Strongman strava



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Strongman strava  Úvodní stránka -> Strongman -> Strongman strava
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
šmajdy


PříspěvekZaslal: so duben 05, 2014 5:05 pm    Předmět: Strongman strava Odpovědět s citátem

Zdar STRONGMANI zajímalo by mě jak se stravujete ?

Jestli kladete důraz na to aby vaše strava byla kvalitní a podpořila vás ve výkonu a prospěšné vašemu zdraví ? Proč by i strongman neměl hledět na to co jí a kaloricky to dohánět i nezdravými potraviny ?

Na čem stavíte váš energetický příjem SACHARIDECH nebo TUCÍCH? případně jaké sacharidy (komplexní,rychlé,z ovoce a nebo sladkosti,nebo z doplňku ? tuky mám namysli pokud se někdo z vás stravuje typem Bílkoviny + Tuky , nebo něco jako stylem paleo a jsi strongman nebo se aspoň věnuješ silovému sportu ?

Jaké upřednostňujete bílkovinné zdroje (maso a jaké , mléčné výrobky , vejce , nebo z doplňku )

Jestli je vaše strava postavené na zdravém a kvalitním jídle + lehce něco nekvalitního (např. sladkosti) a nebo se stravujete jinak a jen kontrolujete dostatečný příjem živin

Hlídáte si příjem stravy jak je to třeba u kulturistů ? kolik B/S/T na 1kg/TH nebo jen kalorie



Proč se o tom tady nepobavit když je to fórum , proč o tom nemluvit,Já osobně bych rád se dozvěděl na jaké stravě se staví a co je důležité v tomhle sportu. Ale samozřejmě je to o top i co komu vyhovuje.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
šmajdy


PříspěvekZaslal: so duben 05, 2014 5:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takhle se stravovali Mike Jenkins a Jesse Marunde - jeli na "clean food" ne čisté paleo, ale čisté jídlo.

Jenkins
http://www.bodybuilding.com/fun/only-the-strongest-mike-jenkins-workout.html

Marunde:
630am two packets Met-RX meal replacement
7am train
930am 1.5lb grassland ground beef, one potato, green beens
1130am 1 packet met-rx
230pm 1.5lb grassland ground beef, brown rice, broccoli
430pm Met-RX RTD (51g protein), apple
6pm Met-RX RTD, banana, power bar
630pm train
830pm 1lb vital choice salmon, salad, almonds.
10pm Met-Rx packet

most of 1 gallon of milk will be consumed as well.

"Clean food is rocket fuel to atletic body" Jesse Marunde.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smile04


PříspěvekZaslal: so duben 05, 2014 5:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jedl bych tak jak jsi vypsal že jedli čistě, ovšem při množství který bych já nebo větší strongmani nedejbože (ja su maly seminko zatim) by to stálo opravdu masivně moc...a né každej může dát 20 za jídlo měsíčně...

řekl bych že to bude dost individuální tohle
např čestmír šíma kdesi v rozhovoru tvrdil že jí čistě nwm možná to byl vtip (165kg TH)

jinak spousta strongmanů alespon v amatérech co znám tak žerou prostě cokoliv a hodně protože rádi jedí :D , někteří sem tam dietí...

já osobně střídám klasickou objemovku a redukci (né rýsovačka bych tomu neříkal) :D prostě si hlídám abych nebyl koule sádla.

příjem bílkovin si teda snažím hlídat, né nic nevážím, ale zároveň vím, že nesmím hladovět, taky pokud celej den žeru špagety tak si třeba dám protein aby tam byly prostě nějaký...

popravdě bych asi mohl přijímat více bílkovin než teď ale sem spokojený zatím

když jsem se hnal za vyšší váhou tak jsem pochopitelně žral mnohem víc...

tedka jsem v redukci tak jím jenom maso se zelenymy lusky nebo chřestem (drahej)
super je krkovička například, tuky jsou super a hubnu :)
pak nějaky ořechy, hodně sýry, třeba pořád žeru hermelíny a korbáčky,
sem tam nějkaej tvaroh, je dobrý se naučit ktomu jíst zeleninu kvůli trávení

jinak jak pudu do soutěží nandám tam asi více sacharidů...protože závodit na proteinech a tucích to si asi ještě netroufnu, zase tak vychytaný to nemám :D, před tréninkem si dávám rychlý cukry ve formě energy drinku, kterej někdy i popíjím při trenálu...denně vypiju 2 většinou...jsem na nich závislý

ještě měsíc budu na low carbu a pak zařadím brambory, těstoviny atd a utáhnu tuky, at nemam jojo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Strongman strava
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: