Sex - testosteron



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Sex - testosteron  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Sex - testosteron
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Skurk


PříspěvekZaslal: so březen 24, 2018 4:40 pm    Předmět: Sex - testosteron Odpovědět s citátem

Zdar, četl jsem "mýtus" že sex a masturbace snižují testosteron a oslabují při cvičení, je to pravda ? :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: so březen 24, 2018 4:52 pm    Předmět: Re: Sex - testosteron Odpovědět s citátem

Skurk napsal:
Zdar, četl jsem "mýtus" že sex a masturbace snižují testosteron a oslabují při cvičení, je to pravda ? :D


staci prestat ho nit.... a nebo cvicit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: po březen 26, 2018 11:28 pm    Předmět: Re: Sex - testosteron Odpovědět s citátem

Skurk napsal:
Zdar, četl jsem "mýtus" že sex a masturbace snižují testosteron a oslabují při cvičení, je to pravda ? :D


ano.
vsetci profi sportovci a kulturisti ziju v celibate.
rozmysli si ake mas priority, chlapce
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: út březen 27, 2018 9:21 am    Předmět: Re: Sex - testosteron Odpovědět s citátem

**
--
Smazáno. admin
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: út březen 27, 2018 9:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Typek, co bydli po tricitce s mamou tu vypravi o uspechu u zen.
Rando uz dost. Bez uz konecne pryc...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cratach


PříspěvekZaslal: út březen 27, 2018 11:35 am    Předmět: Re: Sex - testosteron Odpovědět s citátem

Skurk napsal:
Zdar, četl jsem "mýtus" že sex a masturbace snižují testosteron a oslabují při cvičení, je to pravda ? :D


Ano, proto někteří puberťáci honěj 4x denně, tělo takhle reguluje v tomhle věku moc vysokou hladinu testosteronu. Proto za starejch časů, kdy byly choutky mládeže hlídány, z kluků rostli moc velký chlapáci, víc se válčilo, každý malý město mělo svuj hampejz...

A teď bez sarkasmu. Je to strašná hovadina. Sexuálně frustrovanej týpek bude možná podrážděnej a v nasranosti parkrát na čince víc potáhne, ale jinak s ním nebude k vydržení a testosteronu rozhodně kvůli celibátu víc mít nebude, spíš to bude dokonce naopak.
_________________
"A vy jste jako kdo?"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: út březen 27, 2018 12:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

**
--
Smazáno. admin


Naposledy upravil Trubens dne út březen 27, 2018 12:22 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út březen 27, 2018 12:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní


PříspěvekZaslal: út březen 27, 2018 12:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trubens, v tvojom prípade to s tou ejakuláciou už hodne prehánaš.V 30-tich rokoch ejakulovať doma u mámy teda žiadne dobré vyhliadky do budúcna. Teda v tvojom prípade už budúcnosť nebude dlhá. Už si preejakulovaný a zvoní ti hrana
nahoru
Chadzi


PříspěvekZaslal: út březen 27, 2018 12:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hugh Hefner by s tebou Rando nesouhlasil.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PAVUK


PříspěvekZaslal: út březen 27, 2018 1:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trubens napsal:
... Len naivny hlupak si mysli, ze casta ejakulacia nepredstavuje pre telo ziadnu zataz...a ze nema vedlajsie ucinky...

U psychologa, resp. psychiatra si uz bol? Ak nie, doporucujem tam ist cim skor, skor nez tieto Tvoje vylevy prerastu do vaznejsich stavov. Mozes byt nebezpecny nielen sebe, ale aj ostatnym. Vyhladaj odbornu pomoc!
_________________
zami.crash: "na e-shopu je tolik sportovní výživy a vy mi sem napíšete at žeru.. to sem fakt nevěděl"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: út březen 27, 2018 1:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1x týždenne ty vole

Ono to neni sranda, treba to pravidelne preblafnúť, ejakuláciou znižuješ riziko chorôb a problémov spojených s tvojim penisom. A hlavne je príjemné uvoľniť tlaky Pričom je vraj, technicky vzaté, jedno, či si honíš alebo máš sex. Nedostatok sexu má skôr potom negatívne psychické "efekty" z nedostatku blízkosti a dotykov inej osoby a pod. Niekde o tom písal Radim Uzel ak si dobre spomínam.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skurk


PříspěvekZaslal: út březen 27, 2018 6:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Klid ne , já jen že jsem viděl nějaké videa o "Nofap" kde borci říkali že jsou několik měsícu bez sexu/masturbace a prý je jejich trénink i růst mnohem lepší :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: út březen 27, 2018 7:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No fap jsem jednou zkoušel... už nikdy více. Taky se přikláním k tomu, že sex/honění testosteron zvyšuje i když se můžeš dočíst opak. Nicméně at uz abstinence nebo její opak by neměl mít vliv na růst.
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PAVUK


PříspěvekZaslal: st březen 28, 2018 11:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

http://joe.endocrinology-journals.org/content/52/1/51
citace:
A prolonged study relating plasma testosterone levels to coitus is reported in one male subject. Testosterone levels in samples taken during and immediately after sexual intercourse were significantly higher than those found under resting conditions. A significant difference was not apparent between testosterone measurements taken before and after orgasm, and coitus did not appear to affect plasma luteinizing hormone levels. A marked nyctohemeral rhythm was observed in testosterone levels which tended to be higher early in the day. Masturbation had no significant effect on plasma testosterone levels in seven subjects.
_________________
zami.crash: "na e-shopu je tolik sportovní výživy a vy mi sem napíšete at žeru.. to sem fakt nevěděl"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Sex - testosteron
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: