24hod fast (pust)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - 24hod fast (pust)  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> 24hod fast (pust)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lamice27


PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 2:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kubaz napsal:
Draper napsal:
kubaz napsal:
prave naopak ne ? jojo efekt se rika u bab, ze to je takovyto od rana nic nezeru a vecer spraskam pate pres devate .. a tohle je trosku upgradovana verze .. 24 hodin nezeru a pak spraskam pate pres devate


jo ale ty baby to tak deleji porad, dlouhodobe a to se pak na metabolizmu negativne projevi.


no ja tady prave taky narazim na to , ze lamice to dela jednou tydne

no jasne,kazdy tyden ale po skonceni pustu si dam normalni jidlo,ktery bych si dal jako bych pust nedrzel napr. 4 var. vejce,banan,100g vlocek a hotovo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lamice27


PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 2:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

daymoon napsal:
Jak se počítá délka půstu? Od posledního jídla, nebo od prvního jídla, které jsem si ýž nedal?
Příklad: včera jsem jedl naposledy v 17 hod, ale další jídlo, které jsem si už nedal byla až snídaně. Budu mít za debou v 5 odpoledne 24 hodin, nebo 12?

P.S.: žral bych :-)

pocita se od konce tveho posledniho jidla-coz je treba 17hod a dalsi si das zas v 17 hod dalsi den,jinak bys ten pust natah uz na den a pul..jednoduse,nestrekej nic do huby (krome vody) 24hod
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lamice27


PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 2:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to kubaz-
jo ale ty baby,jedi treba celej tejden jenom rano jabko,to je jasny ze se jim pak ulozi vsechno co sezerou kdyz maji prijedm kolem 200cal/den..ja jim celkem dost v tech 6 dnech,muzes videt v mym blogu,moc se nesetrim a cheatmeal davam pravidelne 1-2x tydne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RavenStalker


PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 9:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nedávno jsem si nestihl vzít svačinu a měl jsem půst půl dne, ale naštěstí jsem to přežil. Žaludek kručel jako blázen a cítil jsem že mě chce zevnitř sežrat Normálně dávám půst třeba 4 hodiny ale delší to už pro mě není (vyjma spánku)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lamice27


PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 9:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

RavenStalker napsal:
Nedávno jsem si nestihl vzít svačinu a měl jsem půst půl dne, ale naštěstí jsem to přežil. Žaludek kručel jako blázen a cítil jsem že mě chce zevnitř sežrat Normálně dávám půst třeba 4 hodiny ale delší to už pro mě není (vyjma spánku)

jojo ,zvyk je svine :D taky sem to znal,driv sem nemoh bejt vic jak 3hod bez jidla protoze sem mel pocit,ze to je spatne..psychika dela hodne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svalovec


PříspěvekZaslal: so listopad 19, 2011 5:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Marky V. napsal:
lamice27 napsal:
Je to práve jedna z nejprirozenejsich veci, kterou lidi driv delali. Lovili si potravu,nazrali se a pak treba den-dva zase hledali nejaky jidlo a nejedli,takze vlastne fungovali stylem eat-stop-eat,telo je na to pripraveny,funguje tak. Ted to bohuzel vsechno ovlivnila doba,kdy si muzes 24hod denne koupit cokoliv a hlavne silna podpora zarucenych kulturistickych mouder typu : jezte kazde 3hodiny jinak se zpomaluje metabolismus, nepreskakujte nikdy snidani,vic jak 40gbil se nemuze stravit na jedno posezeni atd. Chce jenom otevrit oci,prohrabat se tema srackama ktery vsude jsou a propagujou mainstream nazory a najit si poradny kvalitni informace podlozeny vyzkumy (ne reklamou na ronnie) a hlavne to zkusit.

100% pravda. Všem siláckým přežíračům doporučuju knihu Sám sobě doktorem. Půst, klystýr a podobný chuťovky pěkně logicky zdůvodněné a popsané.


Naprostý souhlas, hladovka je super a výborně nastartuje tělo, žádný doplňky se tomu nevyrovnají. A jak píše Marky V, klystýr během půstu očistný účinek ještě umocní. A pokud má být očista dokonalá, je lepší místo klystýru použít sadu na domácí hydrocolon a střeva se vyčistí ještě důkladněji. Dávám si půst s hydrocolonem jednou za dva až tři týdny a síla a výkonnost se vždy razantně zvedne. Už druhý den po půstu naprosto zmizí jakákoliv únava, stávám se na pár týdnů prakticky nevyčerpatelným. Kdo nezkusí, nikdy to nepochopí. Není lepší způsob, jak přirozeně nabudit produkci růstového hormonu a současně zlepšit proteosyntézu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Natural95


PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 7:40 am    Předmět: Hladovka na 24 hodin srovná celý organismus Odpovědět s citátem

Mám zkušenost, že hladovka na 24 hodin srovná celý organismus, odstraní ze svalů kyselinu mléčnou a pročistí celou trávicí soustavu. Používám ji vždy, když se cítím přetrénovaný. Druhý po den už můžu zase makat naplno.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 10:37 am    Předmět: Re: Hladovka na 24 hodin srovná celý organismus Odpovědět s citátem

Natural95 napsal:
Mám zkušenost, že hladovka na 24 hodin srovná celý organismus, odstraní ze svalů kyselinu mléčnou a pročistí celou trávicí soustavu. Používám ji vždy, když se cítím přetrénovaný. Druhý po den už můžu zase makat naplno.


Mne v tomhle pomaha poradne procisteni strev, protoze travici system ma hodne spolecneho s celkovym stavem organizmu.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 10:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Svalovec napsal:
Marky V. napsal:
lamice27 napsal:
Je to práve jedna z nejprirozenejsich veci, kterou lidi driv delali. Lovili si potravu,nazrali se a pak treba den-dva zase hledali nejaky jidlo a nejedli,takze vlastne fungovali stylem eat-stop-eat,telo je na to pripraveny,funguje tak. Ted to bohuzel vsechno ovlivnila doba,kdy si muzes 24hod denne koupit cokoliv a hlavne silna podpora zarucenych kulturistickych mouder typu : jezte kazde 3hodiny jinak se zpomaluje metabolismus, nepreskakujte nikdy snidani,vic jak 40gbil se nemuze stravit na jedno posezeni atd. Chce jenom otevrit oci,prohrabat se tema srackama ktery vsude jsou a propagujou mainstream nazory a najit si poradny kvalitni informace podlozeny vyzkumy (ne reklamou na ronnie) a hlavne to zkusit.

100% pravda. Všem siláckým přežíračům doporučuju knihu Sám sobě doktorem. Půst, klystýr a podobný chuťovky pěkně logicky zdůvodněné a popsané.


Naprostý souhlas, hladovka je super a výborně nastartuje tělo, žádný doplňky se tomu nevyrovnají. A jak píše Marky V, klystýr během půstu očistný účinek ještě umocní. A pokud má být očista dokonalá, je lepší místo klystýru použít sadu na domácí hydrocolon a střeva se vyčistí ještě důkladněji. Dávám si půst s hydrocolonem jednou za dva až tři týdny a síla a výkonnost se vždy razantně zvedne. Už druhý den po půstu naprosto zmizí jakákoliv únava, stávám se na pár týdnů prakticky nevyčerpatelným. Kdo nezkusí, nikdy to nepochopí. Není lepší způsob, jak přirozeně nabudit produkci růstového hormonu a současně zlepšit proteosyntézu.


To poslední trvzení je v souvislosti s výplachem střev, nebo hladovkou?
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cocman


PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 11:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

eSko napsal:
Svalovec napsal:
Marky V. napsal:
lamice27 napsal:
Je to práve jedna z nejprirozenejsich veci, kterou lidi driv delali. Lovili si potravu,nazrali se a pak treba den-dva zase hledali nejaky jidlo a nejedli,takze vlastne fungovali stylem eat-stop-eat,telo je na to pripraveny,funguje tak. Ted to bohuzel vsechno ovlivnila doba,kdy si muzes 24hod denne koupit cokoliv a hlavne silna podpora zarucenych kulturistickych mouder typu : jezte kazde 3hodiny jinak se zpomaluje metabolismus, nepreskakujte nikdy snidani,vic jak 40gbil se nemuze stravit na jedno posezeni atd. Chce jenom otevrit oci,prohrabat se tema srackama ktery vsude jsou a propagujou mainstream nazory a najit si poradny kvalitni informace podlozeny vyzkumy (ne reklamou na ronnie) a hlavne to zkusit.

100% pravda. Všem siláckým přežíračům doporučuju knihu Sám sobě doktorem. Půst, klystýr a podobný chuťovky pěkně logicky zdůvodněné a popsané.


Naprostý souhlas, hladovka je super a výborně nastartuje tělo, žádný doplňky se tomu nevyrovnají. A jak píše Marky V, klystýr během půstu očistný účinek ještě umocní. A pokud má být očista dokonalá, je lepší místo klystýru použít sadu na domácí hydrocolon a střeva se vyčistí ještě důkladněji. Dávám si půst s hydrocolonem jednou za dva až tři týdny a síla a výkonnost se vždy razantně zvedne. Už druhý den po půstu naprosto zmizí jakákoliv únava, stávám se na pár týdnů prakticky nevyčerpatelným. Kdo nezkusí, nikdy to nepochopí. Není lepší způsob, jak přirozeně nabudit produkci růstového hormonu a současně zlepšit proteosyntézu.


To poslední trvzení je v souvislosti s výplachem střev, nebo hladovkou?

Nechci mluvit uplne za nej. CO se tyka vyplachu streva, tak nevim, ale hladovky se to tyka.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 11:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak určitě, když člověk celý den strádá, tak je jasné, že příští den je tělo schopnější zpracovat více živin, ale bohužel některé i uložit (často u endomorfů). Výplach střev s tím právě nic společnýho nemá, to si akorát člověk propláchne tlustý střevo. Ačkoliv se pročistí, bohužel se vypláchnou i ty důležitý a prospěšný bakterie, takže bych doporučil následující den zakysané mléčné výrobky s probio a prebio-kulturami. JInak výplach střev jednou za dva až tři týdny mi příjde docela zbytečně častá záležitost, která by mohla způsobovat v budoucnu potíže, jelikož si na to střeva zvyknou a přestanou se čistit sama, díky častému "vymlácení" prospěšných bakterií.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: pá srpen 09, 2013 10:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

zkouseli ste nekdo delsi pust nez 24hod? mam totiz za sebou skoro 25 hodin a nejak se mi to zalibilo, cejtim se dobre a sem zase o trochu silnejsi nez po prvnim pustu je mi jasny, ze to takhle nebude pokracovat do nekonecna a ze bych se uzivil jenom pranou ale zajimaj me realny zkusenosti ostatnich (ne teorie mistnich teoretiku))
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
michal_n


PříspěvekZaslal: pá srpen 09, 2013 11:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Moje reálná zkušenost je, že půst je super věc a dělám ho cca jednou za měsíc na 24-36 hodin. Fyzicky i psychicky se po něm i při něm cítím velmi dobře.
Mimo tenhle půst ale praktikuju řekněme nízkofrekvenční stravování (v průměru dvě jídla denně a 1-2 koktejly).
Reálné výsledky ve spojení se (zejména) silovým a silově vytrvalostním tréninkem jsou u mě úbytek tuku, zvyšování výkonnosti, zlepšení imunity a "čistá hlava" (což jsou zároveň moje cíle, takže pro mě to je ideální stravování).
Pro rejpaly a mistry teorie - nikomu to nenutím, ať se každý stravuje, jak chce
Mám i tušení, kdo napíše, že to nemůže fungovat
_________________
"Buď chceš, alebo nechceš. Ostatné sú kecy." Peter Krištofovič
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: pá srpen 09, 2013 11:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to zni dobre a delas po tech 36 hodinach nejakou "navratovku" nebo rovnou snis klasicky (u tebe zrejme vetsi:) jidlo? nekde sem cetl, ze pri pustu do tri dnu se ta navratovka zas tak moc dodrzovat nemusi, resp. se nejspis nestane nic zasadniho, kdyz se zacne hned normalne jist..
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
michal_n


PříspěvekZaslal: pá srpen 09, 2013 11:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Takovou přirozenou návratovku, protože stejně začínám každý den (kromě toho půstu) koktejlem :)
_________________
"Buď chceš, alebo nechceš. Ostatné sú kecy." Peter Krištofovič
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - 24hod fast (pust) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: