Stale hubeny.



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Stale hubeny.  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Stale hubeny.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Joshan33


PříspěvekZaslal: so květen 28, 2022 8:19 am    Předmět: Stale hubeny. Odpovědět s citátem

Zdravim, predem dodam ze cvicim pod dohledem trenera, a cvicim technicky dobre..

uz od mala jsem byl kost a kuze, ve veku 15let jsem vazil 49kg, v 18ti letech jsem vazil 55kg..

Zacal jsem v 18cti cvicit, a nabral jsem na 64kg, asi za cca rok, (6% bodyfat )
pak jsem prestal cvicit, a moje vaha se drzela dlouhe roky na 57kg..

Ted aktualne mi je 25 let, vazim 64kg a vyska 180cm, zacal jsem pred 7 mesicema cvicit aktivne... coz jsem nabral asi 4kg...

Zde je muj Jidelnicek:

Banan 2x ,vlocky s mlekem.

Gainer mutant mass,

creatine monohydrate

ryze s masem (vetsi porce,stehno)

tunak s chlebem.

gainer mutant mass

ryze s masem (vetsi porce,stehno)

banan 2x nebo testoviny.

vajicka 3x (michane)

a pak spanek na 8hod..

toto vse jim vetsinou po hodine, nebo po hodine a pul.

A ted bych se chtel zeptat, jelkoz jim hodnotne jidla kde jsou Sacharidy a bilkoviny, jak je mozne ze vypadam postavove jak 14ti lety kluk? Nejvic me na tom stve ze se snazim jist dost, ale moc nevidim vahove zmeny... Behat nechodim, ani nic takoveho.

Dekuju za radu.

Aktualne bodyfat 7%
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so květen 28, 2022 9:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Genetika nebude žiadne terno, to je isté, holt, doplň tam ešte jeden dva šejky - tvaroh, proteín, ovocie. Toľko gaineru tam pchať nemusíš. Raz denne si daj aj poriadne kalorické cheat jedlo, tá tvoja strava je dosť čistá a striktná, teda pokojne raz denne poriadny burger, hrniec cestovín, výdatný tanier sushi, riadny reznisko a pod. Holt a vydržať, musíš si roztiahnuť žalúdok, tvrdo trénuj, na kardio zabudni a o rok-dva bude dobre.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joshan33


PříspěvekZaslal: so květen 28, 2022 11:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Genetika nebude žiadne terno, to je isté, holt, doplň tam ešte jeden dva šejky - tvaroh, proteín, ovocie. Toľko gaineru tam pchať nemusíš. Raz denne si daj aj poriadne kalorické cheat jedlo, tá tvoja strava je dosť čistá a striktná, teda pokojne raz denne poriadny burger, hrniec cestovín, výdatný tanier sushi, riadny reznisko a pod. Holt a vydržať, musíš si roztiahnuť žalúdok, tvrdo trénuj, na kardio zabudni a o rok-dva bude dobre.



Diky za info sefe, dam na tvoji radu, jeste by me zajimala jedna vec, rika se ze siroke shyby rozsiruji zada a opticky ramena, jak je mysleno to " opticky rozsiruje ramena? " nebo vlastne jaky to ma effekt kdyz clovek stoji zepredu a ma k tomu uzky pas? je pak na tom clovekovi videt ze ma sirsi hrudnik? Nebo ramena? (pouze co se tyka pohledu zepredu).. vim ze pak ma clovek sirsi zada, ale zepredu je tam jaka zmena?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT


PříspěvekZaslal: so květen 28, 2022 12:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Joshan33 napsal:
Turakam napsal:
Genetika nebude žiadne terno, to je isté, holt, doplň tam ešte jeden dva šejky - tvaroh, proteín, ovocie. Toľko gaineru tam pchať nemusíš. Raz denne si daj aj poriadne kalorické cheat jedlo, tá tvoja strava je dosť čistá a striktná, teda pokojne raz denne poriadny burger, hrniec cestovín, výdatný tanier sushi, riadny reznisko a pod. Holt a vydržať, musíš si roztiahnuť žalúdok, tvrdo trénuj, na kardio zabudni a o rok-dva bude dobre.



Diky za info sefe, dam na tvoji radu, jeste by me zajimala jedna vec, rika se ze siroke shyby rozsiruji zada a opticky ramena, jak je mysleno to " opticky rozsiruje ramena? " nebo vlastne jaky to ma effekt kdyz clovek stoji zepredu a ma k tomu uzky pas? je pak na tom clovekovi videt ze ma sirsi hrudnik? Nebo ramena? (pouze co se tyka pohledu zepredu).. vim ze pak ma clovek sirsi zada, ale zepredu je tam jaka zmena?


1) Sirku ramen od kosti ke kosti treninkem nezmenis, muzes na ne maximalne pridat nejake ty svaly coz pak opticky a o nejaky ten kousek ramena zvetsi. Uzky pas spolu s sirokymi zady na sirku ramen pak maji taky opticky vliv, nebot zvetsis pomer ramen k pasu (tzv. shoulder-waist ratio).

2) Kdyz mas siroke zada tak to zepredu vypada ze mas vcko, proste mas pas a od spoda
oblouk do Vcka (odkud zalezi kde se ti upina siroky sval zadovy) az k ramenum, nevim jak bych to lepe vysvetlil = se podivej na kulturistu zepredu a uvidis

3) Siroke shyby = siroke zada: jen bych chtel ujasnit ze sirka uchopu na to nema vliv a naopak nekdy muzes lepe procvicit svaly ktere potrebujes k sirce zad napriklad na uzko neutralnim uchopem. Rozdil je hlavne v rozsahu pohybu a taky v tom ze nekde zapojujes urcity sval vice ci mene.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joshan33


PříspěvekZaslal: so květen 28, 2022 1:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MilanT napsal:
Joshan33 napsal:
Turakam napsal:
Genetika nebude žiadne terno, to je isté, holt, doplň tam ešte jeden dva šejky - tvaroh, proteín, ovocie. Toľko gaineru tam pchať nemusíš. Raz denne si daj aj poriadne kalorické cheat jedlo, tá tvoja strava je dosť čistá a striktná, teda pokojne raz denne poriadny burger, hrniec cestovín, výdatný tanier sushi, riadny reznisko a pod. Holt a vydržať, musíš si roztiahnuť žalúdok, tvrdo trénuj, na kardio zabudni a o rok-dva bude dobre.



Diky za info sefe, dam na tvoji radu, jeste by me zajimala jedna vec, rika se ze siroke shyby rozsiruji zada a opticky ramena, jak je mysleno to " opticky rozsiruje ramena? " nebo vlastne jaky to ma effekt kdyz clovek stoji zepredu a ma k tomu uzky pas? je pak na tom clovekovi videt ze ma sirsi hrudnik? Nebo ramena? (pouze co se tyka pohledu zepredu).. vim ze pak ma clovek sirsi zada, ale zepredu je tam jaka zmena?


1) Sirku ramen od kosti ke kosti treninkem nezmenis, muzes na ne maximalne pridat nejake ty svaly coz pak opticky a o nejaky ten kousek ramena zvetsi. Uzky pas spolu s sirokymi zady na sirku ramen pak maji taky opticky vliv, nebot zvetsis pomer ramen k pasu (tzv. shoulder-waist ratio).

2) Kdyz mas siroke zada tak to zepredu vypada ze mas vcko, proste mas pas a od spoda
oblouk do Vcka (odkud zalezi kde se ti upina siroky sval zadovy) az k ramenum, nevim jak bych to lepe vysvetlil = se podivej na kulturistu zepredu a uvidis

3) Siroke shyby = siroke zada: jen bych chtel ujasnit ze sirka uchopu na to nema vliv a naopak nekdy muzes lepe procvicit svaly ktere potrebujes k sirce zad napriklad na uzko neutralnim uchopem. Rozdil je hlavne v rozsahu pohybu a taky v tom ze nekde zapojujes urcity sval vice ci mene.




Diky za objasneni sefe, a mohl by si mi rict zda tento kluk ma pouze siroke klicni kosti? A nebo ma siroke ramena protoze ma vymakane zada a ramena z fitka? Celkem by me to zajimalo, jestli vypada takhle protoze ma siroke klicni kosti, a nebo protoze drtil ramena a zada ve fitku.


Zasilam fotku jeho zad, a predku.






Diky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: st červen 01, 2022 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pořádně se nažer..
Kuře s rýží je spíš do diety...
Nevidim tam moc tuku, ke každýmu jídlu dej panáka oliv. oleje.

Jinak nevim jestli ta fotka nezkresluje, ale vidim tam skoliozu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT


PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2022 2:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Joshan33 napsal:

Diky za objasneni sefe, a mohl by si mi rict zda tento kluk ma pouze siroke klicni kosti? A nebo ma siroke ramena protoze ma vymakane zada a ramena z fitka? Celkem by me to zajimalo, jestli vypada takhle protoze ma siroke klicni kosti, a nebo protoze drtil ramena a zada ve fitku.

Nedokazu ti podle takovych fotek rict jestli ma uzka ci siroka ramena od prirody. Ja bych rekl ze ma siroke ramena od prirody, ale ne aby to vyznelo tak jak jsi napsal, "pouze siroke klicni kosti", samozrejme do toho i cvici. Rekl jsem to trocha krkolomne ale snad me chapes.

Pro porovnani - uzke ramena, siroka ramena
https://preview.redd.it/8i610035o3651.jpg?auto=webp&s=e8c037f8cde05f3f96bd4394c73aa097f2f28c1f
https://qph.cf2.quoracdn.net/main-qimg-ec22be67087fd598f6aa62c12fe81f29-lq

Neresil bych vsak jestli ma nekdo siroke ci uzke ramena, ale zajimal bych se o to jak dosahnout co nejlepsi svalove a silove formy ktere tve telo povoli.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mildares


PříspěvekZaslal: pá červen 17, 2022 8:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem měl podobný problém jako ty. ve 21 nebo 22 letech jsem měl 61 kg!
Nyní mám kolem 85kg... Mohu ti poradit jen to - pokud nepřibíráš, jíš málo.
Měl jsem ze začátku problém toho sníst hodně - ono jsem si myslel, že jím hodně ale každý týden jsem přidával na porci třeba 10g sacharidu navíc. Na to je dobrý koupit si mixér, tam to nalupeš a vypiješ. Snídaně jsem dřív mixoval a pil po cestě do práce. :D Někdy večer, když jsem nechtěl dojídat oběd, tak jsem rozmixoval rýži s masem a trochou vody a vypil :D Nesmíš být haisavka, když máš motivaci, tak se dá všechno :D Ale takový extrém - vzhledem k trávení nedoporučuji.


Jedl jsem např snídaně:
100g ovesných vloček
25g protein
30g arašídové máslo nebo 20g str. kokosu
10g slunečnicová semínka
5g chia semínka.
Rozmixovat a vypít (mělo to více než 1000kcal)

Když jsem měl domácí vajíčka, jedl jsem ráno místo kaše jen vajíčka (4ks-5ks celé) s chlebem.
Pak jsem měl ale brzy hlad, tak jsem si ještě začal připravovat poté jako dopolední svačinu 100g těstovin s mákem a cukrem a zalil to olivovým olejem .---

Oběd jedl jsem většinou přílohu a maso.
200g rýže (váha před uvařením)
200-250g kuřecí maso - dneska už bych tolik masa asi nejedl. Stačí např. 150g

přílohu dle chuti můžeš měnit. Tam jsem se podřizoval podle toho jsem vařil já (rýže) nebo mamka - brambory, těstoviny , kaše, apod.

Večeře - v podstatě to co bylo na oběd - nebo naopak. Když není zbytek z oběda, tak jsem vařil večer a zbytek si zabalil do krabičky jako oběd na zítra.

Libovka co miluji ještě dnes k večeři:
Kus kus 100g bílí, nebo ječný (je chutnější)
100g balkánský sýr nebo 120g niva
5-10g olivový olej
rajče

Rada na závěr: !!! Vyvaruj se sušenkám, veškerým jogurtům s éčkama a dalším **ačkám které se hůř tráví... co jsem třeba zjistil, tak po točené zmrzlině z docela známé české značky jsem pak nemohl 2 hodiny jíst. Ještě hodinu poté, jsem krkal vanilkovou... těžko mi to tělo trávilo. Takže jíst čistě, normálně s rozumem. Třeba to co ti uvaří maminka, ale velké porce! Není problém si dát k večeři bramobrové knedlíky plněné ovocem a na to nášup tvarohu s máslem.

Znám tvůj problém. Horší je potom, když jsi nemocný. To já zhubnu třeba 5-10kg za 2-3 týdny a těžko se to pak nabírá. Nebo když stravu nedržím a jím jako normální srmtelník, tak prostě hubnu. Když týden necvičím tak nemám ani chuť držet ty velké proce, hubnu... Je to jako prokletí :D Raději bych byl tlustý a chodil večer běhat :D

K tréninku mohu doporučit: velké váhy, cvičit 3x týdně - max na 45 -60 minut.
Převážně komplexní cviky. Vyzkoušený mam rutiny, Korte, Bear, Fest, 5x5. Prostě málo cviků - kde zapojíš celé tělo. Na každého ale zabírá něco jiného - každý jsme jiný. Nevím, zda-li ti pomohou mé rady. :D Nemusí ti to chutnat...hlavně, aby tě to bavilo.
_________________
[url=http://www.fida.cz]FIDA[/url]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pajinaa


PříspěvekZaslal: so srpen 06, 2022 1:08 pm    Předmět: Jíst, jíst a zase jíst :-) Odpovědět s citátem

Ahoj, řešení je vcelku jednoduché a není žádným překvapením. Abys nabíral, je potřeba být v lehkém kalorickém nadbytku, tzn. mít lehce vyšší příjem energie než její výdej. Když se mrknu do tabulek, tak tvůj bazální metabolismus je dle tebou udaných vstupních hodnot 1 645 kcal. Pro nabrání svalů při cvičení by mohla být tvoje kalorická denní potřeba okolo 2 800 kcal. Když vidím tvůj jídelníček, tak toto množství určitě nepřijímáš. Základy fyziky a zákon zachování energie je daný. Já třeba teď aktuálně v redukci přijímám 3 200 kcal a je to mnohem víc jídla, než máš ty teď (ale já mám 190 cm a 100 kg, tak je toto pro mě redukční příjem). Klidně zařaď i nějaký další tuk (avokádo, ořechy, semínka, oleje...). Určitě ale musíš přidat víc jídla a kalorií, pokud chceš nabírat, jinak to nepůjde - cca 70-80 % se dělá v kuchyni.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Stale hubeny.
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: