Kulíšákův deníček týraného důchodce


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kulíšákův deníček týraného důchodce  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Kulíšákův deníček týraného důchodce
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kulíšek


PříspěvekZaslal: st duben 29, 2020 6:14 pm    Předmět: Kulíšákův deníček týraného důchodce Odpovědět s citátem

Čau ve spolek

Po mnoha letech se mi zastesklo po psaní tréninkového deníčku tady na ronnie.
Já ho tedy nepsala ani jinde po těch internetech, jen jako za starých dobrých časů, jedu stále retro verzi v papírové podobě. Abych si jednou na stará kolena mohla co číst a říkat si, že no, to byly roky...
(mé staré deníky tady jsou už dávno smazány. Přeci jen za nedlouho budu mít s ronnie 15 (!!!) let výročí Jako by to bylo včera ach.... )

Předpokládám, že jedinců, co mě z těch dob pamatují, tu už moc nebude (skoro doufám, že taky už dostali všichni rozum a mají lepší věci na práci )

Mě to nějak s tím cvičením nepouští, jen si skáču ze sportu na sport, což je vlastně super. Vždycky, když se v něčem začnu trochu zlepšovat a začíná to vypadat nějak nadějně, raději zdrhnu k něčemu dalšímu, co absolutně neumím, aby mě to náhodou nestihlo přestat bavit. Nějak tuším, že v 80 letech skončím u curlingu

Aktuálně tedy trénuju bojové sporty. Konkrétně mma, což znamená, že musím makat na postoj, zem i wrestling. V rámci přípravy chodím na atleták, cože je super, protože atletiku prostě miluju a na vždycky zůstane mou srdeční záležitostí. Samozřejmě chodím do posilovny, kde jakože něco zvedám, nebo to alespoň předstírám.
Do toho si chodím házet míčem na americký fotbal a tak nějak spoustu jiných věcí, co mě baví - v rámci rege aerobek :)

Trénuju jak ďas (jo, furt jsem i ve svém pokročilém věku stále stejný magor) a jak jsem psala, baví mě to čím dál tím více... Ve většině sportů už spadam do masters kategorie, ale nějak mi to neva, dělám furt, jakože nic a tvářím se podle nálady na 18-25 let

Nevím, co sem na uvod ještě napsat... teď je taková trochu chmurná doba, nikdo neví, co bude a tak ani úplně nemůžu napsat, na co se připravuju. Letošní rok jsem měla rozjetý hodně slušně, vrátila jsem se z kempu v Thajsku dost našlapaná (dělala jsem hlavního sparringa poslední dva týdny přípravy Valentýnce S) a měla jsem domluvený zápas v Korei, který padl a pak mi padl i další ve Švajcu. Mimochodem to byl 8. a 9. zrušený zápas.... Tohle mě na tom sportu štve....

Jo a zápasím Bantam (61,2kg), což nejvíc na světě nenávidím. Dělání váhy je pro mě největší peklo na zemi, protože mám skvělou genetiku a mé tělo je dělané do mongolské pouště. Všichni umírají a mé tělo se tváří, že se ho to netýká... To zápas už je za odměnu.
V postoji jsem jinak chodila 65ku většinou. Minulý týden jsem měla 68. Nechci se vážit, ale musím do léhké dietky, no... budu psát, až se odvážím se odvážit (a pak se budu muset vážit furt :D)

Kdo chcete mrknout nějaké fotky, jak to celé vypadá, tak mrkněte na fejsáč (pavlakladivovaathletesdiary), či instáč (kuliskova), tak nějak tak funguju (v intervalech baví mě to/sere mě to/dlabu na to úplně)

Na úvod dosti, stejně si nedělám moc iluze, že to dočetl někdo až sem
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: st duben 29, 2020 6:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vítej!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
kulíšek


PříspěvekZaslal: st duben 29, 2020 6:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
Vítej!


Olaaa Amigo!!!
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: st duben 29, 2020 6:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak alespoň něco staršího odsud :)
https://powerlifting.ronnie.cz/c-29015-pavla-kladivova-trenink-bojovych-sportu.html

A jeden rozhovorek z blondýnou už hodně historický, ale plný životních mouder :D
https://powerlifting.ronnie.cz/c-16898-pavla-kladivova-delam-si-veci-po-svem.html
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirkas8


PříspěvekZaslal: st duben 29, 2020 6:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vítám tě

Asi si nepamatuješ, ale pár komentů jsem od tebe v logu na ironfactoru měl Moc let zpátky jsi tam byla s Koutňou...

Já nedávno přesedlal sem a stále mě to nepřešlo. A jsem skoro stejně slabej jako tenkrát

Viděl jsem tě v DVTV jak fajtíš, vážně blázen
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st duben 29, 2020 7:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

My, co sa snazime byt silnymi emancipovanymi zenami a nutne potrebujeme svetle vzory, ta samoska sledujeme aj na fcb. Skoda tych zapasov, v USA to uz zacalo byt celkom nadejne. A este aj ta Valentina sa tusim nakoniec zranila... nuz ale tazka doba robi silne zeny, tak snad to nejako dopadne. 😂
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: st duben 29, 2020 7:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
My, co sa snazime byt silnymi emancipovanymi zenami a nutne potrebujeme svetle vzory, ta samoska sledujeme aj na fcb. Skoda tych zapasov, v USA to uz zacalo byt celkom nadejne. A este aj ta Valentina sa tusim nakoniec zranila... nuz ale tazka doba robi silne zeny, tak snad to nejako dopadne. 😂


Nene, Valentina šla o titul v UFC a úplně jí převálcovala... Celý ten zápas jsem sledovala ještě v Thajsku a bylo to uplně nejvíc nejlepší, jak kdykoli cokoli udělala, tak se všichni otočili na mě... a já jojo, to znám
Teď v neděli o tom budu dělat ještě nějaký rozhovor, tak pak pošlu :))

A jinak moc díky! :)
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: st duben 29, 2020 7:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jirkas8 napsal:
Vítám tě

Asi si nepamatuješ, ale pár komentů jsem od tebe v logu na ironfactoru měl Moc let zpátky jsi tam byla s Koutňou...

Já nedávno přesedlal sem a stále mě to nepřešlo. A jsem skoro stejně slabej jako tenkrát

Viděl jsem tě v DVTV jak fajtíš, vážně blázen


juu, děkuji!

Co já bych za to dala být furt stejně slabá, jak jsem bývala...
Takže no stress....

Zápas v Ameru byl strašný, jsem právě málem zdechla na tu váhu. Vůbec jsme to nevychytali a já měla co dělat, abych do té klece došla...
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: st duben 29, 2020 9:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čo by sme nepamätali, však sledujeme stále aj na FB a verím, že v MMA ešte spravíš veľa pekných zápasov.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: čt duben 30, 2020 7:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Čo by sme nepamätali, však sledujeme stále aj na FB a verím, že v MMA ešte spravíš veľa pekných zápasov.


Moc díky, jéééé :))

A taky stále doufám... Jak jsem psala.. něco domluveného je, resp bylo ještě před touhle situací, ale stále mě udržují v tom, že jo, jen se neví kdy. Prostě ideální podmínky na přípravu
Mě spíš štve, že tahle akce bude hodně velká a já měla v plánu si přes tím střihnout ještě něco menšího.. ale co se dá dělat, no...
Celé mě to samozřejmě štve.. čas strašně letí a já si moc dobře uvědomuju, že v tomhle sportu mě 10 let kariéry už nečeká...
(i když už schválili, že bude ta masters kategie... ale mlátit staré paní se mi fakt nechce :D To bych spíš pak přesedlala čistě na BJJ a to je sport, který rozhodně do konce života nestíhám ovládnout. Pak už k tomu jen na odreagování ten curling :D)
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: čt duben 30, 2020 7:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Teoreticky do 42-45 máš ešte pekných pár aktívnych rokov pred sebou, ak bude telo držať.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: čt duben 30, 2020 7:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Teoreticky do 42-45 máš ešte pekných pár aktívnych rokov pred sebou, ak bude telo držať.


45? To fakt? Na to už se nebude chtít nikdo koukat...
Ale jo, cítím se fajn, každý rok je to lepší, hlavně v hlavě, co si budeme... dokud mě to baví, tak s tím končit nehodlám...
Ještě je tu tedy jedna otázka, která tak trochu souvisí s tím, že jsem holčička. Ale to stejnak není na pořadu dne, takže nemá smysl to nějak zásadně řešit. I když vysvětlovat tohle mojí mamince mě kolikrát stojí více energie, než hodinové sparoše :D
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maxpoint97


PříspěvekZaslal: čt duben 30, 2020 8:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tenhle deník zvedne návštěvnost ronnie tak o 50%
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: pá květen 01, 2020 8:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

maxpoint97 napsal:
Tenhle deník zvedne návštěvnost ronnie tak o 50%


Haaa, to jsem zvědavá teda :D
Ale zdá se mi, že tu píše méně lidí, než dříve.. doufám, že je to jen pocit, nebo na to má vliv současná korunová situace
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: pá květen 01, 2020 9:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže včera :)

I. Nácviky v postoji 60min
Ráno jsem šla hodinku nějaké nácviky v postoji, hodně pohodička, na oko, žádné rány, jen holčina, co byla se mnou se učila kontrovat kopy, takže jsem se musela nechávat a tak jsem lehce modřinkatá, ale pohodka :)

II. Fýza
Intervaly na pytli.
Těžkou fýzu jsem teď dlouho nedělala nějak cíleně, potřebovala jsem si od toho trochu odpočinout...
Dlouho jsem jezdila jen lehké 60+ min aerobky, abych udělala nějaký základ a samozřejmě mitochondrie (kdo neví, o čem mluvím, poslechněte si nějaký rozhovor s Jirkou Dostálem, vřele doporučuji...)
Takže včera poprvé, na pohodku 20/20/10 x 4 kola.
(20 práce na max, 20 odpočinek, 10 kol v jedné serií, celkem 4 serie)
Mezi sériemi bych měla čekat, až mi tep spadne na 130 (což bylo v tomhle případě cca 40s, tak jsem si ještě doposkakovala a než jsem znovu spustila timer, tak to bylo cca 1,5 min...)
Už se těším na ty super těžké fýzy zase. Mám to ráda :D Výlezům z garminům říkám kohoutci, takže pak vás potěším nějakým takovým veselým kohoutkem :D)

III. Silovka
V téhle době tak nějak divočina, asi jako všude...
Obecně chodím hodně do dynamiky a kombinuji s se sílou. Poslední cca rok chodím dva silové tréninky týdně. Relativně rychlé, do hodky jsem hotová vždycky.
Jako celý život si nemůžu dovolit chodit větší objemy, protože pak prostě rostu (ne, nejsem ta pipinka, co se bojí, aby jí po dřepech nenarostly nohy. Mě prostě rostou už u pětkových opakováních tak, že za dva týdny takového tréninku vypadam jak hulk, což by mě neštvalo tolik, kdybych věděla, že to pak nebudu muset shazovat do váhy... Naštěstí mám nadřepováno na několik životů dopředu, takže tak nějak vím, co můžu a co ne :)

Takže včera asi tak:
výskoky s hexbarem + rotační odhody s medikem
Po dlouhé době dřepy v předu tak nějak na pohoděndu 4x3/80 + land mine rotace (břich)
RFESS (Bulharský dřep) - beru dva 28kg KB + anticore dynamicky
Dynamický benč (tady beru fakt malou váhu a lítám tam s tím) 4x4/55 + Odhody od hrudníku
Z přess - končila jsem na 6x40


Příjemný den to byl....
Dneska jsem čtvrtý den v lehké dietě a mám nahoře půl kila. Klasika... To hned rozzáří ráno :D
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kulíšákův deníček týraného důchodce Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: