Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 123, 124, 125 ... 250, 251, 252  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Judson


PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2020 8:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Eh.. necu ti kazit plany, ale odvazim se rist, ze ty cile jsi dost prehnal a nejsou realne. Extra v tomto veku, kdyz nejde o pripad navratu na vykony treba pred 5ti lety.
I kdyz jsem jeste mohl delat drep a mrtvolu, takovym cilum jsem se zdaleka nepriblizil ani po nekolika letech, a to jsem do toho nemel behani.
30-50 je zlatej vek na behani.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2020 8:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
cohen999 napsal:

Musim na tie drepy vymysliet, ako si aspon tych 32+36kg nalozit na chrbat, lebo nadhodit si ich naraz neviem. #slaby #zatosmutny #aobtloustly



Potrebuješ len tyč a povraz
EDIT: Teraz mi napadlo, aby si to zle nepochopil - tyč a povraz, aby si si vyrobil yoke na drepy, nie, že si to máš hodiť, lebo sa nedá cvičiť


Nastastie ma korona prilis neovplyvnuje, ale tip si mi dal skvely, vyskusam. :D

Vaha: ?
Alkojednotky: 2 (t2, m52)
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2020 8:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Judson napsal:
Eh.. necu ti kazit plany, ale odvazim se rist, ze ty cile jsi dost prehnal a nejsou realne. Extra v tomto veku, kdyz nejde o pripad navratu na vykony treba pred 5ti lety.
I kdyz jsem jeste mohl delat drep a mrtvolu, takovym cilum jsem se zdaleka nepriblizil ani po nekolika letech, a to jsem do toho nemel behani.
30-50 je zlatej vek na behani.

Tiez si to tak vyhodnocujem, jediny problem ktory potrebujem vyriesit, je casova narocnost behu, ta je proste uplne inde nez 3 hodiny tyzdenne v posilke.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2020 8:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No ak chceš dosiahnuť tieto výkony v pomere k BW, máš dve možnosti.

1. Zosilnieť
2. Znížiť BW

A jo, tretia možnosť je jebať na to a cvičiť pre zdravie. A ak ťa beh časovo obmedzuje (a tu súhlasím, mal som to tiež tak), behaj do kopca a do schodov. Za 20 minút vyriešené a hneď ako dogrciaš, môžeš ísť domov.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2020 9:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
No ak chceš dosiahnuť tieto výkony v pomere k BW, máš dve možnosti.
1. Zosilnieť
2. Znížiť BW
A jo, tretia možnosť je jebať na to a cvičiť pre zdravie. A ak ťa beh časovo obmedzuje (a tu súhlasím, mal som to tiež tak), behaj do kopca a do schodov. Za 20 minút vyriešené a hneď ako dogrciaš, môžeš ísť domov.


Tretiu moznost robim uz teraz, cvicim, lebo ma to bavi, mocniem (kym korona dovoli) a este som aj zdravy. Ale rovnako rad beham, lebo ma to bavi a prenos do zdravia je tam este vacsi.
Zosilniet - cca do styridsiatky moze chlap silniet, potom uz viacmenej len udrziavat, takze som zvedavy, dokedy budem mocniet ja. Znizit BW - na mojich 185cm je tych momentalnych 92kg tak akurat, aj vizual je v pohode, vidno, ze nie som rachitik, aj jest mi chuti (aj to vidno, co uz), dobre mi je.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2020 5:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Druha vlna, trening 5/139, utorok

Beh s kocikom . 3km . 0:25:15 . tep avg 129bpm
Paradny vybeh aj s celou familiou, ja som tlacil kocar, maly na odrazadle vedla zeny, vacsinu casu fajnove osmickove tempo.

Beh hore schodmi . 2x160 schodov, cas: 1:23 a 1:18, max tep 178 bpm . prekvapenie na zaver, este som citil energiu, Carabas dal rano inspiraciu, takze som siel na to. Au. 😂
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st říjen 21, 2020 8:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vaha: vahajuca vaha, odvazit ma vaha.
alkojednotky: 2 (t4, m54)

Dnes volno, maximalne vytiahnem valec, ten mam trosku zanedbany.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt říjen 22, 2020 8:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vaha: v dazdi spieva nahaaa, uuuuu.
alkojednotky: 2 (t6, m56)
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: čt říjen 22, 2020 2:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já ti samo držim palce na 1,5 benč, 2drep a 2,5mrtvolu, ale fakt to není málo. Já to třeba dal před cca 13lety v benči a dřepu (při vyšší váze) ale k mrtvole jsem se nepřiblížil o sakra hodně a to jsem byl mladej a jen jsem žral a cvičil. Musel by si podle mě omládnout.
Spíš bych si dal menší cíl a na něj vlítnul, aby si cítil, že je to reálné...Navíc každý trénink běhu tě obírá o sílu v trojboji. Je to prostě extra výdej, který se tělu v tomhle případě nelíbí, ale je to hrozná škoda zase, běhat je super a navíc zdravé...Zkus třeba nějakou rutinku na dřep, pak na benč a takhle se zkoušet posouvat...Ono s vyššími výkony přichází i víc žrát, ale to zase nabereš .o)
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: čt říjen 22, 2020 7:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Umim si ty hodnoty predstavit s TRT, ale po 40 a naturalne, bez svalove pameti uz asi sotva.

Neber to zle, i ja mam stejne cile jako ty, ale citim, ze jsem proste zacal cvicit pozde...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: čt říjen 22, 2020 8:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pri tychto prepoctoch dost velku rolu zohrava mnozstvo tuku
2bw drep pri 80bw je 160. Pri 90bw 180... o dost viac ze? Proste pri tych relativnych vykonoch je lepsie byt lean and mean :D
Dalsi problem je vyska. Pretoze mat 185cm a 70bw asi nebude ten spravny recept.
Suma sumarum priber 10 kil svalov a schudni 10 kil tuku a si tam!
Ale hlavne a je to vidno aj z logu, proste nechodis vacsinou tie treningy naplno a nie len treningy ale aj zivotosprava. Ked som sa konecne dobuchal na drep 2bw+ tak som tomu podriadil skoro vsetko, vratane stravy, chlastania, spanku etc.. proste s normalnou genetikou 2.5 + 2 + 1.5 uz neni uplne zadarmo. Otazka je ci take sebabicovanie vobec stoji za to.
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá říjen 23, 2020 4:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vaha: zostala doma
alkojednotky: 5 (t11, m61) . v tatrach chce ti

druha vlna trening 6/140, stvrtok

kliky +60kg bandy . 5, 7, 7, 5, 6
double front squat 20 + 24 kg . 4x9 . setril som sa, presun ba strbske pleso

druha vlna trening 7/141, piatok

Turistika: +20kg . Strbske pleso, po zltej smer Furkotsky stit, v polovici sme uhli na Chatu Solisko a po zastavke dole po zjazdovke na Strbske. Traja fotri s dvojrocakmi, zabava zarucena. 🤪

Cas som nejako nesledoval, ale mal som 17.000 krokov a podla hikeplanneru tam bolo prevysenie 550 metrov a 85% som fical s juniorom na chrbte. Horuca vana s piveckom po vykone mnam. 😍

Zajtra zakaz vychadzania, tak sa nejako prebavime na hoteli a v nedelu domov. Aj tak sa ma pokazit pocasie. 🤷
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá říjen 23, 2020 4:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DAVID.LOPAN napsal:
Já ti samo držim palce na 1,5 benč, 2drep a 2,5mrtvolu, ale fakt to není málo. Já to třeba dal před cca 13lety v benči a dřepu (při vyšší váze) ale k mrtvole jsem se nepřiblížil o sakra hodně a to jsem byl mladej a jen jsem žral a cvičil. Musel by si podle mě omládnout.
Spíš bych si dal menší cíl a na něj vlítnul, aby si cítil, že je to reálné...Navíc každý trénink běhu tě obírá o sílu v trojboji. Je to prostě extra výdej, který se tělu v tomhle případě nelíbí, ale je to hrozná škoda zase, běhat je super a navíc zdravé...Zkus třeba nějakou rutinku na dřep, pak na benč a takhle se zkoušet posouvat...Ono s vyššími výkony přichází i víc žrát, ale to zase nabereš .o)

Veru, keby som aj schudol na 90kg rovnych, stale mi chyba na bench 27,5kg, na drep 60kg a na mrtvolu 65kg 😂😂😂
Fakticky je to misson impossible, je to dost aj o tom, ako sa citim s kilami navyse, jednoducho musim behat, telo si to vyzaduje. A paradoxne ked v nedelu beham, pocitovo sa mi potom aj lepsie drepuje a taha. Nerozumiem tomu. Nevadi. 🤪
Budem to asi teda solichat ako to pojde a kym to pojde, zazraky necakam. Hlavne ma to bavi a kym sa posuvam aspon o 2,5kg za cas, musi mi to ako motivacia stacit. 😁🍻
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: pá říjen 23, 2020 7:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A co nejaky cile v behu ?
Takova klasika je asi 10k pod 40 min, pulmaraton pod 1,5h , maraton pod 3,5h ?
Nebo uz je neco takoveho splneno pred lety ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá říjen 23, 2020 7:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Judson napsal:
A co nejaky cile v behu ?
Takova klasika je asi 10k pod 40 min, pulmaraton pod 1,5h , maraton pod 3,5h ?
Nebo uz je neco takoveho splneno pred lety ?


V najlepsich casoch som mal 10km pod 0:49, 21 za 1:53 volaco a maraton za 4 a pol (natrenovane na 4.15, ale stare zranenie sa ozvalo...). Dnes som radovo na o level - dva nizsej urovni, takze ta situacia by bola podobna ako v silovke. Pekne ciele, ale daleko ako dochodok.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 123, 124, 125 ... 250, 251, 252  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: