Fullbody, síla, kondice.



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Fullbody, síla, kondice.  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Fullbody, síla, kondice.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
FRANKLIN


PříspěvekZaslal: st leden 01, 2020 10:45 pm    Předmět: Fullbody, síla, kondice. Odpovědět s citátem

Ahoj, jmenuji se Lukáš a pod přezdívkou Franklin zde už nějaký ten log mám, avšak je tady nový rok já chtěl změnit hlavně jednu věc. Věnovat se jednomu typu tréninku, který nebudu neustále měnit. Tím tréninkem je jednoznačně klasické, old Scholl Fullbody 2-3x týdně. Tento trénink mi za mé tréninkové období cca 10 let přinesl vždy nejlepší výsledky v poměru času stráveného ve fitku a výsledků jak silového tak svalového a jelikož mě poslední dobou hodně začal bavit běh, je to ideální kombinace.

Každý týden bych chtěl mít splněny následující cíle: 2 silové fullbody tréninky, naběháno 50 km a alespoň 500 shybů na hrazdě (další věc která mě hodně baví mimo fitko)

Za dobu co cvičím jsem dosáhl následujících maximálek:

Drep: 3x200kg

Mrtvý tah: 1x260kg

Bench-press: 1x185 kg

To vše při váze nějakých 110 kg, nyní mám 100kg při 188cm. A vahy které zvedám jsou samozřejmě mnohem nižší, už to nikam neženu a snažím se být spíš univerzální atlet než hrouda svalů bez kondice.

Log bude sloužit k vlastní kontrole a třeba i k motivaci ostatních, které baví podobné věci :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: čt leden 02, 2020 4:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zas to isté, nechápem načo stále vytvaras nový a nový log? Však zapisuj a hotovo...
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Fullbody, síla, kondice.
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: