Amino při treninku



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Amino při treninku  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Amino při treninku
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BlackDragon


PříspěvekZaslal: po listopad 11, 2013 7:27 pm    Předmět: Amino při treninku Odpovědět s citátem

Zdravíčko
Samozřejmostí je při treninku dávka BCAA. Daj se jako alternativa použít Amino v tabletách ? Pít BCAA v pití je OK ale moc si nedokážu představit jak si při treninku spolknu 5 tablet Amino :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: po listopad 11, 2013 7:31 pm    Předmět: Re: Amino při treninku Odpovědět s citátem

BlackDragon napsal:
Zdravíčko
Samozřejmostí je při treninku dávka BCAA. Daj se jako alternativa použít Amino v tabletách ? Pít BCAA v pití je OK ale moc si nedokážu představit jak si při treninku spolknu 5 tablet Amino :D


cetl jsem to snad 10x, ale nepochopil jsem, kde je nejaky problem
vidim to jako vyhodu, kdyz chci pet tablet, tak si dam kazdych 10minut jednu a je to
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BlackDragon


PříspěvekZaslal: po listopad 11, 2013 7:34 pm    Předmět: Re: Amino při treninku Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
BlackDragon napsal:
Zdravíčko
Samozřejmostí je při treninku dávka BCAA. Daj se jako alternativa použít Amino v tabletách ? Pít BCAA v pití je OK ale moc si nedokážu představit jak si při treninku spolknu 5 tablet Amino :D


cetl jsem to snad 10x, ale nepochopil jsem, kde je nejaky problem
vidim to jako vyhodu, kdyz chci pet tablet, tak si dam kazdych 10minut jednu a je to


Hlavní otázka byla spíš co se týče tablet. Jestli se vstřebají rychle a zásobí tělo ještě při treninku Aminokyselinama. Vždycky jsem to pil v pítí .. to proteče žaludkem a de to do těla. Nevim jak je to u tablet.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
thaarm


PříspěvekZaslal: út listopad 12, 2013 8:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pri treningu tablety asi nebudu najlepsia volba, travenie je pocas fyzickej aktivity slabsie + človek aj dosť pije vodu a tableta tam bude trochu plavat. Este kapsle s BCAA si viem predstavit otvorit a vysypat do ust, ale AMINO tablety su aj tak casto stlaceny protein (aspon dakedy to tak byvalo, neviem ci teraz je to inak).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shooter


PříspěvekZaslal: út listopad 12, 2013 8:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Napřed jsem si myslel, že je ta otázka sranda. Je problém si dát 5 tablet hodinu před tréninkem?
_________________
Pokud něco opravdu moc chceš, musíš něco obětovat.

Můj Log > http://forum.ronnie.cz/shooteruv-objem-up-to-90kg-t26856.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BlackDragon


PříspěvekZaslal: út listopad 12, 2013 9:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

shooter napsal:
Napřed jsem si myslel, že je ta otázka sranda. Je problém si dát 5 tablet hodinu před tréninkem?


Samozřejmě to neni problém ,ale rád bych doplnil Amino i při treninku. A mam právě jen tablety. Tak mě zajímalo jestli to tělo dokáže při treninku dobře strávit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Amino při treninku
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: