TEST přírodních anabolických rostlin.


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - TEST přírodních anabolických rostlin.  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> TEST přírodních anabolických rostlin.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nocomply


PříspěvekZaslal: pá září 30, 2016 7:27 am    Předmět: TEST přírodních anabolických rostlin. Odpovědět s citátem

Ahoj, před 40ti dny jsem si objednal z internetu přírodní rozemleté na prach kořeny čtyř nejvíce anabolických rostlin, které obsahují nejvíce steroidních saponinů a zajímalo mě, když překročim dávkování na několikrát více co se stane a jestli to bude mít nějaký účinek. Co se svalové hmoty týče, tak jsem si šance nedával, ektomorf, hubenej, špatně přibírám, za cíl jsem si dával aspon lepší regeneraci a tady jsou mé poznatky.
Bral jsem 10g denně každého kořene těchto rostlin a to 5g ráno na lačno a 5g na noc těsně před spanim.
Roztliny které jsem užíval byly následující:

1) Kotvičník zemní (rozdrcený plod)
2) Maca
3) Maral (Leuzea) kořen
4) Rdesno mnohokvěté


zkrátim to vyšlo mi to na 39dní a takovej přírustek energie to jsem nezažil, hrozná chut do života, druhý den po tréninku zase svěží, v práci celou směnu energie, vetší nadrženost. dále bych řekl díky zvýšení testosteronu mi začali houstnout vousy a pod bradou se tvořit nové a v neposlední řadě co jsem nečekal tak jsem nabyl + 4,6kg čeho to nevim, ale kupodivu se mi snížil i trošku tuk na břiše tam to zaznamenala i přítelkyně. Ted to neberu, tak jsem zvědav kolik toho odejde, za měsíc bych to tam poslal znova.
Jinak trénink jsem jel klasicky FB 3x tydne a strava tu jsem právě vůbec neřešil držel jsem hlavně bílkoviny sacharidy minumum a nejakej tuk, fakt spíš dieta. a hle výsledek nebyl vubec špatný.

Doporučuji vyzkoušet pro lidi který mají horší regeneraci a málo energie. za mě v tomto ohledu PECKA.
Mějte se..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JPS1


PříspěvekZaslal: pá září 30, 2016 10:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

všechny dohromady? takže 4 lžičky ráno a 4 večer? Jak si tyhle věci stojí cenově?
_________________
Mluvil jsem s Všemohoucím, říkal že mě z toho vyseká, ale TY jseš prý v hajzlu !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nocomply


PříspěvekZaslal: pá září 30, 2016 6:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

JPS1 napsal:
všechny dohromady? takže 4 lžičky ráno a 4 večer? Jak si tyhle věci stojí cenově?

odmeroval jsem to odmerkou od glutaminu takze odmerka toho odmerka toho atd. a to 2x denne. takze ano celkem 8 odmerek 40g celkove bylin...cenove docela v klidu 950,- pro me, protoze si vydelavam, jako student bych si tento experiment nemohl dovolit...cca na ten mesic pak se to ma vysadit na mesic aby si na to telo nezvyklo a porad to slapalo. Jinak kdo do toho jeste dodrzi perfektni stravu tak verim ze vysledky bude mit vic jak uspokujici.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JPS1


PříspěvekZaslal: po říjen 03, 2016 6:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

a jak se konzumuje 8 odměrek sušených bylin? to je pěkně velká suchá hromádka..
_________________
Mluvil jsem s Všemohoucím, říkal že mě z toho vyseká, ale TY jseš prý v hajzlu !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olafekk


PříspěvekZaslal: po říjen 03, 2016 1:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja nevim proc, ale nechce se mi věřit, že by pár bylin dokázalo takovýhle věci. Celou dobu sem čekal kdy napíšeš odkaz kde to koupit. Ale třeba máš pravdu, dokud to nezkusim soudit nemohu :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nocomply


PříspěvekZaslal: po říjen 03, 2016 3:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olafekk napsal:
Ja nevim proc, ale nechce se mi věřit, že by pár bylin dokázalo takovýhle věci. Celou dobu sem čekal kdy napíšeš odkaz kde to koupit. Ale třeba máš pravdu, dokud to nezkusim soudit nemohu :)

vis co ja to chapu, kazdej si to musi zkusit ze jo to je jasny...ja proste hodne bylinkam a prirode verim a vim ze existujou i byliny ktery dokazou vylezic i rakovinu, jsem o tom presvedcenej, protoze priroda nam nabizi hodne veci. Jsou zeme kde o nich vi. Nase mentalita spise veri chemii, coz je skoda no...nicmene abych uplne neodbehl...tak jednou jsem cetl ze Ruský vzpěračský svaz ze Sibiře, si napomahal anabolickymi rostlinami z jejich zeme ktere obsahujou mnoho steroidu. Me to zajimalo tak jsem si dal azbuku a projel jsem par ruskych vebu a oni pouzivaji takove veci treba vytazek z jelenich parohu, o tom jsem treba drive neslysel. Jinak TOP byliny ktere Ruští vzpěrači používali na regeneraci, tak byli tyto:
Tribulus, Maral, Eleuterokok, Rdesno (je ze Severní Číny), Maca (Brazílie, Peru), Suma.
Tyto byliny nejen že mají zvýšit testosteron, ale mají i jiné pozotivní vlivy pro naše tělo. Například hodně antioxidantu, vitaminu, mineralu, detoxikuji telo, cisti jatra ledviny, zazivani, mozek......a já jelikož bylinky mám rád, tak jsem to zkusil a na mě to ucinek opravdu mělo..hlavně ta regenerace, vitalita nabitej energii, váhový přírustek nebyl opravdu špatný což jsem nečekal... takže takhle bych to shrnul...


Naposledy upravil nocomply dne po říjen 03, 2016 3:18 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nocomply


PříspěvekZaslal: po říjen 03, 2016 3:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

JPS1 napsal:
a jak se konzumuje 8 odměrek sušených bylin? to je pěkně velká suchá hromádka..

Vetsinou s vodou, já to míchal i se syrovatkovym proteinem, kvuli lepsi chuti, protoze chut nejni vubec prijemna
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nocomply


PříspěvekZaslal: po říjen 03, 2016 3:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olafekk napsal:
Ja nevim proc, ale nechce se mi věřit, že by pár bylin dokázalo takovýhle věci. Celou dobu sem čekal kdy napíšeš odkaz kde to koupit. Ale třeba máš pravdu, dokud to nezkusim soudit nemohu :)

Víš co nic nepropaguju ani nebudu, jen mi přišlo, že by to mohlo být zajímavý pro cvičence. Hlavně ta regenerace.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: po říjen 03, 2016 5:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nocomply napsal:
Olafekk napsal:
Ja nevim proc, ale nechce se mi věřit, že by pár bylin dokázalo takovýhle věci. Celou dobu sem čekal kdy napíšeš odkaz kde to koupit. Ale třeba máš pravdu, dokud to nezkusim soudit nemohu :)

vis co ja to chapu, kazdej si to musi zkusit ze jo to je jasny...ja proste hodne bylinkam a prirode verim a vim ze existujou i byliny ktery dokazou vylezic i rakovinu, jsem o tom presvedcenej, protoze priroda nam nabizi hodne veci. Jsou zeme kde o nich vi. Nase mentalita spise veri chemii, coz je skoda no...nicmene abych uplne neodbehl...tak jednou jsem cetl ze Ruský vzpěračský svaz ze Sibiře, si napomahal anabolickymi rostlinami z jejich zeme ktere obsahujou mnoho steroidu. Me to zajimalo tak jsem si dal azbuku a projel jsem par ruskych vebu a oni pouzivaji takove veci treba vytazek z jelenich parohu, o tom jsem treba drive neslysel. Jinak TOP byliny ktere Ruští vzpěrači používali na regeneraci, tak byli tyto:
Tribulus, Maral, Eleuterokok, Rdesno (je ze Severní Číny), Maca (Brazílie, Peru), Suma.
Tyto byliny nejen že mají zvýšit testosteron, ale mají i jiné pozotivní vlivy pro naše tělo. Například hodně antioxidantu, vitaminu, mineralu, detoxikuji telo, cisti jatra ledviny, zazivani, mozek......a já jelikož bylinky mám rád, tak jsem to zkusil a na mě to ucinek opravdu mělo..hlavně ta regenerace, vitalita nabitej energii, váhový přírustek nebyl opravdu špatný což jsem nečekal... takže takhle bych to shrnul...

Takže bych to shrnul, že jsme pravděpodobně svědkem zářného příkladu demonstrace placebo efektu
Jinak, hodně bylin či přírodních produktů má pozitivní vliv na zdraví. Stačí si udělat obyčejný šípkový čaj. Nicméně, v tabletkách je to koncentrovanější.

p.s. Ronnie kdysi vyhrožoval testem tribulů, ale nikde jsem neviděl výsledky. Nevíte o tom někdo něco?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: po říjen 03, 2016 5:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
p.s. Ronnie kdysi vyhrožoval testem tribulů, ale nikde jsem neviděl výsledky. Nevíte o tom někdo něco?


Výsledky mám v ruce asi tak týden plus mínus, každopádně tohle bude běh na dlouhou, dlouhou trať, protože "jen tak mimochodem" chemici, co ty vzorky zkoumali (a kteří jsou opravdovými špičkami v oboru - navíc se do toho pustili s fakt velkou chutí a nadšením), vyzkoušeli netradiční metody extrahování účinné látky ze suroviny a dosáhli výsledku, který je lepší, než byl jakýkoliv (bez výjimky) otestovaný produkt, který je v současnosti na trhu. Tak řešíme, jak s tím naložit, protože začít něco takového vyrábět by mělo, alespoň tak nějak zatím soudě, dost velký potenciál. Mimo to ještě dobíhá studie na skupinách dobrovolníků v různých věkových hladinách, kterým se podával tribulus nebo placebo. Ta ještě běží, ale už teď je tam znát, že skupiny s tribulem mají reálně lepší výsledky. Což je o to zajímavější, že mají tribulus, u kterého byl "protodioscin" pod hladinou detekčního limitu. Ty uvozovky ale píšu úmyslně, protože chemici tady předpokládají, že při použití běžných extrakčních metod se protodioscin "mění", což vede k tomu, že přesně tato látka je v některých vzorcích sice nedetekovatelná, ale ten produkt reálně funguje, tzn. bude tam zřejmě v lehce pozměněné podobě, která je nadále účinná (bez ohledu na to, že to už není po chemické stránce přesně protodioscin a rozbor, který přesně tuto látku hledá, ji logicky nenajde - mimochodem, tohle dost staví na hlavu dosavadní reklamní texty, co někteří výrobci u produktů používají a logiku, kdy se saponiny nebo třeba i přímo protodioscin berou jako jediné/správné porovnávací měřítko). Ale to jsme zase zpátky u toho úvodu, protože v tu chvíli začali zkoumat ty extrakční metody, některé naostro zkoušeli a u jedné dosáhli výsledků, které byly nad očekávání a které nám daly brouka do hlavy, co teď s tím. Každopádně celé to píšu hodně ve zkratce, hodně v rychlosti a hodně s nejistotou, že nevím, co jak bude dál, protože na jednou stranu nemám vůbec čas se tomu věnovat, ale na druhou je to hrozně zajímavé a přijde mi, že by bylo super se do toho nějak výrazněji opřít. Uf, slohovka. :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
JPS1


PříspěvekZaslal: út říjen 04, 2016 10:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hustý..! takže? jednu stranu bude nutné vybrat a já bych byl pro tu podnikatelskou a pionýrskou.
_________________
Mluvil jsem s Všemohoucím, říkal že mě z toho vyseká, ale TY jseš prý v hajzlu !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nocomply


PříspěvekZaslal: út říjen 04, 2016 3:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
nocomply napsal:
Olafekk napsal:
Ja nevim proc, ale nechce se mi věřit, že by pár bylin dokázalo takovýhle věci. Celou dobu sem čekal kdy napíšeš odkaz kde to koupit. Ale třeba máš pravdu, dokud to nezkusim soudit nemohu :)

vis co ja to chapu, kazdej si to musi zkusit ze jo to je jasny...ja proste hodne bylinkam a prirode verim a vim ze existujou i byliny ktery dokazou vylezic i rakovinu, jsem o tom presvedcenej, protoze priroda nam nabizi hodne veci. Jsou zeme kde o nich vi. Nase mentalita spise veri chemii, coz je skoda no...nicmene abych uplne neodbehl...tak jednou jsem cetl ze Ruský vzpěračský svaz ze Sibiře, si napomahal anabolickymi rostlinami z jejich zeme ktere obsahujou mnoho steroidu. Me to zajimalo tak jsem si dal azbuku a projel jsem par ruskych vebu a oni pouzivaji takove veci treba vytazek z jelenich parohu, o tom jsem treba drive neslysel. Jinak TOP byliny ktere Ruští vzpěrači používali na regeneraci, tak byli tyto:
Tribulus, Maral, Eleuterokok, Rdesno (je ze Severní Číny), Maca (Brazílie, Peru), Suma.
Tyto byliny nejen že mají zvýšit testosteron, ale mají i jiné pozotivní vlivy pro naše tělo. Například hodně antioxidantu, vitaminu, mineralu, detoxikuji telo, cisti jatra ledviny, zazivani, mozek......a já jelikož bylinky mám rád, tak jsem to zkusil a na mě to ucinek opravdu mělo..hlavně ta regenerace, vitalita nabitej energii, váhový přírustek nebyl opravdu špatný což jsem nečekal... takže takhle bych to shrnul...

Takže bych to shrnul, že jsme pravděpodobně svědkem zářného příkladu demonstrace placebo efektu
Jinak, hodně bylin či přírodních produktů má pozitivní vliv na zdraví. Stačí si udělat obyčejný šípkový čaj. Nicméně, v tabletkách je to koncentrovanější.

p.s. Ronnie kdysi vyhrožoval testem tribulů, ale nikde jsem neviděl výsledky. Nevíte o tom někdo něco?

Ty si taky dobrý placebo ty kdybych to na sobě neměl vyzkoušený tak results neposílám jen tak do éteru ne? ale jo dobrý
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: út říjen 04, 2016 6:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nocomply napsal:

Ty si taky dobrý placebo ty kdybych to na sobě neměl vyzkoušený tak results neposílám jen tak do éteru ne? ale jo dobrý

Uf, tak tohle bude těžké.
Zkoušel jsi si vygooglovat co to je placebo efekt?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: st říjen 05, 2016 6:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Naprosto tomu věřím. Příroda a bylinky jsou mocné.
Mablung: vím, co placebo efekt znamená, ale pro jistotu jsem si to ještě vygooglil:
"S placebem souvisí tzv. placebo efekt. Jde o to, že dokonce i placebo obvykle vykazuje jistý pozitivní dopad na pacientův zdravotní stav."

Placebo efekt má možná můj strejda. Taky tomu věřím, proto jsme na zahradě a před jeho domem zasadili x rostlin kotvičníku (tribulusu) a strejda si každé ráno před prací utrhl zelenou větvičku a snědl ji. Je si jistej že mu to pomáhá, je vitálnější, energetičtější atd atd. A to je hloupá jedna větvička s cca 10 lístky (kotvičník má lístky cca 7x3 mm).
Tady kolega si dává 40g!!! různých bylin, proč by se nemohl cítit vitálněji a s dobrou stravou za měsíc a půl přibrat 5 kg nebo kolik?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: st říjen 05, 2016 6:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dělám si z něj trochu srandu. Samozřejmě, že mu to může pomoct. V rostlinách bývají účinné látky. Když vypiju odvar durmanu, nebudu svádět svojí smrt na placebo efekt . Když si natrhám šípky a udělám si čaj, budu vědět, že zaplavím organismus vitamínem C.
Nicméně, zážitky jednoho člověka jsou statisticky, tak nějak, neprůkazné. Je plno lidí, kterým pomohla homeopatie a budou ti tvrdit, že jejich zvířatům také. Co vím, u studií se počítá s placebo efektem u asi 30 % lidí. Tudíž, dokud neuděláš průzkum, nevíš, jestli nejde o placebo efekt. Hodně lidí tribulus zkoušelo a byli z něj tak nějak rozpačití. Lidé, co si už ty bylinky vypěstují, budou podle mě mnohem náchylnější k placebo efektu, protože už to vynaložené úsilí znamená, že tomu chtějí věřit. Nicméně, netvrdil jsem, že se určitě jedná o placebo efekt. Jen pravděpodobně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - TEST přírodních anabolických rostlin. Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: