Otrhnutý biceps



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Otrhnutý biceps  Úvodní stránka -> Ostatní -> Otrhnutý biceps
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
doktorand


PříspěvekZaslal: so srpen 08, 2020 7:44 pm    Předmět: Otrhnutý biceps Odpovědět s citátem

Zdravím borci. Rád by som s Vami pozdieľal ,,menší,, zdravotný problém a jeho dopady. Možno sa niekomu stalo niečo podobné a dá pár dobrých rád.

Podarilo sa mi otrhnúť šlachu dlhej hlavy bicepsu, pre rozšírenie obzoru odborne ruptúra proximálneho úponu dlhej hlavy. Stalo sa mi to tréningu na vreci, box. Vzhľadom na vek, 37, a žiadne profesionálne výkony alebo ambície sa to riešilo konzervatívnou liečbou, takže takým ,,vyhojením,,. Končí 5 týždeň, takže som to ešte nejako aktívne nezaťažoval. V poriadku to už nikdy nebude, keďže šlachám sa akosi nechce už následne opäť spojiť. Čo ma ale zarazilo, doktori (úrazový, ortopéd), tak akosi len krčili ramenami, čo ďalej, po liečbe (4-6) týždňov. Žiadne nejak toto nerobte, na toto pozor a pod. Ono to rameno aj biceps sú úplne bez bolesti, plné funkčné, akurát je tam ten ,,pepek,, a ten blbý pocit, že Vám biceps už nevisí naporiadok na 2 šlachách ale iba na jednej. Čo som načítal, tej sa nejako trhať nechce, naozaj iba výnimočne, ale aj tak...

Takže otázka na Vás. Mal niekto niečo podobné? Ak áno, ako teraz fungujete, ak ste sa rozhodli ísť konzervatívnou cestou?

Ja mám známeho, ten má oba bicáky roztrhnuté, nie odtrhnuté, ale ,,odpojené,, priamo na hlave s ,,krásnou,, jamkou v bicepse a funguje. Box, železo (výkony slušné). Ten mi tak nejako vlieva optimizmus, ale predsa len, je to iná forma zranenia.

Vopred dík za Vaše rady, podnety, zdieľania.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Otrhnutý biceps
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: