Solária způsobují rakovinu


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Solária způsobují rakovinu  Úvodní stránka -> Ostatní -> Solária způsobují rakovinu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Chodíte do solárka?
ne
55%
 55%  [ 29 ]
ano a budu dál
13%
 13%  [ 7 ]
ano, ale uvažuju že už nebudu
7%
 7%  [ 4 ]
nečum
23%
 23%  [ 12 ]
Celkem hlasů : 52

Autor Zpráva
Geroj
Moderátor


PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 10:52 am    Předmět: Solária způsobují rakovinu Odpovědět s citátem

http://www.novinky.cz/zahranicni/175003-solaria-zpusobuji-rakovinu-uz-nemame-pochyby-tvrdi-experti.html

Tohle je sice mimo mě, pač jsem nikdy v solárku nebyl, i když bych, coby albín, potřeboval jako sůl, ale vím, že u kulturistů je to celkem aktuální téma.

Tak mě zajímá koho to odradí a kdo nad tim jen mávne rukou, hodí bobek a pomaže na další opalovací kúru :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
yazi
(ban)


PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 10:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jo o tom jsem pred lety videl peknej dokument, kde se o tom spekulovalo a doktori tam hlavne varovali, pred uzivanim solarka v letnich mesicich, kdyz je inteznivni slunce, to je ta nejjistejsi moznost jak si privodit rakovinu kuze .... znam takovych par lidi a kdyz jim to reknes, tak mavnou rukou :-))
_________________
Proud member of the Axis of evil.

zacnu ti nad ranem honit zadek BANanem :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 12:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nastesti jsem nikdy nebyl a nikdy nepudu, i kdyz bych potreboval. Ale dal jsem necum
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysH


PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 12:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bych osobne rekl, ze vic zalezi na tom jak moc udrzovany a jaky jsou tam trubice nez rict "vsechny solarka jsou skodlivy" .. coz asi jsou .. akorat jedny vic a druhy daleko min ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deviator


PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 12:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Albín se stejnak opálit nemůže, ale předpokládám že jsi to řekl jen tak.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlkisekk


PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 12:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deviator napsal:
Albín se stejnak opálit nemůže, ale předpokládám že jsi to řekl jen tak.

já taky myslím, že hodně záleží na fototypu, že někdo kdo se špatně opaluje tak tam chodí často a pak je rakovina ejhle tady, ale takový fototyp 4 jde na solárko jednou za 14 dní a je hnědý pořád, na sluníčku se nespálí, takže tam je výskyt rakoviny minimální, a taky je to hodně dané geneticky, jestli někdo v rodině měl rakovinu atd.. Děda kouřil od mládí 40 denně a žádnou rakovinu nikdy neměl a někdo nekouří a má ji
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 12:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

albin je typ neco jako Dennis Wolf? proste ten nejbelejsi?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m4l


PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 12:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

do solarka chodim pravidelne..... po tom co sem to cetl tak na to asi kaslu za to me to nestoji.....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LJ


PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 12:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

m4l napsal:
do solarka chodim pravidelne..... po tom co sem to cetl tak na to asi kaslu za to me to nestoji.....
ale opálenej se mi líbíš nejvíc...
_________________
Od malička jsem chtěl být hezký, místo toho jsem ale tlustý. www.brooklyn-shop.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m4l


PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 12:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

LJ napsal:
m4l napsal:
do solarka chodim pravidelne..... po tom co sem to cetl tak na to asi kaslu za to me to nestoji.....
ale opálenej se mi líbíš nejvíc...

hehe ja vim prot sem psal ASI
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e4
(ban)


PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 12:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Precetl sem, a neudelalo to se mnou nic :o]
Jenom u toho useku s ocima sem si vzpomnel na drapera.

citace:
u jedinců, kteří začnou pravidelně navštěvovat solárium před 30. rokem věku, vzrůstá hrozba rozvoje melanomu (smrtící formy rakoviny kůže) o 75 procent ve srovnání s lidmi, kteří do solárií nechodí.


zvyseni rizika o 75procent zni samozrejme strasne, ale kdyz je napr. riziko 0,000007 tak i kdyz se zvysi o 300procent, porad je to hovno. Tim se to nesnazim zlechcit, ale kdybych mel prestat delat vsechny veci o kterejch si vzdycky z nejaky podobny zpravy prectu jak mi to ublizuje tak nechodim ani po ulici :o]

Zakaz chozeni do solarka pred 18ti by mela byt samozrejmost. 10lety holcicky tam vazne nemaj co delat.
_________________
Proud member of the Axis of evil.

Schránka je zaplněna z 312%
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
agnez


PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 1:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

m4l napsal:
do solarka chodim pravidelne..... po tom co sem to cetl tak na to asi kaslu za to me to nestoji.....

Jako to si to zjistil až ted,tohle je docela známá věc že to není zdravé a může to způsobovat rakovinu kůže,ale řekl bych,že pokud ji neměl někdo v rodině,není to tak horké..
Jinak dneska jsou takové barvy,že se na solárko chodit nemusí,pokdu je řeč a barvě pokožky na závody.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Serj


PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 1:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ono spíš je to o tom, že jako se vším, tak ani se solárkem by se nemělo přehánět a neměli by tam chodit lidi kterým to nedělá dobře (znám x lidí, kterým po opalování obecně vyskakujou různý pupínky apod a stejně tak chodí).. mně například stačí 2x6minut na vertikálním a jednou za 3 týdny chodit na 3 minuty abych si to udržel.. i když pravda.. nebyl sem tam teď assi 6 týdnu a lidi furt říkají, že sem opálenej..

takže bych to nebral obecně, tak, že chození do solárka=rakovina, ono je rozdíl když někdo chodí 2-3 týdně na kdo ví jak dlouho a někdo kdo chodí ani ne 2x do měsíce
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e4
(ban)


PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 1:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nasser daval 30min denne pre contest a jakej byl krasnej. Hlavne to nezkousejte
_________________
Proud member of the Axis of evil.

Schránka je zaplněna z 312%
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
agnez


PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 1:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No jasně jednou týdně na udržení v sezoně ok.Ale když vidím ty buzíčky co chodí v zimě hnědí až oranžoví,tak to je nechutné a hlavně chodit tam celý rok,je teprve nezdravé.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Solária způsobují rakovinu Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: