Jak dál po keto dietě?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jak dál po keto dietě?  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Jak dál po keto dietě?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
OukyDouky


PříspěvekZaslal: út leden 31, 2023 12:13 pm    Předmět: Jak dál po keto dietě? Odpovědět s citátem

Ahoj, mám za sebou keto dietu. Kterou jsem tak nějak přirozeně přepínal mezi CKD a TKD, s tím že jsme o víkendu neprasil.

Mám 190 cm, začínal jsem na 107 kg, teď mám 92 kg.

Dělám 4x týdně box se silovým tréningem a 3x týdně běh s kruháčem.

Popravdě jsem chtěl dát ještě 2 kila dolů, ale už se cítím zesláblý, tak přemýšlím o ukončení.

Něco jsem si vygooglil, ale z nerelevantních zdrojů.

Máte někdo zkušenost, jak je dobré se stravovat potom? Popravdě mám velké tendence nabírat a je pro mne fakt těžké mít pod 100 kg.

Pocitově uvažuju, že bych přidal sacharidák před a po tréningu a jedno sacharidové jídlo denně.

Děkuju, mějte se fajn.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: st únor 01, 2023 12:29 pm    Předmět: Re: Jak dál po keto dietě? Odpovědět s citátem

Já bych vyzkoušel co ti bude sedět dlouhodobě, protože to je ten klíč. Jestli jsi vysekaný tak klidně sachariďák před, ale jestli nejsi tak bych před tréninkem dal třeba ořechy a protein a po tréninku zase proťák s MCT olejem nebo nějakými cukry a pak třeba hromadu sacharidů cca hodku po tom. A samozřejmě bych nechal zvýšené tuky po celý den. Máš docela hodně tréninků, takže teoreticky sachry po tréninku, klidně i ten gainer by nemusely úplně vadit, ale vyzkoušej.
Píšeš vlastně i o silových trénincích, ale nenapsal si, kolik zvedáš. Při tolika trénincích týdně může být vlastně problém s vahou klidně ten, že trénuješ moc, ale zase chápu, že na box potřebuješ dobrou fyzičku a ta se sama neudělá...
Neni to asi úplně odpověd na tvoji otázku, ale...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: st únor 01, 2023 3:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, díky moc za odpověď! Relativně vysekaný jsem na své poměry

Rád bych se držel mezi 95 a 90 kg kvůli potenciálnímu zápasu.

MOje tréninky vypadají ccca následovně:

13 3min kol na pytli pak 5x5 mrtvola, tlaky na ramena ve stoje a pak nějaké doplňky woodchop a 3 cviky na břicho, jak jsem se vysekal, tak bolí bodyshoty. (tohle obměňuju na různé partie) na menší cviky dávám i slamball kettlebell a podobný vopičárny.

No silově už jsem na tom byl lépe, ale DL 160 kg v sériích, bench 90, SQ 110, ramena ve stoje tak 70 kg, ale moc teď na váhu nekoukám...

Je pravda, že síla přetrénováním trpí, ale jak sám píšeš, ve sparingu jak kdybych to našel.

Když jdu běhat, tak 7 km tam, pak kruháček 7 cviků s odporovou gumou, stínování a 7 km zpět.

Díky za rady, tak nějak to vidím, že udržím tuky, své oblíbené oříšky apod. a zkusím přidat zatím po tréninku sacharidák a pak komplexní sachry ke snídani a k obědu, pořád nějak rozumné. Rád bych přidal dvoufáz, ale není čas, to by musely sachry i k večeři. Ale upřímně jsem si na saláty a zeleninu s tučným docela zvyknul!

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: po únor 06, 2023 7:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to zvedáš celkem fajn váhy na boxera. Podle tréninků to vypadá, že by si mohl sežrat kozu a zůstat na normální váze. Pokud nemáš geneticky nějak pomalý metabolismus, což asi úplně ne, protože se to většinou váže k určitě tloušťce, tak bych zkusil časem po těžkém tréninku třeba klidně naprat větší jídlo. Teoreticky by fakt tvůj metabolismus mohl být krášně roztočený a lépe by se ti pak hlídala váha. Tzn. zkoušel bych ten metabolismus nějak roztočit větším počtem kalorií po těžkém tréninku. A samozřejmě kdyby ti časem vycházela dvoufáze, ale chápu, že při tom počtu, se na to těžce hledá čas .o) good luck!
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: st únor 08, 2023 2:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky s váhama, no já myslím, že je to docela málo na to jak dlouho zvedám Ale zase je fakt, že po mlácení do pytle jsem většinou rád že jsem rád a měl jsem trenéra, který kdyby zjistil, že chodím na činky, tak mne přerazí vejpůl.

S metabolismem je to dobrá otázka a rád bych to věděl, vždycky jsem myslel, že mám docela rychlý, ale teď jsem se s tím sral déle než jsem čekal.

Jinak jsem už teď cca ten týden lehce na sacharidech. Zatím jenom snídaně a oběd, ještě relativně méně a zdravější zdroje, tak žádná pizza :))) A je to jiné než jsem čekal, jsem unavenej a mám pořád hlad. tj. docela blbé pocity, ale dobrá zpráva, že před tím asi keto stravování fungovalo!

Zvážím se někdy za 3 týdny a uvidím, případně upravím stravování. Zatím nechám odpoledne a večer bez sachrů s více tuky. Oříšky jsem si zamiloval.

Dvoufázi mám v plánu, jak začíná být světlo, tak bych rád běhal z práce občas. : )

Každopádně díky moc za rady, ať ti to taky bouchá, log čas od času čtu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jak dál po keto dietě?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: