Nogi BJJ. BJJ Praha



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Nogi BJJ. BJJ Praha  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> Nogi BJJ. BJJ Praha
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hrdak


PříspěvekZaslal: út prosinec 22, 2015 5:20 pm    Předmět: Nogi BJJ. BJJ Praha Odpovědět s citátem

Chci začít pouze se zemí, ale mám jen nějaký základ z MMA. Který gym v Praze je nejlepší? Koukal jsem na pentu, ale tam jsou tréninky podle fotek jen gi. Co primmat? Popřípadě jiné tipy. Díky :) Nějaké techniky umím, ale jsem začátečník..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RoPaK


PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2015 1:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V Penťe dělají určitě i nogi. Jinak Hanuman. Osobně tyhle gymy neznám ale jenom vím, že tihle kluci to dělají neb se s nima potkávám na závodech. A než se ptát tady na fórech raději kontaktuj trenéry výše zmíněných gymů.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Balista


PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2015 1:34 pm    Předmět: Re: Nogi BJJ. BJJ Praha Odpovědět s citátem

hrdak napsal:
Chci začít pouze se zemí, ale mám jen nějaký základ z MMA. Který gym v Praze je nejlepší? Koukal jsem na pentu, ale tam jsou tréninky podle fotek jen gi. Co primmat? Popřípadě jiné tipy. Díky :) Nějaké techniky umím, ale jsem začátečník..

Chvíli jsem chodil do Penty, pak jsem zkusil Primmat a už bych jinam nešel. Sedí mi tam víc trenéři a kluci, kteří tam chodí trénovat a prostory jsou o level a ne jeden výš. BJJ tam vede Eldar Yakuza Rafigaev. Jede se tam hlavně no-gi, ale jsou i tréninky v županech :)
Určitě jsou borci s jinou zkušeností, ale za sebe doporučuju buď Primmat Gym nebo trenéra Zdeňka (teď si nevzpomenu na příjmení, sypu si popel na hlavu, je to i rozhodčí), který trénuje Pavlu Kladivovou, ale ten to má hodně zaměřené jako BJJ pro MMA, ale má skvělý systém, jak to učí..
_________________
Buď najdu cestu, nebo si udělám vlastní!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hrdak


PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2015 9:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za názory:) Vypadá to, že asi zkusím primmat..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Nogi BJJ. BJJ Praha
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: