NOVINKA - Změny ve fóru...


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - NOVINKA - Změny ve fóru...  Úvodní stránka -> Ronnie.cz -> NOVINKA - Změny ve fóru...
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 6:58 pm    Předmět: NOVINKA - Změny ve fóru... Odpovědět s citátem

Dnes jsem udělal několik změn ve fóru... Některé se Vám budou líbit, některé dost možná ne... Každopádně diskusi na téma změn se určitě nebráním, tzn. dejte v topicu níže, prosím, případně vědět Váš názor. Předem děkuji...


Seznam změn:

Změna 1: šířka stránky
Změna 2: hlavička webu
Změna 3: provzdušnění výpisu na titulce
Změna 4: méně výrazné podpisy
Změna 5: vyhledávání
Změna 6: novinky z e-shopu na titulce
Změna 7: novinky z e-shopu ve vybraných sekcích
Změna 8: odkazy na články na erasport.cz


Změna 1: šířka stránky

Dříve se stránka fóra rozšiřovala přesně dle rozlišení monitoru, což na extra širokých rozlišeních vypadalo zvláštně. Nově je jako maximum nastavena šířka 1260 px, každopádně pokud máte šířku 1024 px, fórum se tomu přizpůsobí. Nově je stránka také vycentrována na střed.




Změna 2: hlavička webu

V hlavičce jsem ubral nějaké odkazy (myslím, že jen na "skupiny", které tu stejně nepoužíváme) a drobně ji graficky upravil. Hlavním důvodem byla změna vyhledávacího pole, o tom ale blíže později.




Změna 3: provzdušnění výpisu na titulce

Na titulní stránce fóra jsem změnil výpis počtu příspěvků a témat - dříve to mělo vlastní sloupečky, nyní je to světle modře pod názvy jednotlivých sekcí. Ty jsou nově větším písmem a lépe se na ně při klikání trefuje (aktivní je celý jejich rámeček).




Změna 4: méně výrazné podpisy

Otázka na Vás, zda-li lépe nebo hůře - každopádně jsem zamezil používání obrázků a formátování v podpisech, zmenšil jsem jim písmo a dal je modrou barvou - důvod je ten, aby co nejméně splývaly s textem příspěvku a nerušily. V souvislosti s tím se v tuto chvíli podpisy některých uživatelů znefunkčnily (právě ty, které používaly obrázky a podobně).




Změna 5: vyhledávání

Původně plánované vyhledávání pomocí Google jsem nakonec nenasadil, cena by se vyšplhala k řádově jednotkám tisíců dolarů za rok a na to bohužel volno v rozpočtu nemáme (v tento okamžik - do budoucna to nejspíš uděláme). Tzn. vyhledávači jsem jen zvětšil vyhledávací pole a lehce změnil algoritmus našeho vyhledávání. Ve výsledcích je také nově možnost kliknout na odkaz, který Google.com na fórum externě použije.




Změna 6: novinky z e-shopu na titulce

Aktuální akční nabídka z shopu a několik nových produktů je nově na titulce fóra. Za tohle asi moc rádi nebudete, ale obchod nám to tu vše živí a návštěvnost potřebuje...




Změna 7: novinky z e-shopu ve vybraných sekcích

V některých sekcích (Suplemetace, Trénink, Začátečníci, ...) je nově také výpis z akčních nabídek shopu.




Změna 8: odkazy na články na erasport.cz

A věc, která asi některé z Vás bude ze začátku rozčilovat, ale výpis posledních článků z Erasport.cz je nově mezi prvním a druhým topicem v každém tématu. Chápu, že je to lehce agresivní, ale na řadě jiných fór běžné a z našeho redakčního pohledu velmi potřebné.

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Zacharo


PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 7:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Změny se mi líbí a beru je jako krok vpřed. Jen bych měl dotaz - bylo by možné přidat více barevných provedení celého fora a možnost si je libovolně měnit v nastavení? Osobně totiž preferuji tmavší barvy.

edit - díky za reakci.
_________________
"Champions are made, not born!"


Naposledy upravil Zacharo dne ne březen 13, 2011 7:14 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zacharo napsal:
Změny se mi líbí a beru je jako krok vpřed. Jen bych měl dotaz - bylo by možné přidat více barevných provedení celého fora a možnost si je libovolně měnit v nastavení? Osobně totiž preferuji tmavší barvy.


Bohužel ne, stávající verze fóra, která je tu nasazená, je díky spoustě úprav naprosto nekompatibilní s čímkoliv novým... Tzn. nelze v tuto chvíli snadno nasadit novou verzi BB fóra ani jiné vzhledy. Ale na seznamu úkolů je přechod na poslední verze BB fóra a pak by to nejspíš šlo. Osobně to ale v nejbližších měsících jako reálné bohužel nevidím...= (
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 7:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nastavení Odhlášení [já] je z hlediska bezpečnosti? Jedině co mě napadá, tak je to kvůli různým double nickařům, aby nevěděli, jak jsou momentálně přihlášení :-) Jinak smysl nevidím, protože vždy jsem to já.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 7:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

daymoon napsal:
Nastavení Odhlášení [já] je z hlediska bezpečnosti? Jedině co mě napadá, tak je to kvůli různým double nickařům, aby nevěděli, jak jsou momentálně přihlášení :-) Jinak smysl nevidím, protože vždy jsem to já.


Důvod je ten, že se tam nevejde celý nick. Tvůj nebo můj ano, ale takový CIZOPASNIK by se odřádkoval níže, není tam na to místo. A aby tam bylo nic, mi zase přišlo nešťastné, protože člověk nevidí jasně na první pohled jsem/nejsem přihlášen. Tak jsem zkusil tento kompromis.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 7:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aha, a nechceš teda nechat jen Odhlášení? V podstatě na žádném webu co znám není uveden nick. Jen suché Odhlásit.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
U.B0B


PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 7:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

... a bez toho tucneho pisma ...... takto to vypada, ze me to nuti se odhasit ....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 7:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S většinou změn nemám problém.
S tou Erasport hovadinou - ať je to co chce - jo.
Překousnu i reklamy na hlavní stránce a všude možně (v rámci mezí samozřejmě), protože chápu, že zadarmo ani kuře nehrabe a charitu nikdo krom hipíků dělat nechce. ALE nějaký svinský odkazy mezi příspěvky, to už je fakt moc. Co bude následovat? Reklama v popupu? Reklama místo podpisu?

ad novější verze fóra - mám dojem, že fórum je určeno k diskutování, tedy převážně s manipulací s příspěvky. Ta nemožnost nasazení v "našem" případě spočívá v příliš hlubokém provázání s hlavním webem, nebo je to úplně jinak? Kdyby se to teď upgradnulo, o co bysme přišli? Co by přestalo fungovat?

edit:
Změnu pravidel podpisů vítám, ale není nemožnost změnit aspoň barvu písma přece jen trochu moc striktní? :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
frode


PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 7:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A proc ty podpisy nejdou jako predtim? To byl takovy problem? Se tam ted neda vlozit nic jinyho nez svetle modrej text : (
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
I.N.G.


PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 7:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No a co zavést konečně možnost označit si nějak oblíbené články/diskuse kvůli rychlému přístupu? Pokud tahle možnost někde je, tak za sorry za offtopic, ale já na tuhle vymoženost na ronniem dosud nenarazil a hodně mi to tady chybí. Kdo má furt prohledávat ty tuny textu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
s.sman


PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 8:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Změna č.4 - díky za ni.
_________________
Fide, sed cui fidas, vide.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Politolog


PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 8:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podpisy super, obrázky tam podle mě nepatří, ale ta barva by mohla být skutečně trošku tmavší.
_________________
Nebudeme se pouštět do žádných větších akcí...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majesty


PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 8:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vsecko je to fajn, dokonce i ta zmena podpisu je mi sumak, ale sere me ten erasport. Predtim to bylo jen na hlavni strance, dobre viditelne, ale nevnucovalo se to. Ted to dela topicy neprehledne [teda alespon me, diky memu ultra sirokemu netbookovskemu rozliseni] a je to hodne otravne.
Proc to nemuze zustat mimo oblast postu ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 8:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co se týče těch podpisu, opakuje se to pořád dokola což není nutný aby to muselo být tak n e p ř e h l é d n u t e l n é jinak teda myslím že mi nevadí nic jen sem tu někde zahlídnul si mít možnost zakliknout témata v diskuzi, to by bylo dobrý.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rachela


PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 8:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
Důvod je ten, že se tam nevejde celý nick. Tvůj nebo můj ano, ale takový CIZOPASNIK by se odřádkoval níže, není tam na to místo. A aby tam bylo nic, mi zase přišlo nešťastné, protože člověk nevidí jasně na první pohled jsem/nejsem přihlášen. Tak jsem zkusil tento kompromis.

Jednoducha pomoc:
<span class="logout">Odhlaseni [<b>NICKNAME</b>]</span>
.logout{
white-space:nowrap;
}
.logout b{
display:inline-block;
width:50px;
overflow:hidden;
}
_________________
Wilks? Makes little guys feel better about lifting less. Means nothing. I came up with my own formula that makes weaker guys like me to feel better: it's a combination of bw, years training, leverages, excuses, potential and heart :D:D:D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora MSN Messenger
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - NOVINKA - Změny ve fóru... Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: