I don't even lift


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - I don't even lift  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> I don't even lift
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Idontevenlift


PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2014 7:28 pm    Předmět: I don't even lift Odpovědět s citátem

Ahoj ahoj,

tak jsem se rozhodl, ze si tu zalozim log. Na foru jsem byl registrovany uz nekdy v roce 2006-2007, v dobach, kdy jsem zacinal s cvicenim. Bohuzel uz si nepamatuju ani nick.
Proc log a proc tady? Dlouho jsem si log vedl na jinem foru, jenomze mi nejak dosla motivace ho vest dal, tak to tu zkousim tu a doufam, ze mi to doda i dalsi chut do cviceni. Momentalne cvicim asi tri mesice po nekolikmesicni pauze spojene s nastupem do noveho zamestnani. Bylo to hodne stresovy obdobi a to jsem s cvicenim jednoduse nedokazal skloubit. Ctvrtym tydnem jedu takovy pseudosilovy trenink, ktery jsem si napsal sam, viz rozpis nize. Kolem posilovani bych se chtel pohybovat i jinak nez jen pravidelnym cvicenim, nicmene si potrebuju trochu urovnat priority a finance a po Novem roce se uvidi...

Co se "statu" tyce - 23 let, 180 cm, 90-93 kg, tuku vic nez je zdravo (dneska jsem prestal jist sladky, tak by to mohlo jit trochu dolu :-D ) . Maximalni vykony nevim, protoze se bojim je zkouset
Rozpis treninku:

Pondeli

Benchpress - 2x6, 3x3
Celni drep - 5x6
Lytka - 4x12
Biceps - 3x8-10

Streda

Mrtvy tah - 2x5, 3x3
Zadni delty - 3x8
Stredni delty - 3x6-8

Patek

Drepy - 2x5 3x3
Lytka - 4x10
Kliky na bradlech - 5x8
Triceps - 4x10

Sobota

Military press - 2x5, 3x3
Shyby - 5x8
Biceps - 3x10

Prvni cvik se vzdy snazim jet do krve, nekdy i do selhani. U doplnku ruzne obmenuji cviky i serie a opakovani - podle pocitu... Mezi seriemi ruzne protahuju zada nebo cvicim core. Trenink ma sve mouchy, nicmene ted uz je podle me zbytecny cokoli opravovat a dalsi ctyri tydny s nim uz nejak zvladnu (naplanovano mam na 8 tydnu, pak zkusim asi nejaky high volume). Nejdulezitejsi je, ze funguje a uz ted citim dost znacny silovy progress. Jestli dokazu tohle tempo udrzet az do konce, mohlo by to imho byt celkem pekne.

Zacnu tedy dnesnim treninkem:

Pondělí 10.11.2014

Benchpress - 2x6x103 kg, 3x3x123 kg
Celni drep - 5x6x90 kg
Vypony na legpressu - 4x12x160 kg
Biceps kladka - 3x10x30 kg

Bylo to dobre, prekvapive lehke

Takze asi tak...


Naposledy upravil Idontevenlift dne po listopad 10, 2014 7:33 pm, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2014 7:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dřep, benč a mrtvolu do selhání nebo do krve? Nevidím to do budoucna s tímto tréninkem dobře. Tenhle přístup u základních cviků bude hodně hodně náročný, ale zase jsi mladý, takže třeba to měsíc vydržíš :-)
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Idontevenlift


PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2014 7:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

daymoon napsal:
Dřep, benč a mrtvolu do selhání nebo do krve? Nevidím to do budoucna s tímto tréninkem dobře. Tenhle přístup u základních cviků bude hodně hodně náročný, ale zase jsi mladý, takže třeba to měsíc vydržíš :-)


Problemy mi dela jenom mrtvola... ale mas pravdu, uz tech par treninku vydrzim
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2014 7:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je řekl bych škoda, ten trénink vypadá totiž dost dobře a má potenciál. Osobně bych se zamyslel nad intenzitou a zacykloval ji.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Idontevenlift


PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2014 6:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

12.11.2014

Mrtvý tah - 2x5x160 kg, 3x180 kg, 2x1x180 kg
Upažování vleže na boku - 3x8x15 kg JČ
Upažování vestoje - 3x6x18 kg JČ

Mrtvoly dost průserový. Nechal jsem se vyhecovat, pořádně se nerozcvičil a už u první série jsem cítil, že záda úplně nesouhlasí s tím, co právě dělám. Silově by to asi bývalo OK, minulý týden jsem bez větších obtíží jel s váhami o 10 kg menšími (150 + 170). Zbývající série jsem odjel už jenom proto, abych si neudělal ostudu a měl počet sérií podle rozpisu. Snad se budu zítra hýbat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Idontevenlift


PříspěvekZaslal: pá listopad 14, 2014 6:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

14.11.2014

Dřep - 5x4x130 kg
Oslí výpony - 4x10x144 kg
Kliky na bradlech - 4x8xbw + 33 kg
CG benč - 3x5x93 kg

Dřepy špatné. Trochu jsem experimentoval se šířkou postoje a nakonec jsem se rozhodl, že klasické dřepy budu cvičit s širokým rozkročením, kdežto čelní dřepy s úzkým. Myslím si, že třísla se budou zítra dost ozývat. Opět jsem se nedržel rozpisu . Důvodem je to, že mě nějak pobolívá levá noha od kyčle po koleno. Bojím se, aby se mi nevracely problémy se zády.. To jsem totiž už v 18 letech dost takový bolesti do beder, že jsem nemohl pořádně běhat nebo si zavázat tkaničku. Tehdy jsem skončil u fyzioterapeuta, podle jeho slov jsem přišel za pět dvanáct před vyhřeznutím ploténky. Já vůl jsem si to způsobil svalovou disbalancí středu těla, od té doby denně protahuju bedra a cvičím core. Hyperlordozy se už nikdy nezbavím (ale kdo dnes nemá lordózu že?), zato břišní stěnu mám pevnější a nevyvalenou.
Zpátky k věci - mnozí ví, že právě problémy se zády se velmi často projeví do nohou. Bojím se, aby ona bolest levé nohy nebyla jakýmsi varovným signálem. Přestože to není ono typické "střílení" z kostrče přes celou nohu, mám i tak celkem strach...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Idontevenlift


PříspěvekZaslal: so listopad 15, 2014 6:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

15.11.2014

Military press - 2x5x60 kg, 3x3x70 kg
Shyby - 5x6xbw + 18 kg
Biceps VČ - 3x8x40 kg (+ 7 kg tyč by voko)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Idontevenlift


PříspěvekZaslal: po listopad 17, 2014 10:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

17.11.2014

Tlaky JČ rovná lavice - 2x6x45 kg JČ, 3x3x50 kg JČ
Čelní dřep - 5x6x90 kg
Výpony na MP - 4x10xnevim (fakt nevim)
21´s - 3x21x30 kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blackoff


PříspěvekZaslal: po listopad 17, 2014 11:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Idontevenlift napsal:
12.11.2014

Mrtvý tah - 2x5x160 kg, 3x180 kg, 2x1x180 kg
Upažování vleže na boku - 3x8x15 kg JČ
Upažování vestoje - 3x6x18 kg JČ

Mrtvoly dost průserový. Nechal jsem se vyhecovat, pořádně se nerozcvičil a už u první série jsem cítil, že záda úplně nesouhlasí s tím, co právě dělám. Silově by to asi bývalo OK, minulý týden jsem bez větších obtíží jel s váhami o 10 kg menšími (150 + 170). Zbývající série jsem odjel už jenom proto, abych si neudělal ostudu a měl počet sérií podle rozpisu . Snad se budu zítra hýbat


Nedá mi to a musím reagovat.. Zkus se zamyslet, jestli je lepší být v cajku, nebo si vykujvit záda/zdraví, ale neudělat si "ostudu" A zrovna pozved je ve špatných rukou ničitel zdraví numero uno
_________________
180/80
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Idontevenlift


PříspěvekZaslal: út listopad 18, 2014 9:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

já vím, ale ego je silnější
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Idontevenlift


PříspěvekZaslal: st listopad 19, 2014 12:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

19.11.2014

Mrtvý tah - 2x5x150 kg, 3x3x170 kg
Upažování vleže na boku - 3x6x15 kg JČ
Upažování vestoje - 3x6x18 kg JČ

Dneska už v pohodě
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Idontevenlift


PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2014 12:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

21.11.2014

Dřep - 2x5x120 kg, 3x3x140 kg
Výpony na MP - 4x8xnevim
Tlaky na prsa vsedě - 5x8x160 kg
Úzký benchpress - 3x6x100 kg

Dobré, dřepy opět naširoko a hluboce, šlo to mnohem lépe než minule. Benče nakonec překvapily, opravdu to šlo pěkně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2014 2:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Blackoff napsal:
Idontevenlift napsal:
12.11.2014

Mrtvý tah - 2x5x160 kg, 3x180 kg, 2x1x180 kg
Upažování vleže na boku - 3x8x15 kg JČ
Upažování vestoje - 3x6x18 kg JČ

Mrtvoly dost průserový. Nechal jsem se vyhecovat, pořádně se nerozcvičil a už u první série jsem cítil, že záda úplně nesouhlasí s tím, co právě dělám. Silově by to asi bývalo OK, minulý týden jsem bez větších obtíží jel s váhami o 10 kg menšími (150 + 170). Zbývající série jsem odjel už jenom proto, abych si neudělal ostudu a měl počet sérií podle rozpisu . Snad se budu zítra hýbat


Nedá mi to a musím reagovat.. Zkus se zamyslet, jestli je lepší být v cajku, nebo si vykujvit záda/zdraví, ale neudělat si "ostudu" A zrovna pozved je ve špatných rukou ničitel zdraví numero uno



A přesně takhle vznikají pak ty fámy o tom, jak je pozved děsně nebezpečný...
Chyba není ve cviku, ale v lidech...
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Idontevenlift


PříspěvekZaslal: so listopad 22, 2014 7:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já žádný fámy nikde nešířím a jestli si někdo z toho udělá mylný závěry, tak to rozhodně není moje vina

22.11.2014

Military press - 2x6x60 kg, 3x3x70 kg
Shyby - 5x6xbw + 15 kg
Biceps JČ scottovka - 4x8x13 kg JČ

MP šly lépe technicky než minule, takže spokojenost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Idontevenlift


PříspěvekZaslal: po listopad 24, 2014 7:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

24.11.2014

Benchpress - 2x6x110 kg, 3x3x120 kg
Čelní dřepy - 5x6x100 kg
Oslí výpony - 4x10x144 kg
Biceps VČ - 4x8x40 kg (+cca 7 kg činka)

Hlavně dřepy lehoulinké. Cítím, že za pár týdnů bych mohl být na "svých" výkonech (u čelního dřepu jsem cvičíval 4x8x120 kg, samozřejmě bez pásku a s nataženými pažemi, tzn bez přidržování osy).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - I don't even lift Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: