Výživový poradce - pracovní uplatnění



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Výživový poradce - pracovní uplatnění  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Výživový poradce - pracovní uplatnění
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JonnyTypek


PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2018 7:40 pm    Předmět: Výživový poradce - pracovní uplatnění Odpovědět s citátem

Zdravím, rád bych se zeptal jakým způsobem se dá začít pracovat v oblasti výživového poradenství? Nemám v tomto oboru vystudovanou VOŠ ani VŠ, ale mám pouze kurz výživového poradce. Nevíte někdo, kde se dá zaměstnat v Praze, případně kde si vychovají své zaměstnance (poradce) bez předchozí odborné praxe, pokud nějaká taková instituce-firma existuje?
Zajímám se o výživu a biologii člověka již nějaký ten rok, až nyní jsem se rozhodl, že bych se tomuto opravdu rád věnoval na plný úvazek a dal tomu vše, jen nevím, jak a kde začít.
Jak jste začínali vy? Budu rád za jakoukoli radu a postřeh.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: ne srpen 26, 2018 10:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dost pochybuju, že je nějaká firma, která by takové lidi zaměstnávala za rozumné peníze. Resp. jich bude velmi málo. V tomhle oboru se dá živit podle mě hlavně jako:
A) Prodejce nějakých předražených doplňků typu Herbalife.
B) Nebo si vybudovat svoji značku/živnost a dělat lidem online/offline výživového konzultanta. Tahle cesta je ale podle mě velmi pracná, velmi konkurenční a vyžaduje budování osobního brandu ať už přes sociální média nebo jinou formou marketingu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pajinaa


PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2018 11:00 pm    Předmět: ... Odpovědět s citátem

Ahoj, no varianty jsou různé, buď se nechat zaměstnat u poraden typu Naturhouse, Svět zdraví, které jsou rozesety všude možně nebo začít dělat na živnostenský list. V dnešní době může dělat poradce bohužel každý, zákonem to není nějak omezeno, ale je dobré mít alespoň rekvalifikační kurz poradce pro výživu a hlavně se průběžně pořád a pořád vzdělávat :-) V Praze bude ale asi konkurence obrovská...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Výživový poradce - pracovní uplatnění
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: