V čem nosíte suplementy?


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - V čem nosíte suplementy?  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> V čem nosíte suplementy?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Roumec


PříspěvekZaslal: so červenec 07, 2018 2:15 pm    Předmět: V čem nosíte suplementy? Odpovědět s citátem

Ahojte

chtěl bych se zeptat, jak válčíte s transportem suplementů. Creatin, BCAA, amina etc. před a po treníngu, během dne a bůhvíkdy ještě. Dohromady to dělá hodně malých a nepraktických dávek prášků.

Já nosím protein normálně v shakeru a na ostatní jsem si oblíbil kinder vajíčka. Má někdo nějaký inovativní způsob?
_________________
ICQ:
A: hej jsem v prdeli:D
B: Co je
A: zvedal jsem nohy ve visu a pritahoval kolena na jact-packu a narostl mi zevni sikmy sval brisni a vypadam jako presipaci hodiny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: so červenec 07, 2018 2:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Docela často vídám (ke své radosti:) používat lidi toto:
https://obchod.ronnie.cz/s-6009-sejkr-ronnie-cz-se-zasobniky-cerny.html

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Roumec


PříspěvekZaslal: so červenec 07, 2018 2:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je supeeeer, při nejbližší příležitosti kupuju! :)
_________________
ICQ:
A: hej jsem v prdeli:D
B: Co je
A: zvedal jsem nohy ve visu a pritahoval kolena na jact-packu a narostl mi zevni sikmy sval brisni a vypadam jako presipaci hodiny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eraZ


PříspěvekZaslal: so červenec 07, 2018 3:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ráno všetko nasypem do shejkera, nalejem vodou, rozmiešam, zavriem shejker, hodím do tašky a poobede po tréningu len vyberiem z tašky a vypijem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so červenec 07, 2018 4:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nikde, radšej si do krabičky urob jedlo naviac.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: ne červenec 08, 2018 12:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Cvic nalacno, take jednoduche :)
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne červenec 08, 2018 8:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

seeya napsal:
Cvic nalacno, take jednoduche :)


to su rady. to si uz mohol napisat: "necvicit vobec je najjednoduhsie". odpadli by starosti s krabickami, suplementami a podobnych ptakovin
nahoru
Frybis


PříspěvekZaslal: ne červenec 08, 2018 12:56 pm    Předmět: Re: V čem nosíte suplementy? Odpovědět s citátem

Roumec napsal:
Ahojte

chtěl bych se zeptat, jak válčíte s transportem suplementů. Creatin, BCAA, amina etc. před a po treníngu, během dne a bůhvíkdy ještě. Dohromady to dělá hodně malých a nepraktických dávek prášků.


Pokud nejsem doma nebo v práci, tak mám 90% času u sebe auto, takže to je moje skladiště

těch 10% jsem v hospodě takže tam suplementy dávám v tekuté formě
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roumec


PříspěvekZaslal: út červenec 10, 2018 9:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

seeya napsal:
Cvic nalacno, take jednoduche :)


Tréning mívám 6:30, vstávám v 5, doma proteiňák, na tréning BCAA a creatin a pak ještě jeden proteiňák přes den na svačinu, protože v práci zvládám jen 2 velký jídla. od 5 do 8 na lačno bych se asi poblil
_________________
ICQ:
A: hej jsem v prdeli:D
B: Co je
A: zvedal jsem nohy ve visu a pritahoval kolena na jact-packu a narostl mi zevni sikmy sval brisni a vypadam jako presipaci hodiny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: út červenec 10, 2018 9:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Si myslíš, že keď nebudeš do seba tlačiť jedlo každé dve hodiny, tak sa stane, čo? Zoschneš?
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Humanic145


PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2018 7:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Si myslíš, že keď nebudeš do seba tlačiť jedlo každé dve hodiny, tak sa stane, čo? Zoschneš?


někdo to třeba bere vážněji a chce svoje snažení v posilovně zúročit správným jídlem, suplementací a jejich správným načasováním.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2018 10:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ak vazneji sa nerovna priprave na olympiu, tak fakt to do seba nemusi tlacit kazde dve hodiny ako krmna hus
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Humanic145


PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2018 10:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Petey napsal:
Ak vazneji sa nerovna priprave na olympiu, tak fakt to do seba nemusi tlacit kazde dve hodiny ako krmna hus


ale pokud to tak chce a naplňuje ho to, tak může ne?
fascinuje mě, jak tu někdo napíše, že nemá vysledky, nemůže přibrat a všichni chytrý jak málo žere a že musí vic toho a tamto... Pak když se někdo to snaží dělat aby výsledky měl a trochu to řeší tak mu řeknete, že se to neposere, že nejde na olympii :D.

Já se taky nechystám na olympii, ale kdyby mě nekdo radil ať to tak nehrotím tak ho pošlu někam (ať si to odrbáva sám, když je lempl ), protože právě proto, že to dodržuju mám výsledky jaké mám a to mě dělá happy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2018 11:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ty hlavne dodržuješ isté "protokoly", asi ťažko v tvojom prípade hovoriť o nejakom "reakreačnom" cvičení...
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2018 12:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Humanic145 napsal:
Petey napsal:
Ak vazneji sa nerovna priprave na olympiu, tak fakt to do seba nemusi tlacit kazde dve hodiny ako krmna hus


ale pokud to tak chce a naplňuje ho to, tak může ne?
fascinuje mě, jak tu někdo napíše, že nemá vysledky, nemůže přibrat a všichni chytrý jak málo žere a že musí vic toho a tamto... Pak když se někdo to snaží dělat aby výsledky měl a trochu to řeší tak mu řeknete, že se to neposere, že nejde na olympii :D.

Já se taky nechystám na olympii, ale kdyby mě nekdo radil ať to tak nehrotím tak ho pošlu někam (ať si to odrbáva sám, když je lempl ), protože právě proto, že to dodržuju mám výsledky jaké mám a to mě dělá happy


Lenze ty mas trosku ine podmienky, pristup a "other factors" ako rekreacny cvicenec, aj ked je to len hobby.
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šejkr Ronnie.cz se zásobníky (zelený) | Ronnie.cz
Praktický pokročilý šejkr Ronnie.cz se dvěma zásobníky v zeleném provedení.
79 Kč
Šejkr Ronnie.cz se zásobníky (růžový) | Ronnie.cz
Praktický pokročilý šejkr Ronnie.cz se dvěma zásobníky v růžovém provedení.
99 Kč
Šejkr Ronnie.cz se zásobníky (červený) | Ronnie.cz
Praktický pokročilý šejkr Ronnie.cz se dvěma zásobníky v červeném provedení.
79 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - V čem nosíte suplementy? Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: