Večeře a pozdní večeře do vlaku - jak řešit v dietě?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Večeře a pozdní večeře do vlaku - jak řešit v dietě?  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Večeře a pozdní večeře do vlaku - jak řešit v dietě?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlitavsky


PříspěvekZaslal: po leden 14, 2019 9:27 am    Předmět: Večeře a pozdní večeře do vlaku - jak řešit v dietě? Odpovědět s citátem

Ahoj,

tento týden jedu vlakem cca 7 hodin a potřebuji vyřešit večeři a pozdní večeři. Sice se dá něco koupit ve vlaku, ale dle zkušeností je to nedostačující. Co byste volili vzhledem k možnostem (nedá se to ohřát atp)? Je možné si udělat maso rýže a jíst to chladné?

Večeře - 30g bílkovin a nějaké sacharidy

Pozdní večeře - 30g bílkovin a cca 20g tuků

Díky za nápady
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
macjek


PříspěvekZaslal: po leden 14, 2019 9:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Maso a rýže za studena za mě nic moc.

Když nemám čas a prostor, dobře poslouží například rýže s proteinem (v podstatě tak udělám například čokoládovou rýži) a to se dá jíst jak teplé, tak studené.

Nebo racio chlebíčky + třeba tuňák (či pečivo, tam už je to o tom, co ti chutná a jak hodně držíš stravu).

Dobré mohou být i kvalitní proteinové tyčinky.

Možností je spousta. Ono celkově neustále kuře+rýže jako jediný zdroj bílkovin a sacharidů - proč...?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlitavsky


PříspěvekZaslal: po leden 14, 2019 9:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

macjek napsal:
Maso a rýže za studena za mě nic moc.

Když nemám čas a prostor, dobře poslouží například rýže s proteinem (v podstatě tak udělám například čokoládovou rýži) a to se dá jíst jak teplé, tak studené.

Nebo racio chlebíčky + třeba tuňák (či pečivo, tam už je to o tom, co ti chutná a jak hodně držíš stravu).

Dobré mohou být i kvalitní proteinové tyčinky.

Možností je spousta. Ono celkově neustále kuře+rýže jako jediný zdroj bílkovin a sacharidů - proč...?


Díky, určitě je to možnost. Ty chlebíčky s tunakem se mi líbí - bohužel striktnější dietu momentálně držím. Vezmu k tomu asi ještě Zero Bar tycinky.

Já mám kuře 1-2x týdně, rýži vícekrát to je pravda... Ale snažím se to kombinovat s KusKusem, Quinoa, Bulgurem atp. Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IronAndrew


PříspěvekZaslal: po leden 14, 2019 9:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vepřové s bramborem se dá jist studené daleko snáze jak zdechly kuřecí nebo hovězí s rýži a pak to můžeš vykoupat v kečupu. Jinak za studena těstovinovy salát s tuňákem, losesem. Nebo bych to neřešil nazer se jak debil před cestou a po cestě tak nebudeš 7 hodin jist no bože co se stane..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Večeře a pozdní večeře do vlaku - jak řešit v dietě?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: