Vase oblibena znacka box rukavic



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Vase oblibena znacka box rukavic  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> Vase oblibena znacka box rukavic
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
fantozzi


PříspěvekZaslal: ne březen 24, 2013 3:52 pm    Předmět: Vase oblibena znacka box rukavic Odpovědět s citátem

Jakou znacku typ rukavic preferujete na box sparringy a jakou na pytel? Diky Momentalne mam Twins 14oz a Twins pytlovky. Jen jsou o neco volnejsi na ruce, jinak sedi dobre a drzi. Premyslim, zda pristi nezkusit primo moxerskou znacku ne thai, Everlas nebo TOP TEN, ale co jsem slysel, tak pry kvalita je lepsi thajskych znacek. Pry se lepsi i Adidas.Co vy preferujete?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CowsGiveUsMilk


PříspěvekZaslal: po březen 25, 2013 3:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mel jsem plastaky od "Fighter" no to je shit, to je jasny. Pak jsem mel kozeny Baily, udelany byly celkem mizerne, brzo se mi roztrhaly, ale nejspis zalezy kus od kusu. Ted mam kozeny Top Kingy - udelany jsou vazne perfektne, pevny dlouhy zapesti, ruka je v nich uplne pevne stazena, proste pecka.

No pokud by ses nebal za kvalitu slusne zaplatit, tak jeste muzes zkusit Cleto Reyes ;)
_________________
Courage is not the lack of fear but the ability to face it.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mictian


PříspěvekZaslal: po březen 25, 2013 4:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám na box relativně levný kožený Piran sport Kadet asi za 11 stovek a drží už 3 roky. Samozřejmě jsou i kvalitnější, hezčí, dražší, lépe sedící... No, Fightery to ale nebudou :D To je šílený. Hlavně ty jejich levnoty ze syntetiky...to se ti hned oloupe, nikdy bych to nekoupil.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spam


PříspěvekZaslal: po březen 25, 2013 4:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Twins, Windy, Top King - oveřené, kvalitní...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fantozzi


PříspěvekZaslal: čt březen 28, 2013 8:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A co Top Ten? Mate nekdo zkusenost? Jak si stoji ve srovnani s thai rukavicema? Diky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pitkin


PříspěvekZaslal: ne duben 28, 2013 3:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

fantozzi napsal:
A co Top Ten? Mate nekdo zkusenost? Jak si stoji ve srovnani s thai rukavicema? Diky


U Thai rukavic např. King a Twins máš výhodu lépe krytého palce (jelikož sem měl už dvakrát zlomený tak si to kurva hlídám) a límečku na zápěstí aby se ti neprolomilo , hlavně aby byli kožené ,když pak máš tréninky třebas denně tak je to znát . Co se týká volnějších rukou u twins tak většinou dělají dvě verze kde jedna je víc vyplněná pro ty co maj malé ruce ,pokud nechceš rukavice vyloženě boxerské např kuli možnosti s nima i zápasit tak bych volil raději thaiské rukavice ,sám mám King dvoje a sem spokojenej a drží jak židovská víra
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MajklM


PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 12:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,

díky za téma. Chtěl jsem se zeptat, zda někdo znáte rukavice Hook? V rukavicích se totiž nevyznám a kamarád mi je doporučil - pro začátečníka. Rukavice: http://www.sportexo.cz/rukavice/18108-hook-boxerske-rukavice-10-12oz.html

Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pitkin


PříspěvekZaslal: út květen 21, 2013 1:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MajklM napsal:
Ahoj,

díky za téma. Chtěl jsem se zeptat, zda někdo znáte rukavice Hook? V rukavicích se totiž nevyznám a kamarád mi je doporučil - pro začátečníka. Rukavice: http://www.sportexo.cz/rukavice/18108-hook-boxerske-rukavice-10-12oz.html

Díky


Záleží co od těch rukavic chceš ,pokud jdeš bouchat 1-2x týdně tak třeba stačej ,za tu cenu ale najdeš lepší. Pokud to myslíš vážně tak takovéhle rukavice určitě nee. Hlavně plasťáky při častějších tréninkách jdou brzo do prdele.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MajklM


PříspěvekZaslal: st květen 22, 2013 12:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pitkin napsal:
MajklM napsal:
Ahoj,

díky za téma. Chtěl jsem se zeptat, zda někdo znáte rukavice Hook? V rukavicích se totiž nevyznám a kamarád mi je doporučil - pro začátečníka. Rukavice: http://www.sportexo.cz/rukavice/18108-hook-boxerske-rukavice-10-12oz.html

Díky


Záleží co od těch rukavic chceš ,pokud jdeš bouchat 1-2x týdně tak třeba stačej ,za tu cenu ale najdeš lepší. Pokud to myslíš vážně tak takovéhle rukavice určitě nee. Hlavně plasťáky při častějších tréninkách jdou brzo do prdele.


Díky za odpověď, ještě o nich teda popřemýšlím.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fantozzi


PříspěvekZaslal: pá květen 31, 2013 5:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak momentálně mi nejvíce vyhovují TOP KING. Skvele sedí, drží.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Duracel


PříspěvekZaslal: pá únor 09, 2018 2:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Momentálně mám Rival, které jsem si objednal přes ebay. Vydržely dva roky a používal jsem je na sparing i na pytle. Nevýhoda je jejich zapínání - je dvojité, což je na ho... Sice to super drží, ale zdržuje to a je to nepraktické na rozepínání (vyřešeno ustřižením). Teď jsem objednal Cleto Reyes a ty budu mít akorát na sparing. Je to mexická kvalitní malovýroba. Nerozlišují low/high cost, mají prostě jednu kvalitu. Trénuju 4x týdně. Omotávky používám Rival, ty se mně osvěčily dlouhodobě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Vase oblibena znacka box rukavic
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: