BJJ, gappling, zápas, judo, mma,.. v Praze



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - BJJ, gappling, zápas, judo, mma,.. v Praze  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> BJJ, gappling, zápas, judo, mma,.. v Praze
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Balista


PříspěvekZaslal: po březen 09, 2015 2:55 pm    Předmět: BJJ, gappling, zápas, judo, mma,.. v Praze Odpovědět s citátem

Čaues.

Dneska mě pro změnu zajímají vaše zkušenosti přízemními (BJJ, gappling, zápas, judo, jiu jitsu,..) bojovkami v Praze. Úplně ideálně někde v rozmezí Eden - Karlín - Staroměstská - Mírák, ale klidně i jinde po Praze.

Kam chodíte trénovat, jaký styl, jak často, jak dlouho, závodíte, doporučili byste tu tělocvičnu, chodíte na veřejné tréninky nebo na soukromky atd.?
_________________
Buď najdu cestu, nebo si udělám vlastní!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PMKB5


PříspěvekZaslal: po březen 09, 2015 3:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Doporučuji:

- Dana Bartáka a Michala Hořejšího (Penta Gym)
- Richarda Andrše (Hummer Fight Club)
_________________
Pavel Macek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
doNny_


PříspěvekZaslal: po březen 09, 2015 5:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přízemní přímo netrénuji, ale obecně Penta gym, "zem" se jede velmi dobře..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rainier


PříspěvekZaslal: po březen 09, 2015 6:54 pm    Předmět: Re: BJJ, gappling, zápas, judo, mma,.. v Praze Odpovědět s citátem

Balista napsal:
Čaues.

Dneska mě pro změnu zajímají vaše zkušenosti přízemními (BJJ, gappling, zápas, judo, jiu jitsu,..) bojovkami v Praze. Úplně ideálně někde v rozmezí Eden - Karlín - Staroměstská - Mírák, ale klidně i jinde po Praze.

Kam chodíte trénovat, jaký styl, jak často, jak dlouho, závodíte, doporučili byste tu tělocvičnu, chodíte na veřejné tréninky nebo na soukromky atd.?


Za mě jedině kombinace Lanna gym/Primmat gym. člověk si může rozvrhnout na týden tréninky jak postoje (v kategorii od začátečníků po zápasníky), tak mma (to samé jak postoj, člověk se chytně jak u začátečníků, kde se berou basic věci, tak u zápasníků), bjj (Eldar Yakuza - best), wrestlingu (Jano Horák atd) ..... a pokovaď to někomu nestačí, tak kondiční kruhové tréninky, buď s Pepo Králem a nebo Jano Horákem, tak funkční tréninky s Nike instruktorkou Radkou Vandasovou. Nejlepší je, že tam platí Multisport karta, takže za cca 700,- Kč trénink každý den a pokaždé něco jiného...

No snad sem na nic nezapomněl
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Air_force_one


PříspěvekZaslal: po březen 09, 2015 8:27 pm    Předmět: Re: BJJ, gappling, zápas, judo, mma,.. v Praze Odpovědět s citátem

Rainier napsal:
Balista napsal:
Čaues.

Dneska mě pro změnu zajímají vaše zkušenosti přízemními (BJJ, gappling, zápas, judo, jiu jitsu,..) bojovkami v Praze. Úplně ideálně někde v rozmezí Eden - Karlín - Staroměstská - Mírák, ale klidně i jinde po Praze.

Kam chodíte trénovat, jaký styl, jak často, jak dlouho, závodíte, doporučili byste tu tělocvičnu, chodíte na veřejné tréninky nebo na soukromky atd.?


Za mě jedině kombinace Lanna gym/Primmat gym. člověk si může rozvrhnout na týden tréninky jak postoje (v kategorii od začátečníků po zápasníky), tak mma (to samé jak postoj, člověk se chytně jak u začátečníků, kde se berou basic věci, tak u zápasníků), bjj (Eldar Yakuza - best), wrestlingu (Jano Horák atd) ..... a pokovaď to někomu nestačí, tak kondiční kruhové tréninky, buď s Pepo Králem a nebo Jano Horákem, tak funkční tréninky s Nike instruktorkou Radkou Vandasovou. Nejlepší je, že tam platí Multisport karta, takže za cca 700,- Kč trénink každý den a pokaždé něco jiného...

No snad sem na nic nezapomněl


100% souhlas
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OK


PříspěvekZaslal: po březen 09, 2015 9:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Něco z mých osobních zkušeností:
Penta gym - zem se tam trénuje hodně a s dobrými trenéry, moc se mi nelíbí prostory ve kterých se trénuje. Na druhou stranu je to zatím jediný gym kde jsem zatím byl, kde se trénuje čistě technika, drilly, sparringy bez tisíce angličáků a nějakého jiného nesmyslného posilování.

USK Judo Praha - v úterky a čtvrtky, jsou randorové tréninky otevřeny všem. Je potřeba už ale judo umět na dobré úrovni, neboť zde se potkáte s celou českou repre

Richard Andrš - vede v úterý tréninky wrestlingu v Penta gymu a jinak má i svůj Hummer Fight Club. Richard je velmi technický borec a vše umí krásně vysvětlit.

Zápas (volný styl) - tady mám zkušenost se Sokolem Vyšehrad. Je tam taková rodinná atmosféra. Chodí tam lidé co začali se zápasem až v dospělosti a nikomu to nevadí. Nicméně je to tam takové volnější, občas přijde na trénink málo lidí a jelikož trenéři pracují na směny, tak se někdy stane, že v podstatě trénink je bez trenérů. Nicméně ostatní všem rádi poradí a cena je 1500 Kč na rok což si myslím, že je velmi slušné.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Psycho


PříspěvekZaslal: st březen 01, 2017 11:57 am    Předmět: Re: BJJ, gappling, zápas, judo, mma,.. v Praze Odpovědět s citátem

Balista napsal:
Čaues.

Dneska mě pro změnu zajímají vaše zkušenosti přízemními (BJJ, gappling, zápas, judo, jiu jitsu,..) bojovkami v Praze. Úplně ideálně někde v rozmezí Eden - Karlín - Staroměstská - Mírák, ale klidně i jinde po Praze.

Kam chodíte trénovat, jaký styl, jak často, jak dlouho, závodíte, doporučili byste tu tělocvičnu, chodíte na veřejné tréninky nebo na soukromky atd.?


PENTAGYM
_________________
Měníme rok,měníme sny,měníme touhy,měníme názory,měníme požadavky na výkupné.Měníme auta,měníme zásobníky,náboje i zbraně.Ale nikdy neměníme svoje kamarády,kteří stojí při nás! (AL CAPONE 1936)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - BJJ, gappling, zápas, judo, mma,.. v Praze
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: