Počítání kalorií



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Počítání kalorií  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Počítání kalorií
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Skurk


PříspěvekZaslal: po červenec 09, 2018 11:41 am    Předmět: Počítání kalorií Odpovědět s citátem

Zdar, chci se zeptat, jak je nejlepší počítat kalorie. Jde mi vlastně o 2 způsoby. Řekněme že si stanovím nějaký počet a to 2700 kalorií, to u mě bude třeba znamenat + 300 kcal navíc, než spálím tudíž na tom v pohodě nabírám svaly a trochu tuku. Tohle ale funguje pouze pokud mám sedavý den a nic moc nedělám. Pak ale příjde den kdy místo sezení jdu na výlet kde třeba celý den chodím ... jak se to dělá v tomhle případě ?

Normálně bych to řekl tak, že prostě v ten den co chodím si prostě sním více jídla, abych měl třeba 3000kcal a tím pádem měl pořád těch +300 v plusu, ale na netu se často říká, že tím skáče metabolismus a není to vůbec dobré a i když jsou nějaké dny, kdy prostě sportuju, hýbu se víc než normálně atd. tak je stejně dobré jíst normálně jako bych ni nedělal tzn. těch 2700 kcal, že se to bere z dlouhodobeho hlediska a prostě to bude funguvat lépe .... jak to je ? Dík
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: po červenec 09, 2018 12:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Už jsi se tu na podobnou blbost nedávno ptal ne? achjo
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
haino


PříspěvekZaslal: po červenec 09, 2018 1:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sedavý den nemám nikdy, ale dejme tomu, že 2700 odpovídá.V hýbací den za každou čistou hodinu přidávám 500-600kcal, takže to kolíše mezi 3700-7000. Závěr: jest furt stejně nejde, znamenalo by to shazovat třeba půl kila denně.Čísla si dosaď svoje, nevím jak intenzívně se hýbeš.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Počítání kalorií
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: