Přibrat.



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Přibrat.  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Přibrat.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Raketka


PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2015 10:13 pm    Předmět: Přibrat. Odpovědět s citátem

Čus, delší dobu už tady sleduji logy ostatních tak jsem se rozhodl že si taky jeden založím.

Cvičím od února 2015 (54kg).

Cvičím v domácí posilovně kde mám vše co je třeba.

Cílem je nabrat ještě více svalové hmoty a zredukovat tuky.

Výška: 175cm
Váha: 64kg
Věk: 16 let

Momentálně jedu split:Pondělí - nohy, Středa - prsa,ramena,triceps, Pátek - Záda,biceps
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2015 10:36 am    Předmět: Re: Přibrat. Odpovědět s citátem

Raketka napsal:
Čus, delší dobu už tady sleduji logy ostatních tak jsem se rozhodl že si taky jeden založím.

Cvičím od února 2015 (54kg).

Cvičím v domácí posilovně kde mám vše co je třeba.

Cílem je nabrat ještě více svalové hmoty a zredukovat tuky.

Výška: 175cm
Váha: 64kg
Věk: 16 let

Momentálně jedu split:Pondělí - nohy, Středa - prsa,ramena,triceps, Pátek - Záda,biceps

Jsem rád, že sleduješ logy ostatních. Přečetl jsi si i články na mainwebu pro začátečníky?
Myslíš si, že je ideální odcvičit jednu partii týdně (a vynechat břicho)?
Myslíš, že při váze 64 kg máš nějakou velkou potřebu redukovat tuky?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka


PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2015 10:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Články jsem si přečetl, trénink i jídlo včetně suplementů vyřešený mám.

Odcvičit každou partii 1 týdně mi přijde ideální, ohledně toho břicha si myslím že ho dostatečně využívám při cvicích jako je dřep,mrtvý tah nebo i bench,ale i tak si 1-2x týdně dám trénink na střed těla.

Velkou potřebu nemám,ale nějáké by to shodit chtělo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2015 11:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Raketka napsal:
Články jsem si přečetl, trénink i jídlo včetně suplementů vyřešený mám.

Odcvičit každou partii 1 týdně mi přijde ideální, ohledně toho břicha si myslím že ho dostatečně využívám při cvicích jako je dřep,mrtvý tah nebo i bench,ale i tak si 1-2x týdně dám trénink na střed těla.

Velkou potřebu nemám,ale nějáké by to shodit chtělo.

http://kulturistika.ronnie.cz/c-4191-mytus-nizkofrekvencniho-split-treninku.html

Vážně si myslíš, že při ostatních cvicích procvičíš břicho? To bys musel mít už pár let odcvičeno a nejlépe ještě za spolupráce s fyzioterapeutem. Když nebudeš cvičit břicho, budeš mít slabý střed a doplatíš na to. Dříve či později
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2015 11:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

na tvém místě bych dal určitě každou partii 2x týdně, jakožto začátečník je lepší ty svaly odcvičit víckrát, klidně míň cviků na partii a hlavně základní cviky... pokud k tomu teda neděláš ještě něco jinýho redukovat tuky při váze 64kg je absolutní píčovina a břicho můžeš dávat třeba 1-2 cviky na rozehřáti před tréninkem něčeho většího - takhle to třeba sedí mně - dávám břicho většinou před zádama nebo nohama jenom tak narychlo, aspoň se ty svaly zahřejou a připravěj na větší zátěž např. na mrtvolu nebo dřepy ať se ti to daří
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka


PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2015 11:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Vážně si myslíš, že při ostatních cvicích procvičíš břicho? To bys musel mít už pár let odcvičeno a nejlépe ještě za spolupráce s fyzioterapeutem. Když nebudeš cvičit břicho, budeš mít slabý střed a doplatíš na to. Dříve či později.


U dřepu a MT břicho zapojím.A už jsem psal že trénink na střed těla mám 1-2x týdně většinou ve volné dny. Cvičím hlavně planky a s posilovacím kolečkem.

U cvičení 1 partie týdně zůstanu,protože se mi to osvědčilo, roste jak síla tak váha, nedělá mi nejmenší problém nabrat 1 kg týdně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlkisekk


PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2015 12:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
Raketka napsal:
Články jsem si přečetl, trénink i jídlo včetně suplementů vyřešený mám.

Odcvičit každou partii 1 týdně mi přijde ideální, ohledně toho břicha si myslím že ho dostatečně využívám při cvicích jako je dřep,mrtvý tah nebo i bench,ale i tak si 1-2x týdně dám trénink na střed těla.

Velkou potřebu nemám,ale nějáké by to shodit chtělo.

http://kulturistika.ronnie.cz/c-4191-mytus-nizkofrekvencniho-split-treninku.html

Vážně si myslíš, že při ostatních cvicích procvičíš břicho? To bys musel mít už pár let odcvičeno a nejlépe ještě za spolupráce s fyzioterapeutem. Když nebudeš cvičit břicho, budeš mít slabý střed a doplatíš na to. Dříve či později

Nedelal bych z jednoho clanku svaty gral, ne kazdemu prinese vysokofrekvencni trenink ty nejlepsi vysledky.trenoval jsem partii 1,2 i 3x tydne a to pri stejnem pomeru zivin a ze bych mel 2x ci 3x narustsvalu ci sily, to opravdu ne. Naopak nekdy prinese trenink partie 1za 5 az 6 dni ten nejlepsi vysledek. Kazdy by mel prijit sam, co mu nejvice sedi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2015 1:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlkisekk napsal:

Nedelal bych z jednoho clanku svaty gral, ne kazdemu prinese vysokofrekvencni trenink ty nejlepsi vysledky.trenoval jsem partii 1,2 i 3x tydne a to pri stejnem pomeru zivin a ze bych mel 2x ci 3x narustsvalu ci sily, to opravdu ne. Naopak nekdy prinese trenink partie 1za 5 az 6 dni ten nejlepsi vysledek. Kazdy by mel prijit sam, co mu nejvice sedi.

Upřímně řečeno, ať si cvičí co chce. Já mu jen říkám svůj názor, což je jeden z účelů tohoto fora a logů. Sám nejlíp víš, že ze začátku poroste ze všeho a jediné o co jde je, aby cvičil rozumnou technikou a nezrakvil se.

Také souhlasím s tím, že každý si musí najít to svoje. Jenže, když ještě nemá odcvičeno a nezná své tělo, je inteligentnější se držet toho, co funguje na většinu.
Důvody proč necvičit partii jednou týdně jsou v článku myslím vysvětleny dobře a rozumně. Není to svatý grál, ale pokud chceš dělat něco jiného, měl bys vědět proč. A ten důvod by neměl být, že si přečetl cutlerův trénink v M&F
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlkisekk


PříspěvekZaslal: po srpen 24, 2015 12:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Me se trenink 3xtydne, tlaky,tahy a nohy, libi a mam zkusenosti takove, ze pokud je takovy trenink dobre sestaveny, tak z neho jde vytezit vic, nez z ruznych treninku celeho tela, nebo treninku vrsek spodek.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka


PříspěvekZaslal: po srpen 24, 2015 5:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung: Vím, že se mi snažíš pomoct ale já u takového tréninku výsledky vidím jak na váze, tak i silově,a dokud po tomto typu tréninku výsledky uvidím měnit ho nebudu.

24.8.

rozcvička 10 min.

Dřepy
8x28kg
8x46kg
5x5x70kg

Výpady s jednoručkama
3x8x13,5kg

Předkopávání
3x12x43kg

Zakopávní
3x12x20kg

lýtka - 6 sérií

- s dnešním tréninkem spokojenost,hlavně s dřepama
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka


PříspěvekZaslal: po srpen 24, 2015 5:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung: Vím, že se mi snažíš pomoct ale já u takového tréninku výsledky vidím jak na váze, tak i silově,a dokud po tomto typu tréninku výsledky uvidím měnit ho nebudu.

24.8.

Nohy
rozcvička 10 min.

Dřepy
8x28kg
8x46kg
5x5x70kg

Výpady s jednoručkama
3x8x13,5kg

Předkopávání
3x12x43kg

Zakopávní
3x12x20kg

Lýtka - 6 sérií

- s dnešním tréninkem spokojenost,hlavně s dřepama
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka


PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2015 4:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

27.8

Prsa,ramena,triceps

Benchpress
8x28kg
8x46kg
5x5x50kg

Tlaky s jednoručkama

3x8x13,5kg

Rozpažování

3x8x11,5kg

Pullover
3x8x16,5kg

Military Press
8x osa
8x 20kg
5x5x30kg

Přítahy EZ k bradě
3x8x25kg

Rozpažování s jednoručkama v předklonu
3x8x6,5kg

Francouzský tlak
3x8x22kg

Kickbacky

3x10x6,5kg

Kliky mezi lavičkami
3x12
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka


PříspěvekZaslal: pá srpen 28, 2015 7:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

28.8.

Břicho

Plank
75s
75s
60s

Side Plank
3x60s ( na každou stranu)

Zvedání kolen ve visu
3x15

Zkracovačky

3x30
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka


PříspěvekZaslal: so srpen 29, 2015 3:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

29.8.

Záda,biceps

MT
8x28kg
8x46kg
5x5x75kg

Přítahy jednoručky v předklonu
3x8x21,5kg

Shyby nadhmatem
7x já
7x ja
5x já

Bic. zdvihy s EZ
3x8x25kg

Kladivové zdvihy s jednoručkama
3x8x11,5kg

Biceps izolovaně s oporou o koleno
3x10x8,5kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka


PříspěvekZaslal: ne srpen 30, 2015 4:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

30.8.

Břicho

Posilovací kolečko
3x5

Zvedání kolen ve visu
3x15

Zkracovačky
3x30

+ Jsem si dneska dal ještě nějáké benche,ale ty si nepamatuju.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Přibrat.
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: