Vyrýsovat, Zesílit, Nabrat (deník)



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Vyrýsovat, Zesílit, Nabrat (deník)  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Vyrýsovat, Zesílit, Nabrat (deník)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rejngard


PříspěvekZaslal: so leden 14, 2017 11:02 am    Předmět: Vyrýsovat, Zesílit, Nabrat (deník) Odpovědět s citátem

Zdravím, jsem na forum už nějakej ten týden, donedávna jsem jen pasivně přihlížel, ale po čtení deníků ostatních, jsem se i já rozhodl si jej založit.

Po neuspěšných pokusích s různými druhy kulturistických diet, jsem se rozhodl a ujmul se toho pořádně.

Váha 91 (z toho LBM 67), výška 174, 25 let
Sedavá práce a 4x týdně posilka, sem tam procházky hodinku až dvě.
TDEE mi vyšlo na každý den kolem 2300kcal, takže se budu snažit pro hubnutí držet se kolem 1900kcal a pokud přidám kardio či jakýkoliv jiný výraznější výdej, tak si jídlo přidám aby deficit nebyl přiliš velký, rád bych se držel kolem 500kcal.
Jinak živiny si taky počítám, ale pro začatek je pro mě důležité si osvojit kalorický příjem, protože je to moje první zkušenost s počítáním. Budu se snažit jíst bilkoviny abych uchránil to co už mám a zbytek kalorií dojím ze sacharidů či tuků, dle potřeby a chutí.

Trenink není žádná slava, můj problém je výdrž, ale to je taky tím, že jsem měl opravdu dlouhé pauzy a taky bych s tímto chtěl poradit od zkušenějších.

Já odjedu např Záda, triceps s tím, že na každou partii jedu 3 cviky po 3 sericích cca 10-12op. To vychází na 18 serií za trenink a já ho stíham za 35 min, ale jsem naprosto vyštavenej a bez síly.
A to třeba cvičím 3-4 do týdne, ale můj sedavej způsob života se asi na síle podepsal. Nejde mi přímo o sílu, ale prostě po tak malé denzitě treninku odpadnu a to jedu s ženskýma váhama, je to fakt hrůza.
Já bych třeba rád odjedl na každou partii 4 cviky a více serií, ale nedávám to silově, prostě moje jde už pak do selhání a pro hunbutí tak krátké treninky jsou o ničem.

Toť zatím vše, budu sem postovat samozřejmě pravidelně svůj Kcal příjem (živiny) a trenink.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rejngard


PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2017 10:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem si koupil nakopávač, nikdy jsem ho neměl a nebudu tady dělat reklamu.
Počítám s lehkým placebo efektem takže to neberu jako zazrak co za mě odjede trenink, ale zabral mi fakt dobře, což neříkám že vyřešilo můj problém se sílou, ale dost pomohlo odjet trenink.
3.5g Arginin, 3,5g Alanin, 3,5g Citrulin a nějaký jednotky taurinu s kofeinem.
Uvažoval jsem o tom, koupit tyhle suroviny zvlášt a namíchat si vlastní nakopavač, přecijen je to předražený jak prase, když ty suroviny se dají koupit a dávkovat velice levně.

Každopadně musím zapracovat na objemu jídla. Dělal jsem si výpis jidelníčku z cheat day a z clean day.


Cheat day 4080kcal, vlaknina 16g, hmotnost celkové potravy 1600g
Clean day 2010kcal, vlaknina 50g, hmotnost celkové potravy 2410g

Což je pro mě super k zamyšlení, ta vlaknina a celkové množství potravy udělá svoje, takže fakt musím přidat více zeleniny, ovoce do své stravy, protože s jídlem mám často problém.

Problém pocituji na mentální urovni, jaksi nemám důvod moc hubnout, protože jsem takhle spokojený, nemyslím tím formu, ale život. Vždycky jsem to chtěl vysekat kvůli nějakýmu uznání a co si budeme nalhávat, hodně lidí to dělá kvůli uznání okolí nebo nějakým hodnotám a cílům z venčí.
Mě nic z venčí netlačí a zevnitř taky ne, možná jen zdraví. Vím, že vysekat to chci, ale na druhou stranu, že bych měl nějakej větší důvod, to se říct nedá.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2017 11:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

a tady to co pises je enjaky vykrik do tmy, nebo chces i nejake nazory a podobne?
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janekk


PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2017 11:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
a tady to co pises je enjaky vykrik do tmy, nebo chces i nejake nazory a podobne?


Si zabil
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rejngard


PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2017 12:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
a tady to co pises je enjaky vykrik do tmy, nebo chces i nejake nazory a podobne?

Samozřejmě chci i názory a rady, což jde vyčíst i z uvodního příspěvku. Mám chuť psát a vést si deník, pak se člověk může k tomu vrátit a podívat se co dělal špatně a co může napravit.
Samozřejmě, že si to můžu psát pro sebe v .doc, ale takhle to pomůže i ostatním co se třeba v tom najdou. Takže, toť důvod proč tu povedu monolog, pokud se nikdo jiný nepřidá.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janekk


PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2017 12:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rejngard napsal:
Peter Ustinov napsal:
a tady to co pises je enjaky vykrik do tmy, nebo chces i nejake nazory a podobne?

Samozřejmě chci i názory a rady, což jde vyčíst i z uvodního příspěvku. Mám chuť psát a vést si deník, pak se člověk může k tomu vrátit a podívat se co dělal špatně a co může napravit.
Samozřejmě, že si to můžu psát pro sebe v .doc, ale takhle to pomůže i ostatním co se třeba v tom najdou. Takže, toť důvod proč tu povedu monolog, pokud se nikdo jiný nepřidá.


Vše k jídlu a tréninku se dá vyčíst z netu, chce to hlavně chuť makat a sílu vydržet. Ono jen zformovat postavu do nějakého normálního tvaru může zabrat půl roku odříkání.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rejngard


PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2017 2:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak já na to datum nespěchám, spíš chci tu změnu dlouhodobě udržitelnou, v minulosti jsem vysekal, ale forma mi zůstala tak půl roku a pak jsem zase spadl do pohodlných a chutných, sladkých jídel.
Takže ocením víc trvalou změnu návyků, než rychlou proměnu postavy, která mi nevydrží. :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2017 8:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

v tom pripade doporucuju jednoduche schema:
napis cas, kolik a co jsi snedl, pekne chronologicky
a stejne tak s treningem
verim tomu, ze po prvnim takovem zapisu tu bude spousta reakci, rad a navrhu, co by jsi mel (mohl zmenit
za me treba to, ze cvicit zada a triceps jednou za tyden u zacatecnika je hovadina
stejne jako ruzne suplementy vyhazovani penez
co se tyce vule "nezrat" s tim ti tady asi nikdo nepomuze, to bud v sobe mas nebo nemas
pokud ma, dobry
pokud ne, musis to nahradit necim jinym, ja treba tvrdsima treningama, nebo si to nezdrave radsi nekupuje, nekomu pomuze sazka
kazdopadne, pis a pis verejne
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Vyrýsovat, Zesílit, Nabrat (deník)
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: