Databaze potravin / vyrobku (komercni vyuziti)



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Databaze potravin / vyrobku (komercni vyuziti)  Úvodní stránka -> Ostatní -> Databaze potravin / vyrobku (komercni vyuziti)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Enn


PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2017 9:48 am    Předmět: Databaze potravin / vyrobku (komercni vyuziti) Odpovědět s citátem

Ahoj!

Mate nekdo tip na dobrou databazi potravin, ktera by se dala vyuzit i pro komercni ucely? Zkousel jsem si to hledat, ale nic moc kloudneho se mi najit nepodarilo. Idealne by melo jit o ceske potraviny / vyrobky, pokud mozno.

Moc diky za jakekoliv tipy!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2017 11:25 am    Předmět: Re: Databaze potravin / vyrobku (komercni vyuziti) Odpovědět s citátem

Enn napsal:
Ahoj!

Mate nekdo tip na dobrou databazi potravin, ktera by se dala vyuzit i pro komercni ucely? Zkousel jsem si to hledat, ale nic moc kloudneho se mi najit nepodarilo. Idealne by melo jit o ceske potraviny / vyrobky, pokud mozno.

Moc diky za jakekoliv tipy!

Nevím k čemu to chceš, ale pochybuji, že by se někdo s tebou chtěl dělit o svá data. Dva odkazy níže asi obsahují nejvíce informací
lucy.cz
kaloricketabulky.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Databaze potravin / vyrobku (komercni vyuziti)
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: