Aktuality aka fight news


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 461, 462, 463, 464, 465, 466  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Aktuality aka fight news  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> Aktuality aka fight news
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2018 11:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ten blondak na ktereho skocil Dillon... je realne ze by se s tim Khabibem utkali v ringu?

A prej ten McGregor napred napadl trenera Khabiba proto ti dva z jeho tymu prelezli plot a napadli McGregora
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy


PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2018 12:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Z hladiska sportu nerealne. Z hladiska show.. bohvie.
Najlepsi je tam ten alahista v ciernom, ktory si rozmyslel znova utocit na Conora ked dostal jednu lavou. Zakrepcil a bol spokojny.
Ja mam len problem, ze nefandim ani jednemu. Pri utoku na bus by som sa rad pridal k bitke Conorovcov a pri tomto by som zas rad mastil tych alahovcov a popritom jednu praskol Dillonovi uz len za to aky je kkt.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2018 12:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dillon Kabíba hneď usmernil po dopade.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2018 2:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

speedy napsal:
Z hladiska sportu nerealne. Z hladiska show.. bohvie.
Najlepsi je tam ten alahista v ciernom, ktory si rozmyslel znova utocit na Conora ked dostal jednu lavou. Zakrepcil a bol spokojny.
Ja mam len problem, ze nefandim ani jednemu. Pri utoku na bus by som sa rad pridal k bitke Conorovcov a pri tomto by som zas rad mastil tych alahovcov a popritom jednu praskol Dillonovi uz len za to aky je kkt.


a z hlediska street fight?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2018 2:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Dillon Kabíba hneď usmernil po dopade.


protoze dopadl pred neho? tezko usuzovat kdo by koho sundal dokud nebudou stat proti sobe
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2018 7:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

70mMyW!53 napsal:
Turakam napsal:
Dillon Kabíba hneď usmernil po dopade.


protoze dopadl pred neho? tezko usuzovat kdo by koho sundal dokud nebudou stat proti sobe


Tommy, prosím, ako o čom? Dannis má rekord 1-0 mma (ale je eso v bjj). Bolo to myslené ako vtip a vôbec, zrazu si objavil mma a ideš tu mudrovať, ako fakt, radšej ozaj nepíš, ja tiež nedrístam o futbale a hokeji do vetra...
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2018 8:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
70mMyW!53 napsal:
Turakam napsal:
Dillon Kabíba hneď usmernil po dopade.


protoze dopadl pred neho? tezko usuzovat kdo by koho sundal dokud nebudou stat proti sobe


Tommy, prosím, ako o čom? Dannis má rekord 1-0 mma (ale je eso v bjj). Bolo to myslené ako vtip a vôbec, zrazu si objavil mma a ideš tu mudrovať, ako fakt, radšej ozaj nepíš, ja tiež nedrístam o futbale a hokeji do vetra...



jo mas pravdu az tenhle zapas, resp. to deni po nem me pritahlo k ufc...to neznamena ze nemuzu napsat co chcu. Dillon pred zapasem rekl ze Connor trenuje s lepsim a vetsim bojovnikem nez je jeho zitrejsi souper, proto je Connor 100% pripraven..... pravdu mel jen v tom ze je vetsi....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2018 9:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

...a fakt je taký, že nebyť Conora tak podobne ako státisíce dalších o nejakom Khabibovi s neporazenym rekordom ani netušis, však si v živote nevidel jeden jeho zápas UFC,heh...škoda reči
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy


PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2018 7:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Akykolvek zapas medzi Dildonom a Khalabibom nehrozi. Mozno za 15 rokov, nieco na sposob dedkov Shamrock vs Gracie.

Conor tak ci onak v zapase vypadal min. o dekadu starsi od posledneho zapasu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2018 11:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Aj ked s blbou hudbou,ale full fight:

https://youtu.be/7y9Wo5iVJEI
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2018 6:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takze SPOIL Bellator....

Fedor jednoznacne lepsi,Chael je predsalen z nizsej vahovky a preto slabsi,aj ked tradicne dobry wrestling.

Bader lepsi ako Meathead, why not.

Kharitonov rozdrtil Nelsona,skoda len toho faulu,bolo vidiet,ze ho to hned zamrzelo.
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2018 7:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Féďak strýka Sonnena pekne pohádzal, škoda toho prepadnutého chrbta, keď ho mal, ale sranda fight. Baderovi nefandím, ale šancu to uváľať má veľkú...
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy


PříspěvekZaslal: po říjen 15, 2018 1:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Meathead si obhajil alias. Zhadzovat vahu v HW ked ide proti zapasnikovi z 205.. Ten Meathead co usadil Derricka Lewisa by bola ina kava. Tentoraz to bol nejaky odvar po veganskom kurze pocas sustredenia surferov. Ten trashtalk co nataral pred by tomu odpovedal. 8:10 kola. Proti Baderovi Pre tu srandu, by som pozrel Bader vs zabavnejsi Mitrone -> Chris Pratt. :)

Fedor vs Chael. Lubilo sa mi ako Chael zmrzol, ked dostal prvu na bradu. Prepocitaval, ze co tu doslaka robi a pak druha to polozila.
Perfektné, ako sa Fedor ponasa na nestabilny pivovy sud s nohami modelky ale vzdy vytiahne ukazkove hody. Paradny zapas. Skoda tej blamaze s Chaelovou stojkou na hlave. Vydrzal uctihodne vela nanho pricom sa seriozne snazil.

Fedor vs Bader.. 1:1 na zaciatku. Neviem ci Fedor ma kondicku na 3 kola a nie na 5. No Bader
sambo Fedora neudrzi. To by sa musel zmenit na 130kg freak show zapasnika na steroidoch. (Bigfoot)

Khabib vs Conor random fan in octagon story :
citace:
This is the craziest story. There’s a guy behind me, he’s wearing this nice jacket. (Something) McGregor. So he’s standing behind me and he goes, ‘Who do you got in the fight?’ This guy’s completely not into the game, right? So I go, ‘Yeah, I’m gonna go Khabib.’ So after the fight, when we all jumped the rail, I’m like in the Octagon pushing, and the guy’s like checking on Conor. He was like a fan, he was just like a fan that jumped the rail when everyone else jumped the rail and got all the way to the Octagon – he was like checking on Conor. I (later) asked my wife, “Salina, what happened with that guy, was he we with McGregor?’ She goes, ‘Daniel, after he went and checked to make sure Conor was OK he just got back in his seat.’ I swear to God. He just climbed the rail and got back in his seat. I was like, ‘What in the world just happened!? What in the world just happened!?’ It was crazy. How did this dude end up in the Octagon, and then he checked to make sure Conor was OK and then he went back and sat down.

Video:
https://twitter.com/arielhelwani/status/1052341990791278592

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy


PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2018 6:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nedalo mi si nepozriet ten dokumentarny film o Conorovi. A tak som teraz ostal s pocitom, ze sa stratila ta energia okolo neho. Snad zoberie ine fighty, ktore ho nabudia.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2018 8:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Conor mal ozaj pár rokov doslova auru neporaziteľnosti a jeho sebadôvera warpovala realitu, žiaľ, teraz som to od začiatku vôbec necítil, podobne ani s Floydom, neviem, snáď sa ešte od neho dočkáme pekných pár prestreliek bez ohľadu na opasky a pod., som za fun fighty s Justinom Gathejom, Andersonom, Tonym, odvetu s Aldom, všetko parádne fighty.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Aktuality aka fight news Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 461, 462, 463, 464, 465, 466  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: