Koupě stereoidů rada :-) zkušenosti s eshopem



 
odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - Koupě stereoidů rada :-) zkušenosti s eshopem  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Koupě stereoidů rada :-) zkušenosti s eshopem
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jura_dr


PříspěvekZaslal: so květen 07, 2016 12:45 pm    Předmět: Koupě stereoidů rada :-) zkušenosti s eshopem Odpovědět s citátem

Ahoj , jsem po první kůře a protože jsem udělal dobré výsledky na ní, chystám se na druhou , bohužel už asi nemám kontakt na dodavatele ... (kamarád se s ním pohádal : ( ) a tak zkouším najít jiné cesty zdroji :-) .
To ,že by se mi ozval někdo z Brna s tím nepočítám :D , stejně tak mi nepište jak je to nezdraví , je to moje tělo :-) .

Otázka zní , má někdo zkušenost s koupí z internetu , jestli to nejsou jenom napodobeniny .... např .

Případně kde jste koupili a jestli to nebyl fake , na sk je toho mraky .
_________________
Základní cviky + stará škola - je klíčem k úspěchu :-) .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Seazer


PříspěvekZaslal: so květen 07, 2016 12:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já sehnal dobré stereo v Euronixu. Je to sice dražší, ale určitě to není fake. Taky bylo moje první a jsem s ním nadmíru spokojený. Ale na internetu určitě najdeš nějaké dobré taky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: so květen 07, 2016 1:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sterojity jsou spatny
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: so květen 07, 2016 1:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Šance, že na internetu (ale i kdekoliv jinde "od zaručeného zdroje, který to má fakt fakt z lékárny") koupíš falešné látky, resp. něco, co je vyrobené jinak než v oficiální laboratoři skutečného výrobce lékárenských látek, je 99,9 %. Bez ohledu na to, co Ti kdo k tomu bude tvrdit a kde na internetu napíše nebo i osobně řekne.

Jinak mimo jiné i s ohledem na to, že téma je za hranou zákona, topic zamykám.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - Koupě stereoidů rada :-) zkušenosti s eshopem
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: