Piercing


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Piercing  Úvodní stránka -> Ostatní -> Piercing
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Co říkáte na piercing v bradavce u chlapa?
proc ne, good...
24%
 24%  [ 8 ]
blbost, hnus...
75%
 75%  [ 25 ]
Celkem hlasů : 33

Autor Zpráva
Sherry


PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 3:06 am    Předmět: Piercing Odpovědět s citátem

Ahoj všem. Nedávno sem začal uvažovat o piercingu do bradavky ... Má tady s ním někdo zkušenosti? Jde mi napr. o to, jestli me to nebude nak permanentne omezovat v cviceni, popr. na jak dlouho budu muset treba zmirnit, nez se to zahoji.?.. Taky nevim, jestli je lepsi pichnout levou bo pravou, i kdyz samozrejme toe asi otazka vkusu... Predem vsem dik...
_________________
A když voni přistavěj, tak mi to poženeme vo štok! :))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 7:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

proč je v té anketě "u chlapa blbost, hnus" - ty znáš jediného chlapa, který má pearcing (ano, takhle se to správně píše) v bradavce???
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 7:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

K té bradavce si myslím, že k chlapovi se to nehodí už z hlediska toho, že má malé bradavky. Ten hřebík-špendlík-nebo jak se to jmenuje by musel být dost tenký. Ale je to jen můj názor.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jewix


PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 7:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem pro, nevidím na piercu nic špatnýho....už jsem o tom přemýšlel dlouho, ale kvůli házené jsem to vzdal.Není dobrý šperk pořád vytahovat.Bradavka se hodí poměrně dost dlouho a po dobu hojení nesmíš špekr vytahovat.Neměl by jsi.Co se týče cvičení, tak po dobu hojení, tak největší riziko je zánět ze špíny.po ucelení kanálku by problem být neměl.Ze začátku se dávají jenom rovné šperky, po zahojení klidně i kroužky, jde o zamezení vycestování šperku z kůže.
_________________
We don't need no education!!!
www.jewix.borec.cz

Forza AEK FC:
http://hofyland.cz/?club&klub=31285
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Monika1


PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 8:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám v pupku už několik let... Paní, co mi to píchala, říkala, ať to zakapávám peroxidem, což je absolutní blbost, slaná voda je to to nejlepší na hojení takové ranky... Hojilo se mi to půl roku a bolelo to jako blázen, sem nic nemohla - hlavně spát na břiše... V nose se mi to tak zahojilo za pár dní...
Vypadá to hezky, jen když mě někdo hladí po bříšku, varuju už dopředu, aby nehladil proti náušnici... To je fakt nepříjemné...
U chlapů se mi líbí třeba v obočí, ale v bradavce si to nějak nedokážu představit...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
faye
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 8:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Freimen napsal:
proč je v té anketě "u chlapa blbost, hnus" - ty znáš jediného chlapa, který má pearcing (ano, takhle se to správně píše) v bradavce???

Body pearcing .... hmm, to je mi ale novina? To mas odkud? Ze by nejaky pomazavani hruskama?

Jinak k tem bradavkam, zajimavy to je (kdyz uz to tam nekdo ma, tak proc ne) ... ala spolubydlici trpel jak nikdy. Prej bolest docela silna. Na druhou uz nesel.
nahoru
Raďa.T.


PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 8:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Měl jsem v obočí, ale časem jsem to přestal nosit. Ale k nám na MT chodil španěl co měl kroužek v bradavce a nesundal to ani při sparingu, docela hustý.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Monika1


PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 8:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky bych spíše psala piercing...
Hrušky mám sice ráda, ale do bříška, ne na bříško...
Já si po měsíci díry v pupku šla na večerní pobavení a náušnici jsem záhadně ztratila , a tak jsem šla na to otřesné propíchnutí vzniklé jizvy ještě jednou , jakmile jsem znovu viděla ty otřesné kleště, málem jsem se počůrala, ale bolest jsem vydržela... Teď jakože starší dáma bych do toho už nešla, už je ze mě srab...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
SCHWACA


PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 8:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jedinej muj pýrsing :-) je kroužek v uchu, nic jinýho bych nechtěl a bradavku už jako chlap ani ve snu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Žufan
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 8:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Až mi zas naběhne gyno,tak picnu obě aby byli zduřeli a nebylo to tolik vidět
nahoru
Sherry


PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 9:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Freimen napsal:
proč je v té anketě "u chlapa blbost, hnus" - ty znáš jediného chlapa, který má pearcing (ano, takhle se to správně píše) v bradavce???
Jasně, tys to u nikoho nikdy neviděl? Přinejmenšim v časáku, na netu...?
_________________
A když voni přistavěj, tak mi to poženeme vo štok! :))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sherry


PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 9:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Raďa.T. napsal:
Měl jsem v obočí, ale časem jsem to přestal nosit. Ale k nám na MT chodil španěl co měl kroužek v bradavce a nesundal to ani při sparingu, docela hustý.
Obočí sem měl taky akorát mam ted po tom co sem to vyndal nad ním a pod ním malou jizvičku :/
_________________
A když voni přistavěj, tak mi to poženeme vo štok! :))


Naposledy upravil Sherry dne čt prosinec 13, 2007 9:19 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mobsman


PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 9:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Freimen napsal:
proč je v té anketě "u chlapa blbost, hnus" - ty znáš jediného chlapa, který má pearcing (ano, takhle se to správně píše) v bradavce???


http://slovnik.seznam.cz/?q=piercing&lang=en_cz

http://slovnik.seznam.cz/?q=pearcing&lang=en_cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 9:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sherry napsal:
Freimen napsal:
proč je v té anketě "u chlapa blbost, hnus" - ty znáš jediného chlapa, který má pearcing (ano, takhle se to správně píše) v bradavce???
Jasně, tys to u nikoho nikdy neviděl? Přinejmenšim v časáku, na netu...?

já mám piercing v bradě a právě proto, že jsem to na příslušníkovi mužského pohůlaví viděl (je to jeden závodník), tak mi to přijde velice nechutné a nenazýval bych takového člověka chlapem
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Freimen


PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 9:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

faye napsal:
Freimen napsal:
proč je v té anketě "u chlapa blbost, hnus" - ty znáš jediného chlapa, který má pearcing (ano, takhle se to správně píše) v bradavce???

Body pearcing .... hmm, to je mi ale novina? To mas odkud? Ze by nejaky pomazavani hruskama?

Jinak k tem bradavkam, zajimavy to je (kdyz uz to tam nekdo ma, tak proc ne) ... ala spolubydlici trpel jak nikdy. Prej bolest docela silna. Na druhou uz nesel.

máš pravdu, příště nebudu nic psát dříve než alespoň 15 min po probuzení, moje chyba
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Piercing Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: