Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 165, 166, 167 ... 248, 249, 250  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cohen999


PříspěvekZaslal: čt září 09, 2021 6:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vaha: ?
alkojednotky: 1 (t5, m20)
ANS (autonomny nervovy system) charge: GOOD 5/6

Dnes bude velmi lahky trening, lebo zajtra skoro rano bude turistika, musim sa posetrit. #staroba
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt září 09, 2021 5:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Plague hole trening 136/158, stvrtok

Drepiky . very easy . 3x3x92,5kg
Benciky . easy . 5x4x86,5kg
Mrtvola . easy . 5x4x115kg

ab wheel . 2x7

Posetril som nozicky, aby zajtra vladali slapat. 🤪
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: ne září 12, 2021 1:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Plague hole trening 137/159, piatok

Turistika vysokohorska 17km 5:48, tep avg 130bpm, prevysenie cca 1500m.

Tak som si v piatocek strihol Baranec zo Ziarskej doliny, odtial cez Smrek do Ziarskeho sedla a cez Ziarsku chatu naspat do doliny. Hore sme vyslapali za 2:25 (mapa hovori 3:50) na tepoch medzi 150 - 163 bpm. Hodinky mi v ten den ukazali 666% dennej aktivity, kolena ma bolia statocne, najma lave (au) a samozrejme este dnes som podla aplikacie tazko pretrenovany (ano, som).

Kedze som si zabudol turisticke ponozky, pouzil som co bolo s vysledkom zodpovedajucim - uz druhy den si lepim leukoplast na zodrate paty. Au.

Moj sparing z posilky na Severe ktory tam siel so mnou, si odvtedy dal dalsie dve vysokohorske tury... 🤷🤦🤯 #zivotniejefer

Zajtra tazke benciky a mozno lahke drepiky. 🥺😅
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po září 13, 2021 8:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vaha: ?
alkojednotky: 9, 7, 5 (t26, m41) . v prirode chuti 🤷
ANS (autonomny nervovy system) charge: vselico a dnes rano GOOD 5/6

Vcera este dve hodky na poli s vidlami a hrablami, takze hodinky mi stale ukazuju pretrenovanie... ale nejaky trening podvecer spacham... po malom slofiku 😂
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po září 13, 2021 6:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Plague hole trening 138/160, pondelok

Gym na Severe so sparingom

Bencik . 0x110kg, 0x110,kg 95kg 4, 3, 3, 3, 2 . tesne som to nedotlacil, sparing dal oba pokusy. Ale ma o 10kg viac, tak som mu to nemal za zle.
Drepik . 110kg 4, 3, 3, 3, 3 . koleno OK

zhyby 3x5
jeff curls 3x5x25kg

Tak som sa nakoaniec hecol, vcera na obed a veceru steaky, dnes na obed segedin a potom slofik, pocitovo fajn. Len teda hodinky mi stale tvrdia, ze som brutalne pretrenovany, uz treti den index osciluje medzi hodnotou 1,8 a 1,9 (maximum som mal doteraz 1,3 vo faze lahkeho pretrenovania). Tak snad to bude v pohode. 🤷
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út září 14, 2021 6:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vaha: ?
alkojednotky: 4 (t4, m45)
ANS (autonomny nervovy system) charge: vselico a dnes rano VERY POOR 1/6

Detiska zas v noci vystrajali. Dnes konecne popracujem na regeneracii, pojdem sa tak maximalne prejst do zahrady. 😂
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt září 16, 2021 8:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vaha: ?
alkojednotky: 5, 3 (t12, m53)
ANS (autonomny nervovy system) charge: COMPRO, OK 4/6

V utorok som relaxoval a aj si zdriemol poobede, ale vcera som zbieral zemiaky 5 hodin na priamom slnku a po slofiku este hodku maval vidlami v humne, takze hodinky stale tvrdia ze som brutalne pretrenovany. 😂 Asi ze aj som, len si to nepripustam. Poobede lahky trening 😂
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt září 16, 2021 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Plague hole trening 139/161, stvrtok

Gym na Severe bez sparinga

Bencik . 5x4x77,5kg
Drepik . 6x4x90kg

military press . 5x5x35kg
jeff curls . 4x5x25kg
ab wheel . 2x7

Stale si dozivujem pretrenovanost, index od piatku neklesol pod 1,8, zajtra tazke mrtvoly 😂😅🤷
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT


PříspěvekZaslal: pá září 17, 2021 5:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle ceho ti ty hodinky znaci ten index pretrenovanosti?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá září 17, 2021 7:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MilanT napsal:
Podle ceho ti ty hodinky znaci ten index pretrenovanosti?
Podla roznych ukazovatelov, od vstupnych udajov ako vaha vek a vyska cez tepovu frekvenciu pocas dna a spanku az po jednotlive treningove jednotky. Ale napriklad dnes rano hodinky zrazu vyhodnotili, ze som podtrenovany. 😂 Trosku haluz, ale pravda je, ze som vyse tyzdna nebehal...
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá září 17, 2021 6:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Plague hole trening 140/162, piatok

Gym na Severe bez sparinga

mrtvola . up to 1x150kg, 0x160kg, 2x5x140kg, 3x2x142,5kg

zhyby bw 3x5

Hecol som sa na maxko, ale dopadlo to ako obvykle, ani som to neodlepil. 😂 Ale problem bol aj v tycke, krutila sa ako had a kedze zdviham nadhmatom... 🤷

vaha: ?
alkojednotky: 3 (t15, m56)
ANS (autonomny nervovy system) charge: COMPRO 3/6 . co robil Vylupok tuto noc som este nezazil. Revy a hukot dve hodiny, aby nakoniec zaspal na zemi v hernicke na podlozke. 😂
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: so září 18, 2021 8:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vaha: ?
alkojednotky: 7 (t22, m63) . vesely vecer sponsored by irish whiskey 😂
ANS (autonomny nervovy system) charge: VERY POOR 1/6
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: ne září 19, 2021 8:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Plague hole trening 141/163, nedela

Beh, rovinka na Severe . 6km 0:43:30, tep avg 143bpm . pomala flakacka na tepy, na to ze som naposledy behal pred tyzdnom a pol, je to OK. A kedze podla hodiniek som podtrenovany, dal som 6 namiesto 5 😂

vaha: ?
alkojednotky: 4 (t19, m60)
ANS (autonomny nervovy system) charge: VERY GOOD 6/6 . paradny spanok, decka v pohode, obcas je to aj dobre 😂
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po září 20, 2021 8:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vaha: 95,3 kg F*CK! . zena konecne kupila baterky do vahy a vaha zacala vazit (a ukazovat nezmysly)...
alkojednotky: 0 (t19, m60)
ANS (autonomny nervovy system) charge: GOOD 5/6 . celkom dobre, aj ked som cakal lepsie.

Tak nic, zahajujem redukcnu dietu
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po září 20, 2021 10:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
vaha: 95,3 kg F*CK! . zena konecne kupila baterky do vahy a vaha zacala vazit (a ukazovat nezmysly)...

a že nevíš, kolik jsem dnes navážil...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 165, 166, 167 ... 248, 249, 250  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: