Alergie na laktózu - nadýmání po proteinu


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Alergie na laktózu - nadýmání po proteinu  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Alergie na laktózu - nadýmání po proteinu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
OukyDouky


PříspěvekZaslal: čt červen 07, 2018 8:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Upřímně je mi u zadku co si o tomhle myslí nějaký kulturista. Dávám přednost názoru gastro doktorů a vědeckým studiím.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: čt červen 07, 2018 9:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mimochodem to Hellovo stravování podle krevních skupin je totální nesmysl taky

http://www.sysifos.cz/index.php?id=slovnik&act=zobrazit&idd=&pismeno=&vyraz=1209817532&heslo=Stravov%E1n%ED%20podle%20genotypu,%20resp.%20podle%20krevn%ED%20skupiny

Já chápu, že je některým věcem atraktivní věřit, ale tohle fakt ne.....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tor


PříspěvekZaslal: pá červen 08, 2018 6:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj nekdy fakt staci poslouchat telo a vis i bez testu. Me i toleranci zmerili, ale vedel jsem to dopredu. Mliko =do dvaceti minut zachod. Objevil jsem ale i nejake whey proteiny kde skoro neni laktoza a ktere mi nedelaji vubec zle... Ale zase jsou o neco drazsi. Kdyztak pm at tu nedelam reklamu na cizi web.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: pá červen 08, 2018 6:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo nikdo neříká že to nemůžeš mít. Ale vynechávat laktózu nebo lepek bez testu na základě dojmologie je nesmysl první třídy.

Nesmím zapomenout na mýty typu že mléko zahleňuje. :))))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: pá červen 08, 2018 10:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych tady použil selskou logiku - když ti něco nechutná, nebo je ti po tom blbě - nežer to
Na světě je tolik druhů jídla, že nemá cenu jíst něco co ti nedělá dobře ;-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: pá červen 08, 2018 12:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

OukyDouky napsal:
Jo nikdo neříká že to nemůžeš mít. Ale vynechávat laktózu nebo lepek bez testu na základě dojmologie je nesmysl první třídy.

Nesmím zapomenout na mýty typu že mléko zahleňuje. :))))


Hovoris mi zduse.

Milujem mlieko, nemam ziadne zazivacie problemy, nepridim, travenie super.
Ale doslo sa nato ze mam alergiu a brutalnym sposobom mi sposobujem mastenie pokozky a akne az tazky vredy.
Cize selskou logikou by som nato nijak neprisiel, lebo mozem dat na posedenie 1kg tvarohu a som bez problemov, az testy a hadica + vzorky z traktu ukazali na tento problem.

Ako alternativu odporucam susene bielka+ glutamin+ bcaa+holandske kakao +pb2+ trocha sukralozy. Neskutocny protein, chuti tak ze iny protak uz do ust nedate, nutricna hodnota neporovnatelna s komercnymi a este aj lacnejsi.
Odporucam do mandloveho mlieka.

Jedina nevyhoda je ze ho treba mixovat mixerom, inac hrudkuje
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rahorus


PříspěvekZaslal: st červen 13, 2018 7:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

OukyDouky napsal:
Upřímně je mi u zadku co si o tomhle myslí nějaký kulturista. Dávám přednost názoru gastro doktorů a vědeckým studiím.

Point je ten, že neexistje, že potravinu 100% můžeš nebo nemůžeš :)
Hell má s tímto jako trenér dobré výsledky. Sám to praktikuju a po stagnaci sem se ještě hodně zlepšil. A znám to od víc lidí, kterým to funguje. Ty argumenty, že tím někdo bohatne...to by bohatl asi úplně každý, protože každému sedí něco jiného :) A to je proti duchu komerce
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: st červen 13, 2018 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rahorus napsal:
OukyDouky napsal:
Upřímně je mi u zadku co si o tomhle myslí nějaký kulturista. Dávám přednost názoru gastro doktorů a vědeckým studiím.

Point je ten, že neexistje, že potravinu 100% můžeš nebo nemůžeš :)
Hell má s tímto jako trenér dobré výsledky. Sám to praktikuju a po stagnaci sem se ještě hodně zlepšil. A znám to od víc lidí, kterým to funguje. Ty argumenty, že tím někdo bohatne...to by bohatl asi úplně každý, protože každému sedí něco jiného :) A to je proti duchu komerce



POINT je to naprosto špatný, jistě že můžeš ze zdravotního hlediska říct, jestli je něco závadné nebo není.

Hell Neexistuje jediná klinická studie, která by potvrzovala ezokraviny typu dieta podle krevních skupin. TO je fakt na úrovni sbírání bylinek za úplňku.

Znám lidi kterým to funguje je argument typu mimibazar nebo alterna.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Enzymes Fair Power ® - trávicí enzymy | Survival
Směs účinných trávicích enzymů (amylázy, proteázy, laktázy, lipázy a celulázy).
199 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Alergie na laktózu - nadýmání po proteinu Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: