Pyramida suplementů



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pyramida suplementů  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Pyramida suplementů
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rybalka40


PříspěvekZaslal: út květen 02, 2017 1:47 pm    Předmět: Pyramida suplementů Odpovědět s citátem

Zdravíčko pánové a dámy

Chtěl bych si vzít na paškál dost často omílané téma, a rád bych tomu konečně přišel na kloub. Jestli to vůbec jde Co podle Vás má opravdu smysl co se týká suplementace . Bavme se o fázi objemové kde je dostatek jídla a 5x během 7 dní silovej kvalitní trenal rozdělen do splitu který zabere 1h15max. Cvičím už nějakou dobu ale stále mě zžírá otázka, zda nevyhazuji oknem zbytečně za věci které vůbec postrádají účel :)

Mají smysl BCAA nebo je to opravdu jen marketing? Co glutamin,protein,komplexni vita, syne,crea ( creapure ) A prosil bych jen ty zkušenější ať se vyjadřují a ne ty co to mají jen načtené protože to umí kde kdo

Předem dík všem za reakce.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: út květen 02, 2017 4:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1. Esenciální mastné kyseliny, MCT, antioxidanty, vitamíny, minerály, stopové prvky a rostlinné látky.
2. Klinicky prokazatelně funkční doplňky optimalizující GIT - Probiotika, Glutamin... + Kloubní výživa
= Maximální optimalizace "zdraví", funkce orgánů, CNS, pohybového aparátu

3. Základní volné EAA- Leucin, lysin. BCAA apod.
4. Proteinové/sacharidové/all in one prášky
5. Sekundární suplementy (od sekundárních aminokyselin přes rostlinné extrakty, stimulanty etc.) dle protokolu a cíle - Tribulus, kreatin, arginin, kofein, taurin, HMB...
= To se čistě odvíjí od individuálních cílů - maximalizace síly? Tak kofein, kreatin, Beta-alanin/ maximalizace prokrvení a okysličení? - Arginin, taurin, citrulin, inosin...

Mám to načtené. Nevím co znamená zkušenější...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: út květen 02, 2017 4:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja se teda taky neradim mezi zkusene borce, svaly aby na mne clovek pohledal...
ale musím souhlasit s kolegou výše, moc pekne sepsano, dokonce mi to prijde jako styl ala bodytest

pokud se chceš bavit stylem nechci vyhazovat za zbytečné doplnky, doporucim zadne nekupovat.. jsou to prece jen doplnky
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rybalka40


PříspěvekZaslal: út květen 09, 2017 5:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dík za odpověď.

Jinak doporučení nějakého kvalitního multi vita? Beru od extrifitu V52 ale nebránil bych se i třeba změně popř. něčemu lepšímu? Trošku jsem si četl o Nexgen Pro a vypadá to celkem zajímavě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pyramida suplementů
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: