Alkohol po tréninku



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Alkohol po tréninku  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Alkohol po tréninku
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Martin Paršo


PříspěvekZaslal: so únor 02, 2019 11:46 am    Předmět: Alkohol po tréninku Odpovědět s citátem

Čau, na rovinu se zeptám, vadí růstu/regeneraci, pokud si dám v tréninkový den nějaký ten alkohol ? Nebavím se o tom, že se po tréninku ožeru, sice piju, ale s mírou, řekněme pokud du do hospody tak ty 2-3 desítky. Ve dnech volna to neřeším, to si klidně nějaké ty 2-3 piva dám (ne pořád, třeba 1x týdně) a stejně to roste, ale cvičím 4x týdně a tak někdy když se jde do hospody zrovna v den tréninku, tak mám celkem schýzu že by to mohlo zmařit celý můj trénink :D Nebavím se o tom, že docvičím a dám si pivo místo proteinu, ale řekněme že odpoledne cvičím a večer si dám ty 2-3 kousky, bude to mít vliv ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: so únor 02, 2019 2:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Neřeknu nakolik moc to vadí
Ale alkohol váže bílkovinu L1 která je "zodpovědná" za "růst svalů"
Závěr si udělej sam
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dominik01


PříspěvekZaslal: so únor 02, 2019 3:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud je přímo o vztah svalová proteosyntéza - alkohol, tak příjem alkoholu ti odezvu sval. proteo. na odporový trénink sníží, Aae není to tak, že si dáš večer v tréninkový den 2 piva a všechno jde do háje... více třeba zde : https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3922864/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Alkohol po tréninku
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: