Boxovací pytel v paneláku?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Boxovací pytel v paneláku?  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> Boxovací pytel v paneláku?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
adios1


PříspěvekZaslal: po květen 19, 2014 2:33 pm    Předmět: Boxovací pytel v paneláku? Odpovědět s citátem

Zdravím,

chtěl bych se zeptat jestli někdo nemá zkušenost se zavěšením 50-80kg pytle v paneláku. Jde mi o hluk, nerad bych pokaždé co půjdu na pytel slyšel nadávání sousedů. Jestli je to únosné nebo ne. Za každý postřeh budu vděčný. Předem díky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tommm


PříspěvekZaslal: po květen 19, 2014 3:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jako dá se všechno ,ale nejspíš bych raději investovaný peníze do pytle dal za permanentku v nějakým boxerským klubu.
Ale pokud opravdu dát pytel do paneláku,tak třeba někam dolu do kočárkárny,nebo do sklepních prostor,ev.bývalá prádelna...tam by to snad nemuselo nikomu vadit...a když pořídíš nějakej starší pytel,nebudeš se aspon muset bát,že ti ho z těchto"společných prostor"ukradne,nebo prořízne...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Priest


PříspěvekZaslal: po květen 19, 2014 3:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja sem teda nemel se sousedama nikdy problem, a to sem obcas boxoval i ve vecernich hodinach. Ty rany nevytvari rezonanci jako treba nahlas pusteny repraky, kvuli kterym u me uz parkrat sousedi byli. Kdyz budes mit rozumny ukotveni,tak by se nemelo prenaset ani nic do stropu. Klidne si pytel porid,ale prijde mi to jako zbytecnost,pokud chodis do nejakyho klubu,moc casu si na to stejne nenajdes,ikdyz si ted rikas,ze budes trenovat kazdej den. A ta investice mi prijde zbytecna,pokud by to mel byt nejakej kvalitnejsi,kterej neco vydrzi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tommm


PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2014 2:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Znám i borce co má doma v bytě boxovací hrušku .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rrrrrreeyy


PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2014 10:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky bych se přiklonil spíše k tomu, aby jsi si pytel umístil do prostor kočárkárny, sklepu, nebo prádelny. Já tam mám například posilovnu a nikomu to nevadí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
primatoreeek


PříspěvekZaslal: so listopad 13, 2021 8:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj. Já jsem právě taky v paneláku a přemýšlel jsem nad tímhle boxovacím trenažérem. Máte ho někdo? Je to horší než normální pytel? Docela se bojím, protože sousedi jsou háklivý na zvuky :D[/url]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dodo1985


PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2021 8:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,

taky mám už mnoho let pytel v ložnici v paneláku. Nikdo mi zatím nic neřekl. Ale s cvičením to nepřeháním.
Tak 1+2x týdně max a vždy v nějakou rozumnou hodinu.
A taky záleží jaké máš sousedy.
_________________
Necvičím ani pro zdraví, ani pro sílu, ani pro krásu.
Cvičím, abych si udělal žízeň.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Katsudo boxovací pytel | -
Boxovací pytel Katsudo vyrobený z materiálu Plastel je jeden z nejkvalitnějších pytlů na našem trhu.
1124 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Boxovací pytel v paneláku?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: