Firma MEGABOL???



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Firma MEGABOL???  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Firma MEGABOL???
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nell510


PříspěvekZaslal: čt březen 28, 2013 8:12 pm    Předmět: Firma MEGABOL??? Odpovědět s citátem

Zdravím, chci se zeptat, jestli náhodou nemáte někdo zkušenosti s firmou MEGABOL? Našla jsem ve fórech akorát příspěvky o firme Megabolic, což je trošku rozdílné. Na internetu mají spoustu až moc levných suplementů....známý mi vykládal, že jsou to prý kvalitní věci, ale nevím, čemu věřit, když jsem o tom na netu nic moc nenašla...proto se raději ptám :) Díky za jakkékoliv info :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
secret78


PříspěvekZaslal: čt březen 28, 2013 10:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MEGABOL dáva nový význam slovu blejt

EDIT: myslím, že to bol MEGABOLID....


Naposledy upravil secret78 dne čt březen 28, 2013 10:40 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: čt březen 28, 2013 10:19 pm    Předmět: Re: Firma MEGABOL??? Odpovědět s citátem

Já o ní slyším poprvé, ale když koukám na sortiment, složení, etikety, původ - moc důvěry to ve mě nevyvolává.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Turakam


PříspěvekZaslal: čt březen 28, 2013 10:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Osobne výborná skúsenosť, gainer splní účel, ceny sú skvelé a DAA sa dá od nich kúpiť, podobne ako dibencozide, ktorý cítiť a nie som sám, ktorý má s nimi pozitívne skúsenosti napriek určitým predsudkom a pod.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirdano


PříspěvekZaslal: pá březen 29, 2013 11:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ve mně, a to bez jakékoli nadsázky, vyvolá spolehlivě pocit nedůvěry cokoli obsahující v názvu "-bol" ..většina z nás si domyslí proč
_________________
Do you even lift?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RavenStalker


PříspěvekZaslal: so březen 30, 2013 2:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Biosterol - nic
DAA - nic (možná první týden 2x3g denně ale fakt žádný rozdíl ani při 100mg zinku denně)
Testosterol - hmm tak 3cps denně - pocit lepšího libida popřípadně síly.

Příště už zase nikdy ;) naštěstí mě ten experiment stál jen pár stovek.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Firma MEGABOL???
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: