Brno men only gym


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Brno men only gym  Úvodní stránka -> Ostatní -> Brno men only gym
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
RomanZeus


PříspěvekZaslal: so prosinec 02, 2023 11:42 pm    Předmět: Brno men only gym Odpovědět s citátem

Posilovna bez ženskejch v Brně existuje?
Nebo kam nechodí. Důvod - vždycky se najde nějaká pí*a co má potřebu prudit a já to nemám zapotřebí.
Chodím si tam pro pozitivní energii a ne pro otravování.
Jo zní to trochu sexisticky, ale stojím si za tím.
V Londýně jich pár takových mají, men only, tady by to byl asi zázrak.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
caukymnauky


PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2023 2:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Odpoved na otazku teda nevim, ale zajima me - s cim Te konkretne prudi?
Nikdy se mi snad nestalo, ze by nejaka prisla a s necim me otravovala (max. se napr. opatrne zeptat na stridani se a to jeste hodne malo kdy). Nepocitam teda pripady, kdy jsem v patre odhazoval mrtvoly a zdola dolitla recepcni apod.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT


PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2023 10:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A jsi si jistý, že ten problém je u nich? Neboucháš třeba s těma zákopama moc?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RomanZeus


PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2023 2:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

caukymnauky napsal:
Odpoved na otazku teda nevim, ale zajima me - s cim Te konkretne prudi?
Nikdy se mi snad nestalo, ze by nejaka prisla a s necim me otravovala (max. se napr. opatrne zeptat na stridani se a to jeste hodne malo kdy). Nepocitam teda pripady, kdy jsem v patre odhazoval mrtvoly a zdola dolitla recepcni apod.


Stalo se mi vickrat, ze si hledim svyho a nejaka pizda na me ukazuje nebo cumi na me a smeje se. A neni to v me hlave, dokonce jsem i za nejakou prisel a potvrdilo se mi to. Neni to kazdy den ze, ale cas od casu se mi to stava. Jasne, banalita, ale prijemny to neni nikomu a je to ubohy chovani.

On je to zrejme dneska trend mezi mladyma holkama dnes, chovat se takhle. I na youtube je to tema sem si vsiml. On je duvod proc to ve svete existuje, tyhle gymy bez zenskejch a uprimne kdyz tady jsou gymy jen pro zensky, nevidim duvod, proc by to nemohlo byt i naopak.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
caukymnauky


PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2023 5:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechces spis navstivit psychologa? Nemyslim to nijak spatne - opravdu by Ti s tim imho mohl pomoct, navstevovat specialni fitka bude spis utikani pred problemem...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT


PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2023 5:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

caukymnauky napsal:
Nechces spis navstivit psychologa? Nemyslim to nijak spatne - opravdu by Ti s tim imho mohl pomoct, navstevovat specialni fitka bude spis utikani pred problemem...

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RomanZeus


PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2023 5:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

caukymnauky napsal:
Nechces spis navstivit psychologa? Nemyslim to nijak spatne - opravdu by Ti s tim imho mohl pomoct, navstevovat specialni fitka bude spis utikani pred problemem...


Ja jsem k psychologovi chodil :) Zazil sem si svoje. To ze se lidi chovaji jak pice s tim psycholog nepomuze. Ze mam na takovy baby stesti taky ne. Jak rikam tyhle fitka existujou a i IFBB Pro Greg Doucette o tom udělal video a to uz je co rict. Muzu ti zarucit ze nejsem jedinej kdo to vidi touhle perspektivou.
Ja du do posilky kvuli tomu ze z zivotem bojuju a nepotřebuju pasivne agresivni mrdky aby mi i ten boj stezovali. :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
caukymnauky


PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2023 6:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jako ja to castecne chapu a taky me spousta lidi ve fitku sere, jak se tam motaji, narusuji osobni prostor atd... a taky vim, ze to neni uplne normalni, ale zase si vem, ze proste nechat se tim neustale zbytecne nasirat a nechat si tim pres miru komplikovat trenink taky neni v poradku...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2023 7:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

RomanZeus napsal:
kdyz tady jsou gymy jen pro zensky, nevidim duvod, proc by to nemohlo byt i naopak.



No, částečně proto, že gym prostě potřebuje vydělávat. Potřebuje, aby tam chodili lidi. A jak nejlíp přiměješ chlapy, aby tam chodili? Tak, že tam budou chodit ženské. Takže men only gym by byl poměrně šílený podnikatelský záměr Ale najde se sem tam nějaká ta oldschool bouchárna, která je men only tak nějak by design kam se holky bojí/štítí chodit, taková by se možná našla i v Brně nebo okolí.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2023 9:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

RomanZeus napsal:
caukymnauky napsal:
Odpoved na otazku teda nevim, ale zajima me - s cim Te konkretne prudi?
Nikdy se mi snad nestalo, ze by nejaka prisla a s necim me otravovala (max. se napr. opatrne zeptat na stridani se a to jeste hodne malo kdy). Nepocitam teda pripady, kdy jsem v patre odhazoval mrtvoly a zdola dolitla recepcni apod.


Stalo se mi vickrat, ze si hledim svyho a nejaka pizda na me ukazuje nebo cumi na me a smeje se. A neni to v me hlave, dokonce jsem i za nejakou prisel a potvrdilo se mi to. Neni to kazdy den ze, ale cas od casu se mi to stava. Jasne, banalita, ale prijemny to neni nikomu a je to ubohy chovani.

On je to zrejme dneska trend mezi mladyma holkama dnes, chovat se takhle. I na youtube je to tema sem si vsiml. On je duvod proc to ve svete existuje, tyhle gymy bez zenskejch a uprimne kdyz tady jsou gymy jen pro zensky, nevidim duvod, proc by to nemohlo byt i naopak.

Tvl, co ty musis bejt za exota?
Za dvacet let jsem navstivil x fitek na nekolika kontinentech, cvicil jsem tam s mr. Universe, powerliftery, strongmany ale i naprostymi trapaky, ale nikdy jsem nevidel zadnou holku (pani, slecnu, kluka,muze ani jinou entitu) aby se smali nebo ukazovali. Takze bud je problem ve tve hlave, nebo jsi natrefil na.jedine fitko (protoze tady o tom tqk nikdo neslysel) kde to tak je? 0k, podobne reakce jaou jeste na finalisty Mr. Olympia jako treba Markus Ruhl, ale to asi nebude tvuj pripad (A pak je jeste moznost, ze jsi pripad, co vazne jeste nikdo nikdy nevidel, ale to by jsi zase bral jako utok 🤣)
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2023 10:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mozno mas nejaky konkretny (viditelny?) handicap, potom by som tvoj postoj chapal. Normalne slecny malokedy riesia nejakych nahodnych typkov. Ak je to tvoj pripad, mas moznost navstevovat nejaky dungeon gym ako bolo spomenute, tam zenske nechodia vobec.
Pre nas ostatnych je zenska pritomnost prijemna :)
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2023 8:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

seeya napsal:
mozno mas nejaky konkretny (viditelny?) handicap, potom by som tvoj postoj chapal. Normalne slecny malokedy riesia nejakych nahodnych typkov. Ak je to tvoj pripad, mas moznost navstevovat nejaky dungeon gym ako bolo spomenute, tam zenske nechodia vobec.
Pre nas ostatnych je zenska pritomnost prijemna :)

Asi to neni hezky, ale stejně sazim na to, ze jestli si na něj ukazují, tak proto, ze se chová jako kokot
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2023 8:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RomanZeus


PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2023 12:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
RomanZeus napsal:
caukymnauky napsal:
Odpoved na otazku teda nevim, ale zajima me - s cim Te konkretne prudi?
Nikdy se mi snad nestalo, ze by nejaka prisla a s necim me otravovala (max. se napr. opatrne zeptat na stridani se a to jeste hodne malo kdy). Nepocitam teda pripady, kdy jsem v patre odhazoval mrtvoly a zdola dolitla recepcni apod.


Stalo se mi vickrat, ze si hledim svyho a nejaka pizda na me ukazuje nebo cumi na me a smeje se. A neni to v me hlave, dokonce jsem i za nejakou prisel a potvrdilo se mi to. Neni to kazdy den ze, ale cas od casu se mi to stava. Jasne, banalita, ale prijemny to neni nikomu a je to ubohy chovani.

On je to zrejme dneska trend mezi mladyma holkama dnes, chovat se takhle. I na youtube je to tema sem si vsiml. On je duvod proc to ve svete existuje, tyhle gymy bez zenskejch a uprimne kdyz tady jsou gymy jen pro zensky, nevidim duvod, proc by to nemohlo byt i naopak.

Tvl, co ty musis bejt za exota?
Za dvacet let jsem navstivil x fitek na nekolika kontinentech, cvicil jsem tam s mr. Universe, powerliftery, strongmany ale i naprostymi trapaky, ale nikdy jsem nevidel zadnou holku (pani, slecnu, kluka,muze ani jinou entitu) aby se smali nebo ukazovali. Takze bud je problem ve tve hlave, nebo jsi natrefil na.jedine fitko (protoze tady o tom tqk nikdo neslysel) kde to tak je? 0k, podobne reakce jaou jeste na finalisty Mr. Olympia jako treba Markus Ruhl, ale to asi nebude tvuj pripad (A pak je jeste moznost, ze jsi pripad, co vazne jeste nikdo nikdy nevidel, ale to by jsi zase bral jako utok 🤣)




Ano pan Ustinov zase pasivne agresivni reakce.
Tady mas dukaz ze dnesni mlady holky se tak chovaji a nejsem jediny.
Ze jsi ty neco neviděl, neznamena ze to tak neni.

https://youtu.be/PvwcmqRWjGg?si=bB6TekFpkqRA2qRh

https://youtu.be/c7NJKAv5Y1I?si=HW6KPMIa8uH27Vzf
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RomanZeus


PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2023 1:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

seeya napsal:
mozno mas nejaky konkretny (viditelny?) handicap, potom by som tvoj postoj chapal. Normalne slecny malokedy riesia nejakych nahodnych typkov. Ak je to tvoj pripad, mas moznost navstevovat nejaky dungeon gym ako bolo spomenute, tam zenske nechodia vobec.
Pre nas ostatnych je zenska pritomnost prijemna :)


Dungeon hmm. Zkusim pohledat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Brno men only gym Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: