Pescetariánství



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pescetariánství  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Pescetariánství
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Koronář


PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2020 10:11 am    Předmět: Pescetariánství Odpovědět s citátem

Zdravím všechny,

zajímal by mě váš názor na pescetariánství. Tedy z živočichů konzumace jen ryb a mořských plodů. Zda to v kombinaci s bílkovinnou stravou typu vajec, mléčných výrobků či luštěnin stačí nebo vidíte nějaká rizika či problémy.

Cítím se prostě bez „klasického“ masa fyzicky lépe, ale zajímá mě, zda nemůže vzniknout nějaký problém tím způsobený.

Díky!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roumec


PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2020 2:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli ti vepřový/hovězí/drůbeží nesedí a ryby so ok, tak jez ryby, lidi zvádnou být zdravý při vyvážené veganské stravě, takže na rybách cajk ;) Jen třeba losos z chovu je extrémně tučnej. Osobně je mi z něj vždycky zle
_________________
ICQ:
A: hej jsem v prdeli:D
B: Co je
A: zvedal jsem nohy ve visu a pritahoval kolena na jact-packu a narostl mi zevni sikmy sval brisni a vypadam jako presipaci hodiny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
emil.gajdos


PříspěvekZaslal: po duben 26, 2021 9:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já taky jel tohle stravování, ale nedávno jsem viděl Seaspiracy, takže teď už měsíc úplně bez jakéhokoliv masa a cítím se skvěle. Jedu hodně mléčných výrobků, tofu a úplně v pohodě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pescetariánství
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: