku, a uplne, ked dobehnem Ewitch. :-))))) Potom sa budem citit ako vitaz zdruzenej kategorie zeny a unavene matky, a upriamim pohlad na vyssie mety. ;)
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2018 6:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 120, streda

1R press 7x 4+4 24kg . medium . v priebehu dna, GTG, celkom pekne to slo, pohodka
Zhyby BW 7x4 . easy
Ab wheel 2x5
pistol 4x 1+1 . trosku tazke po pondelku

Beh 4km . nemeral som nic . Intervaly 3x200m rychlejsi beh, nic seriozne. Bezalo sa dobre, na to, ze som tyzden vynechal. Asi, ze bolo tesne po dazdi a celodenne dusno odislo papa.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2018 7:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Trening 120, streda

1R press 7x 4+4 24kg . medium . v priebehu dna, GTG, celkom pekne to slo, pohodka
Když to jedeš jako GTG během dne, rozcvičuješ se vždy na to? Nebo popadneš ketl a šoupneš to tam? .o) Protože třeba já než se rozcvičim tak je to tak na 10 minut, tzn. GTG u mě moc nehrozí.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2018 8:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DAVID.LOPAN napsal:
cohen999 napsal:
Trening 120, streda

1R press 7x 4+4 24kg . medium . v priebehu dna, GTG, celkom pekne to slo, pohodka
Když to jedeš jako GTG během dne, rozcvičuješ se vždy na to? Nebo popadneš ketl a šoupneš to tam? .o) Protože třeba já než se rozcvičim tak je to tak na 10 minut, tzn. GTG u mě moc nehrozí.


Chytim bell a supnem to tam, lava, prava, vymalovane. ;) Pred prvou seriou si trochu zakruzim ramenami, pre istotu. 24kg zas nie je az tak tazka vaha, vo vseobecnosti sa zhodnem s P. Tsatsoulinom, ze sa rozcvicka v silovom treningu precenuje. Ludske telo sa vie zohriat na vykon behom relativne kratkej chvilky, v interieri no problem. V exterieri pocas zimy je to trochu horsie. A samozrejme, ked je clovek z roznych dovodov zatuhnuty, mal by sa na uvod rozhybat dokladnejsie. Ked citam Vlkove zapisky, ako si musi davat 20 minut mobility pred treningom, tak si hovorim, ze to so mnou nebude az take zle, aj ked je to nie dobre. ;)
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 250, 251, 252  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: