Pull up vs Chin up



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pull up vs Chin up  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Pull up vs Chin up
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Skurk


PříspěvekZaslal: so únor 10, 2018 7:54 pm    Předmět: Pull up vs Chin up Odpovědět s citátem

Zdravím, mám problém. Cvičím už cca 1 rok kalisteniku. Nedávno jsem začal mít strašné bolesti v lokti, tak jsem šel za doktorem a mám zánět lokte. Bylo mi doporučeno nedělat nic namáhavého a později se vrátit jak to pomyne ke cvičení a uvidí se jak a co. 2 týdny jsem čekal, přestalo to a vrátil jsem se ke cvičení, co jsem zjistil - zánět a celkově bolest v lokti se projevuje jen při shybech nadhmatem a u přítahů s úzkým úchopem, u ničeho jiného. Mám teda 2 možnosti - nechat shybů nebo jít na zákrok. Vím že je to nanic, ale na zákrok nechci , takže musím nechat shybů. To jen na úvod,

Moje otázka je - jediný pohyb kde mě to nebolí a vyhovuje mi to je podhmat na šířku ramen (chin up). Chci se zeptat, dá se tím nahradit shyby a vlastně dají se tím budovat záda stejně jako u shybů nadhmatem ? Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wondra


PříspěvekZaslal: ne únor 11, 2018 1:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ta bolest je v místě předloktí na horní straně? Je to tenisový loket, nebo jakou más diagnózu?
_________________
Co zmůžu, to zmůžu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skurk


PříspěvekZaslal: ne únor 11, 2018 3:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

wondra napsal:
Ta bolest je v místě předloktí na horní straně? Je to tenisový loket, nebo jakou más diagnózu?


epikondylitida, zánět úponů v oblasti loktu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mo84


PříspěvekZaslal: st únor 14, 2018 6:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vyhledávání:
"Limited Shoulder Flexion in Hanging"

Myslím, že to může být váš problém
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pull up vs Chin up
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: